PREVENCE RIZIK V JEZDECTVÍ V PRAXI

Obrázky: 1

Autor: Dana Kusebauchová Kategorie: Odborné semináře a školení Město: Líbeznice Země: Česká republika Okres: Praha-západ

V sobotu 10. března od 10 hodin bude v multifunkční hale v Líbeznicích probíhat seminář na téma pomoc koním v praxi. Seminář povedou zkušení přednášející. S koňskou záchrankou dorazí a přednášet budou Pavel Čechovský a Tomáš Förchtgott, veterinární přednáška na téma první pomoc koni bude v ruchách MVDr. Dominiky Švehlové. Zařadili jsme i velmi žádané téma právní problematiky, kterého se ujme právnička Mgr. Lucie Žulavská, která bude přednášet o odpovědnosti jezdcům, majitelů, trenérů atd. V rámci semináře je samozřejmě i občerstvení v podobě coffee breaků a oběda pro všechny.

Pořadatel

Společnost: Equisafe.cz
Jméno a příjmení: Dana Kusebauchová
Telefon: 778 762 888
E-mail: dana.kusebauchova@equisafe.cz
Web: http://www.equisafe.cz/udalosti/prevence-rizik-v-jezdectvi-v-praxi/prihlaska-on-line/
Kontaktní osoba: Dana Kusebauchová

Podrobnosti akce

Startovné: Studenti 1250 Kč vč. DPH Ostatní 1550 Kč vč. DPH
Vstupné: Studenti 1250 Kč vč. DPH Ostatní 1550 Kč vč. DPH
Doprovodný program: Pet Emergency - jedna z ukázek bude probíhat v provizorním boxe, záchranáři poradí, jak pomoci zavalenému koni a ostatní techniky, které vám pomohou zvládat situace bez paniky.
MVDr. Dominika Švehlová - veterinární první pomoc koním
Mgr. Lucie Žulavská - právní problematika odpovědnosti za zvíře. Jste-li majitelem, jezdcem či trenérem, tuto přednášku byste si neměli nechat ujít.
Občerstvení: Coffee breaky
Oběd

Připojené obrázky

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: