Přijďte na "Koně" do Lysé!

16. 09. 2017 10:00

Obrázky: 5

Autor: Tisková informace Rubrika: Výstavy a show Počet přečtení: 2185 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Páteční den otevřel třídenní koňskou fiestu na výstavišti v Lysé nad Labem. Také pro letošní rok si pořadatelé a prodejci pro vás nachystali řadu novinek, nechte se zlákat a vyrazte o víkendu za koňmi do Lysé nad Labem!

Je to již 6 let, co se do produkce jednoho z našich partnerů, výstaviště v Lysé nad Labem, dostala výstava Kůň, jejíž 24. ročník probíhá od 15. do 17. září 2017.

I díky vám jsme již v roce 2013 – při otevření nové výstavní haly C - znovuobnovili tradici večerních programů a v roce 2015 jsme tuto Večerní koňskou galashow z důvodu velkého zájmu návštěvníků uspořádali dva večery za sebou. A takto to pokračuje i letos.

I tentokrát je výstava obohacena o řadu novinek, které zveřejnujeme na webu www.vll.cz, opět se budeme snažit přivést co nejvíce návštěvníků, kteří dělají výstavu výstavou...

Dále v hale A2 nahoře v patře, tak, jak byli návštěvníci zvyklí z předchozích let, probíhá letos již 5. jarmark řemeslných prací s koňskou tematikou spolu s dílnami pro děti - odpočinkovou zónou s možností si v klidu dát šálek dobré kávy – "Flerjarmark „U koní“". 

Flerjarmark u koní

...obohatí letos drátenice či keramička se svými dílnami, novinky očekávejte také v outdoorovém sortimentu z Paracordu, v školních a psacích potřebách či dekoracích. Nechybí oblíbené šperky, ať již z ušlechtilých drátků nebo s kameny Swarovski, ale umíme i psí obojky, cestovní misky, malované tenisky, svetry, lněné košile či pestrobarevné originály od Theresičky a módní návrhářky AnnaAnna. Vaše děti se mohou potulovat v řadě oblíbených dílniček, vyrábět dřevěné hračky, šít, vyšívat, vytvářet květinové šperky nebo přívěsky a spony z kůže...

Pro rodiče jsme připravili několik odpočinkových zón, v jedné z nich promítáme přímým přenosem program z haly C! Takže si můžete odpočinout, nemusíte se nikde tlačit a vaše děti zabavíme :-) (Nabídka samozřejmě platí i pro bezdětné :)

Flerjarmark, kávu a promítání najdete nahoře v patře v hale B (původní hala). Sledujte bannery a hlavně růžové značky na podlaze! ;)
Flerjarmark u koní

A právě dnes, v sobotu 16. září, bude hned vedle Flerjarmarku umístěn jedinečný projekt určený pro návštěvníky s psími miláčky. Bude zde Pestaurace :-)

 

Pestaurace - gastronomický zážitek pro vaše psí miláčky!

Chodíte rádi do restaurací poznávat nové chutě a chtěli byste totéž dopřát svému psímu mazlíčkovi? Vezměte ho do Pestaurace, kde si může vybírat z řady laskomin od Dášenčina kuřátka po jehně Baskerville s rýží a jehněčím demi glace! Tento koncept stylové psí restaurace představila česká značka výživových programů, doplňků a krmiv nejen pro psy - Fitmin. Pestaurace je mobilní a v průběhu roku se s ní můžete setkávat ve vybraných parcích a přiodborných akcích, jakými jsou například výstavy psů, napříč celou republikou. Nejbližší zastávkou Pestaurace bude mezinárodní výstava Kůň 2017 v Lysé nad Labem, která se koná 16. září.

Pestaurace

A samozřejmě vás čeká dopolední přehlídka plemen koní a odpolední doprovodný program v hale C.

Doprovodný program s Popelkou

Jedním z čísel při doprovodném programu je vystoupení skupiny dětí na motivy pohádky Tři oříšky pro Popelku a právě na toto téma se zrodil nápad. Výstaviště v Lysé nad Labem si na dobu konání výstavy Kůň 2017 zapůjčí kostýmy, které si ve výše uvedené pohádce zahrály. Jedná se o kostým plesových šatů Popelky a kostým prince. A když už Tři oříšky pro Popelku, tak jsme si řekli, že oslovíme i hlavní protagonisty. A podařilo se. V pátek 15. 9. nás svojí přítomností poctil princ nejen z Popelky, ale z mnoha dalších pohádek Pavel Trávníček (mj. Třetí princ, O princezně na klíček, O princi, který měl o kolečko víc atd…).

Rozpis doprovodného programu najdete zde.

z noční show


 

Přijďte, těšíme se na vás!

Matěj Kosmák

manažer výstav výstaviště Lysá nad Labem


OTEVÍRACÍ DOBA: 

Sobota    16. 9. 2017  9,00 - 18,00 hodin

Neděle    17. 9. 2017  9,00 - 17,00 hodin

VSTUPNÉ:
Dospělí:                                            120,- Kč
Důchodci, studenti a ZTP                80,- Kč
Děti do 10 let a ZTP/P                    Zdarma
Katalog                                               50,- Kč
Večerní koňská galashow             250,-Kč na místě

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: