PR článek

 • Opravdu to všechno potřebuji?

  25. 04. 2019 08:00 − Zveřejněn včera

  Jezdecká helma a bezpečnostní vesta jsou pro děti nutností Aneb základní výbava pro bezpečně a pohodlně strávený čas v sedle. Máte za sebou prvních pár hodin v sedle a víte, že chcete pokračovat. Zamilovali jste se! To je fáze, kdy se mnoho lidí rozhodne pořídit si vlastní základní jezdecké vybavení.

  Autor: tým Equiservisu PR článek Přečteno: 682x

 • Jak se správně obléci na závody

  10. 04. 2019 07:00 − Zveřejněn před 16 dny

  Víte, jak se správně ustrojit na závody? Jezdectví je velmi elegantní sportovní disciplína. Znáte nějaký jiný sport, ve kterém je součástí povinného soutěžního oblečení košile, kravata a sako? Jak se správně obléci na závody, nejen aby vám to slušelo, ale také aby váš úbor splňoval všechna pravidla?

  Autor: tým Equiservisu PR článek Přečteno: 1118x

 • Vetys Na letošní výstavě Jaro s koňmi najdete mezi vystavovateli také značku české veterinární kosmetiky Vetercann.

  Autor: tým Vetys PR článek Přečteno: 284x

 • Široká nabídka udidel TRUST

  8. 03. 2019 12:00 − Zveřejněn před 49 dny

  Trust equestrian TRUST Equestrian se na potřeby koně a jezdce dívají z vlastního, velmi inovativního, úhlu pohledu.

  Autor: tým Equiservisu PR článek Přečteno: 335x

 • Seznamte se... udidla Poponcini

  4. 03. 2019 14:00 − Zveřejněn před 53 dny

  Udidla Poponcini Giuseppe Poponcini je známý a šikovný řemeslník, zejména v oblasti mechaniky. A také milovník koní. Když koupil prvního koně svému synovi, velmi záhy si všiml, že zvíře není spokojené na žádném udidle, které zkusili. Začal tedy zkoumat jednotlivá udidla a materiály a jejich působení s cílem vyrobit to nejlepší pro svého koně.

  Autor: tým Equiservisu PR článek Přečteno: 307x

 • GPA jsou skutečnými průkopníky v oblasti bezpečnosti!

  7. 02. 2019 07:00 − Zveřejněn před 78 dny

  GPA představuje 4S Global a nový rigidní „Global-Concept“ podbradní úchyt Helmy GPA jsou už po mnoho let neodmyslitelnou součástí jezdeckého sportu na té nejvyšší úrovni. Nyní přichází se zcela novým konceptem bezpečnosti, 4S Global, a novým rigidním „Global-Concept“ podbradním úchytem. A v Equiservisu už tuhle žhavou novinku vyzkoušeli!

  Autor: tým Equiservisu PR článek Přečteno: 510x

 • Back On Track – terapie infračerveným zářením

  30. 01. 2019 06:00 − Zveřejněn před 86 dny

  Podsedlové dečky Back On Track mohou zlepšit uvolnění vašeho koně při práci Back On Track je v sortimentu Equiservisu již velmi dlouho a těší se mezi zákazníky obrovské oblibě. Důvod je jednoduchý – opravdu funguje. Prohřívá, ulevuje od bolesti, uvolňuje napětí…

  Autor: tým Equiservisu PR článek Přečteno: 748x

 • Lékárnička v láhvi, to je Absorbine Bylinné mazání

  16. 01. 2019 10:00 − Zveřejněn před 100 dny

  Bylinné mazání = lékárnička v lahvi Dříve bylo naše Bylinné mazání (v originále Absorbine Veterinary Liniment) nazýváno „lékárničkou v lahvi“. Na konci minulého století Absorbine přislíbil, že dokáže vyléčit vše od povrchových abscesů až po tvrdé naraženiny a dnes? Dnes je tato „lékárnička v lahvi“ nezbytnou součástí výbavy pro maximální zajištění zdraví a pohodlí vašeho koně. V...

  Autor: tým Ghoda s.r.o. PR článek Přečteno: 499x

 • Objednávky od ManMatu nad 1500 Kč mají dopravu zdarma!

  12. 12. 2018 19:00 − Zveřejněn před 135 dny

  ManMat podsedlová dečka v akci Ještě nemáte posháněné všechny dárky? A nebo jste zatím nenapsali Ježíškovi? Nebojte, ManMat stíhá do Vánoc! A navíc si pro vás připravili super akci!

  Autor: EQCH redakce PR článek Přečteno: 504x

 • Koně ve službách policie

  5. 12. 2018 06:00 − Zveřejněn před 142 dny

  Aurelián na MČR policie v Brně, cross Odvaha, síla a klid – tak by bylo možné charakterizovat mohutné čtyřnohé svěřence operativního oddílu Městské policie Ostrava. O moderním přístupu k výcviku policejních koní jsme si povídali s panem Miroslavem Holým, zástupcem Skupiny hipologie operativního oddílu MPO. Příjemným překvapením je skutečnost, že při výběru mladých koní a při přidělování...

  Autor: Kateřina Pavlíková PR článek Přečteno: 1099x

1 2 3 27

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: