PR článek

 • Pastviny Ve stanici pro koně v nouzi nabízíme volná místa na pastevní ustájení. K dispozici 10 hektarů pastvy, velký dřevěný přístřešek se slaměnou podestýlkou.

  Autor: Tisková informace PR článek Počet přečtení: 66

 • Velký letní výprodej v prodejnách EQUISERVIS

  9. 08. 2017 06:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Mikiny Eskadron Letní prázdniny se překulily do druhé poloviny, a právě v těchto dnech v EQUISERVISU odstartoval velký letní výprodej! Slevy najdete napříč celým sortimentem a vybere si opravdu každý. Za ty nejlepší ceny teď pořídíte jedinečné kousky z letních kolekcí od značek Pikeur, Spooks, Equiline, Schockemoehle, Kingsland a dalších.

  Autor: tým Equiservisu PR článek Počet přečtení: 958

 • DNA profilování koní

  26. 07. 2017 07:00 − Zveřejněn před 22 dny

  U hříbat z inseminace je test paternity povinný O stanovení genetického typu a k čemu slouží, asi slyšela již většina vás. Na jakém principu funguje, jak se stanovuje, k čemu je to vůbec dobré a také na kolik vás to vyjde, se dozvíte v dnešním článku, kde tuto problematiku rozebral náš partner Genomia poměrně vyčerpávajícím způsobem. V případě zájmu je můžete kontaktovat.

  Autor: Tým Genomie PR článek Počet přečtení: 766

 • Ohákni Krutora a vyhraj!

  11. 07. 2017 06:00 − Zveřejněn před 37 dny

  Krutor si zuby čistí! Seznamte se s Krutorem – psem, který rozumí životu, fenám i jejich paničkám. Jakožto správný štramák ví, že na každém detailu záleží a není nic horšího, než krásně navoněný a vyladěný týpek, kterému smrdí z pusy. Proto si na zubech a dechu velice zakládá a má jednoduchý a účinný recept na úspěch...

  Autor: Tým Contipro PR článek Počet přečtení: 751

 • Srdeční červi...

  28. 06. 2017 05:00 − Zveřejněn před 50 dny

  V Evropě se vlasovec psí vyskytuje především kolem Středozemního moře … nepřátelé, se kterými byste se rozhodně nechtěli setkat. S naším partnerem Genomií přinášíme další ze série článků pro ty, kdo kloubí lásku ke koním a ke psům. Dnes dost důležitá informace, chystáte-li se vycestovat za naše jižní hranice, ať už na závody či dovolenou, nebo máte to štěstí bydlet v nejteplejších oblastech Česka.

  Autor: Tým Genomie PR článek Počet přečtení: 1738

 • Letní dermatitida koní

  20. 06. 2017 07:00 − Zveřejněn před 58 dny

  Letní vyrážka Tak už zase lítají mouchy… Pro některé majitele a jejich koně začátek hmyzího období znamená nákup repelentů, síťových dek (případně jejich rychlá oprava z minulé sezóny) a oprášení telefonních čísel na veterináře v okolí – připravují se totiž na boj s letní vyrážkou.

  Autor: MVDr. Zuzana Satinská, EEBW - Nutrin s.r.o. PR článek 1 Počet přečtení: 2394

 • Mohou koně onemocnět boreliózou?

  14. 06. 2017 06:00 − Zveřejněn před 64 dny

  Prevence zahrnuje ochranu před napadením klíšťaty vhodnými repelenty O borelióze se v dnešní době poměrně často mluví, lékaři si s ní však většinou nevědí rady. Věděli jste, že boreliózou mohou trpět nejen lidé, ale i zvířata? Pojďme si tento zdravotní problém představit blíže…

  Autor: MVDr. Zuzana Satinská, EEBW PR článek 2 Počet přečtení: 2500

 • Testování alergií u koní

  8. 06. 2017 05:00 − Zveřejněn před 70 dny

  Letní vyrážka Dušnost, letní vyrážka nebo jiné kožní problémy koní či headshaking jsou velkou noční můrou mnoha majitelů koní. Náš partner Genomia představuje jedno z možných řešení – identifikaci alergenu a případně i vyvinutí vakcíny na míru.

  Autor: Tým Genomia s r.o. PR článek Počet přečtení: 1369

 • Poznej svého nepřítele: hovado u koní

  31. 05. 2017 07:00 − Zveřejněn před 78 dny

  Ovád (čeleď Tabanidae) Hovado umí člověku i koni pěkně znechutit den. Máme na mysli tedy hovada neboli ovády, bandu krevsajícího a nervy drásajícího hmyzu. S jinými hovady vám v životě bohužel pomoci neumíme :-/, ale podle hesla „Poznej svého nepřítele“ můžeme zkusit zmírnit trápení s těmi létavými.

  Autor: tým Ghoda s.r.o. PR článek 1 Hodnocení: 4.5000 Počet přečtení: 3130

 • Bohatá nabídka repelentů K létu, kromě slunce a mnoha dalších příjemných věcí, bohužel patří i zvýšený výskyt hmyzu. Často dokáže letní dny a večery znepříjemnit lidem i zvířatům. Užijte si léto bez otravného hmyzu – máme pro vás velké množství repelentů, které vás a vašeho miláčka účinně zbaví tohoto nepříjemného problému spojeného s teplými jarními dny a hlavně...

  Autor: tým Equivet PR článek Počet přečtení: 918

1 2 3 22

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: