Přežil by Taxis, kdyby měli v 19. století sociální sítě? Fotoblog ze 128. Velké

17. 10. 2018 16:00

Obrázky: 1

Autor: Martin Cáp Rubrika: Dostihy Zdroj: Martinův derby zápisník Počet přečtení: 1076 Počet komentářů: 1 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Tahle fotka pro mě ve zkratce symbolizuje 128. Velkou pardubickou. Vpravo stojící Jan Faltejsek si na sedmiletém Tzigane du Berlais dojel pro páté vítězství za uplynulých sedm let a stal se tak druhým nejúspěšnějším žokejem v dlouhé historii slavného dostihu.

Zároveň ale nadále zůstává klasickým Janem Faltejskem, který po doběhu jako každý rok prohodil cosi o štěstí a krásné shodě okolností. Se svým typickým nadhledem vlastně mimoděk zopakoval zákulisní výroky některých zklamaných soupeřů. Jenže Faltejskův precizní jezdecký výkon v předchozích 9 minutách, 5 vteřinách a 56 setinách rázně jakékoli teorie o dítěti štěstěny smetl ze stolu. Muž vlevo, kterého šťastný vítěz objímá, se jmenuje Marek Stromský. 

Celý text z Martinova derby zápisníku, fotoblogu ze 128. Velké, si můžete přečíst zde: Přežil by Taxis, kdyby měli v 19. století sociální sítě? 

Připojené obrázky

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

  • 1. Bambule

    Fotoblog ze 128. Velké

    19:15 - 07. 11. 2018

    Super článek! Hlavně komentář k osobě J. Bartoše je konečně pravdivý a
    ne bulvární!!!!!!

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: