PR článek

 • Měsíc říjen s dárky od EQUIVETU

  18. 10. 2017 06:00 − Zveřejněn dnes

  Dárek: závodní tričko k objednávce bílých rajtek Prodejna jezdeckých potřeb Equivet rozdává svým zákazníkům další dárek. Tentokrát je to Závodní triko Harys Horse Spirit!

  Autor: tým Equivet PR článek Počet přečtení: 87

 • Studie účinnosti Gelorenu HA na koních

  26. 09. 2017 06:00 − Zveřejněn před 22 dny

  Po podávání Gelorenu se prokázal vliv na zlepšení kloubních problémů celkem u 91 % koní Pro našeho partnera, Contipro a.s., je kvalita a účinnost důležitá, proto svoje produkty neustále testují. Teď přišel na řadu oblíbený Geloren HA. Testem prošlo 53 koní s různými kloubními obtížemi. Zajímají vás výsledky?

  Autor: tým Aktivního zvířete PR článek 7 Počet přečtení: 1059

 • Novinky v krmivech NUTRIN EQUINE

  13. 09. 2017 08:00 − Zveřejněn před 35 dny

  Brutnák lékařský, Borago officinalis Na letošní výstavě Kůň 2017 v Lysé nad Labem bychom vám rádi představili naše krmiva ve zbrusu novém kabátě. Zapracovali jsme nejen na designu našich pytlů, ale i na tom, co najdete uvnitř. Krmiva jsme vylepšili tak, aby co nejvíce odpovídala potřebám vašich koní jakéhokoli věku a využití. Tak se zastavte u nás na stánku, vše vám rádi vysvětlíme a doporučíme...

  Autor: MVDr. Zuzana Satinská, EEBW - Nutrin s.r.o. PR článek Počet přečtení: 619

 • Jak vybrat vhodnou kloubní výživu?

  30. 08. 2017 06:00 − Zveřejněn před 49 dny

  Stavba kloubu Zvířata, stejně jako lidi, trápí bolavé klouby. Na rozdíl od nás však o svých problémech neumí mluvit, a tak je mnohdy nelehkým úkolem tento zdravotní problém u nich včas odhalit a pomoci jim. Důvodů, proč klouby bolí, je mnoho. Bolest může být způsobená opotřebením chrupavky (nadváhou, nadměrnou námahou), nebo se mohou na vzniku kloubního onemocnění podílet...

  Autor: Pavla Machalová, Contipro a.s. PR článek Počet přečtení: 1484

 • Syndrom zvaný headshaking

  23. 08. 2017 05:00 − Zveřejněn před 56 dny

  Kůň s headshakingem si nevymýšlí, ale skutečně trpí Přinášíme další z poučných PR článků našeho partnera Genomie. Nedávno psali o koňských alergiích, zejména o atopické dermatitidě a potravinové alergii. Dnes se zaměří na fenomén zvaný headshaking neboli syndrom „bezdůvodného“ třesení hlavou, jeho projevy, možné příčiny a možnosti léčby.

  Autor: Tým Genomia s r.o. PR článek Počet přečtení: 3531

 • Stanice pro koně v nouzi nabízí volná místa pro ustájení koní

  16. 08. 2017 19:00 − Zveřejněn před 63 dny

  Pastviny Ve stanici pro koně v nouzi nabízíme volná místa na pastevní ustájení. K dispozici 10 hektarů pastvy, velký dřevěný přístřešek se slaměnou podestýlkou.

  Autor: Tisková informace PR článek Počet přečtení: 730

 • Velký letní výprodej v prodejnách EQUISERVIS

  9. 08. 2017 06:00 − Zveřejněn před 70 dny

  Mikiny Eskadron Letní prázdniny se překulily do druhé poloviny, a právě v těchto dnech v EQUISERVISU odstartoval velký letní výprodej! Slevy najdete napříč celým sortimentem a vybere si opravdu každý. Za ty nejlepší ceny teď pořídíte jedinečné kousky z letních kolekcí od značek Pikeur, Spooks, Equiline, Schockemoehle, Kingsland a dalších.

  Autor: tým Equiservisu PR článek Počet přečtení: 1202

 • DNA profilování koní

  26. 07. 2017 07:00 − Zveřejněn před 84 dny

  U hříbat z inseminace je test paternity povinný O stanovení genetického typu a k čemu slouží, asi slyšela již většina vás. Na jakém principu funguje, jak se stanovuje, k čemu je to vůbec dobré a také na kolik vás to vyjde, se dozvíte v dnešním článku, kde tuto problematiku rozebral náš partner Genomia poměrně vyčerpávajícím způsobem. V případě zájmu je můžete kontaktovat.

  Autor: Tým Genomie PR článek Počet přečtení: 930

 • Ohákni Krutora a vyhraj!

  11. 07. 2017 06:00 − Zveřejněn před 99 dny

  Krutor si zuby čistí! Seznamte se s Krutorem – psem, který rozumí životu, fenám i jejich paničkám. Jakožto správný štramák ví, že na každém detailu záleží a není nic horšího, než krásně navoněný a vyladěný týpek, kterému smrdí z pusy. Proto si na zubech a dechu velice zakládá a má jednoduchý a účinný recept na úspěch...

  Autor: Tým Contipro PR článek Počet přečtení: 888

 • Srdeční červi...

  28. 06. 2017 05:00 − Zveřejněn před 112 dny

  V Evropě se vlasovec psí vyskytuje především kolem Středozemního moře … nepřátelé, se kterými byste se rozhodně nechtěli setkat. S naším partnerem Genomií přinášíme další ze série článků pro ty, kdo kloubí lásku ke koním a ke psům. Dnes dost důležitá informace, chystáte-li se vycestovat za naše jižní hranice, ať už na závody či dovolenou, nebo máte to štěstí bydlet v nejteplejších oblastech Česka.

  Autor: Tým Genomie PR článek Počet přečtení: 1927

1 2 3 22

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: