Pojďte si zasoutěžit a vyhrajte péči o klouby na celý rok!

14. 06. 2018 07:00

Obrázky: 4

Autor: tým Contipro a.s. Rubrika: PR článek Počet přečtení: 909 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Máte psa, který užívá kloubní výživu? Případně přemýšlíte, že byste mu už něco pořídili? Teď je ideální čas. Zapojte se do soutěže s kloubní výživou pro psy Geloren dog a vyhrajte péči o klouby vašeho parťáka na celý rok!

Na jaře jsme si s kolegy uvědomili, že jsme po zimě celí ztuhlí a rozlámaní. Léto přišlo velmi brzy, proto ani nebyl čas na nějaké velké rozhýbání a už to začalo – kolo, turistika, plavání, basket… No, a klouby se začaly ozývat. Uvědomili jsme si, že to samé asi prožívají naši čtyřnozí parťáci… zima, to je váleníčko pěkně někde v pelíšku v teplíčku a na jaře se páníček probere a chce nějakou aktivitu.

V létě soutěžíte, na podzim konzumujete…

Protože víme, jak to bolí (a to chodíme jen po dvou nohách), chceme toho naše čtyřnohé kamarády ušetřit. Vymysleli jsme letní soutěž s Gelorenem dog. V létě budete soutěžit a na podzim, kdy se klouby znovu ozývají, už budete mít doma zásobičku na celý rok!

Pokud klouby začínají bolet, je to znamení, že u nich už nějaké opotřebení začíná a je potřeba jim dodat základní stavební kameny pro regeneraci chrupavky a zlepšení stavu kloubní tekutiny. Její nejdůležitější součástí je kyselina hyaluronová – základní složka kloubní tekutiny.

Geloren dog – kloubní výživa, která chutná

  • Rychlý nástup účinku – z naší studie účinnosti, kterou prováděli veterinární lékaři, je patrné, že první zlepšení se projeví již po 14 dnech užívání
  • 5 účinných látek – obsahuje kyselinu hyaluronovou speciálně upravenou pro průchod trávicím traktem a další důležité látky pro výživu kloubu
  • Bez škodlivého cukru – psi s bolavými klouby se kvůli bolesti méně hýbají a mají větší sklon k přibírání na váze. Vyšší hmotnost potom více zatěžuje klouby, které ještě více bolí.

A jak se vlastně do soutěže zapojit?

Je to úplně jednoduché!

Napište nám příběh vašeho čtyřnohého parťáka, který kloubní výživu užívá, a vyfoťte ho i s Gelorenem dog.

Fotky s příběhy zašlete buď na soutez@contipro.com. Případně napište příběh do komentáře pod příspěvek o soutěži na FB Aktivní zvíře.

  • Soutěž probíhá od 1. 5. do 31. 7. 2018.

Každý měsíc vybereme jednoho výherce, který od nás obdrží péči o klouby na celý rok. Více informací naleznete v článku na blogu Aktivního zvířete.

 

Contipro a. s.

561 02 Dolní Dobrouč 401
Tel.: +420 465 519 530
E-mail: info@contipro.com

Contipro a. s. se již více než dvacet let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Díky vynikající kvalitě produkce a rozsáhlému výzkumnému zázemí patří mezi přední světové výrobce kyseliny hyaluronové a z ní odvozených aplikací.
Výzkumné aktivity laboratoří Contipra se mimo jiné zaměřují na hyaluronan, tkáňové inženýrství s přesahem do regenerativní medicíny, na hojení ran, vývoj nosičů pro cílenou distribuci látek a na stárnutí pokožky.

Česká společnost Contipro a. s. je výrobcem veterinárních produktů značky Aktivní zvíře.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: