Přehlídka hřebců westernových plemen "Bohemian Stallion Promotion"

28. 02. 2020 09:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 707 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Silverstone Ranch Team vás srdečně zve na již 3. ročník přehlídky hřebců westernových plemen "Bohemian Stallion Promotion".

Vážení majitelé hřebců westernových plemen, využijte nabídku předvést svého koně před plnými tribunami na již 3. ročníku přehlídky hřebců westernových plemen "Bohemian Stallion Promotion".

Prezentace plemenných hřebců AQHA, APHA a ApHC a jejich potomků se bude konat dne 21. 3. 2020 na farmě Galloway (Roupov 28, 334 53, GPS: 49.537158, 13.246182).

Program:

V dopoledním programu, který bude startovat předběžně v 9.30 hod., budou koně předváděni na ruce. Přesný harmonogram bude znám po uzávěrce přihlášek. Hřebci budou předvedeni samostatně, na závěr nastoupí hromadně k závěrečnému defilé a poté bude dán prostor chovatelským skupinám (hřebec + potomstvo).

V odpoledním programu dostanou koně prostor k předvedení pod sedlem či jinak. Fantazii se meze nekladou. Odpolední prezentace by měla být v rozsahu 5-10 min. Pro zvláštní požadavky kontaktujte prosím pořadatele akce e-mailem nebo na tel. +420 777 259 126.

Bohemian Stallion Promotion je akce zaměřená na prezentaci plemenných hřebců a jejich potomků (na pohlaví potomků nezáleží). Vzhledem k tomu, že plemenný hřebec musí v ČR i USA splňovat jisté náležitosti, budou tyto podmínky požadovány jako vstupní. Předváděný plemenný hřebec tedy musí mít platný certifikát příslušné asociace (AQHA, APHA nebo ApHC), DNA test ověření původu v laboratoři v Davisu a DNA test na geneticky přenosné choroby, který požaduje jeho mateřská asociace. Dále musí být zaregistrován v ÚRP (ústřední registr plemeníků) v ÚEK. Tyto informace a kopii rodokmenu zašlete prosím spolu s přihláškou.

Uzávěrka přihlášek je již 29. 2. 2020. Více informací naleznete zde.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: info@silverstone-ranch.eu

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: