Pikador portugalské jezdecké školy navštíví Českou republiku

8. 11. 2018 11:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Foto: Gabriela Rotová, archiv Rodrigo Matos Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 516 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Rodrigo Matos zastával v portugalské jezdecké vysoké škole - Escola Portuguesa d’Arte Equestre - post pikadora, což je po řediteli a hlavním pikadorovi třetí nejvyšší postavení v hierarchii této instituce. Escola Portuguesa byla domovskou stájí Rodriga Matose po 19 let a v současné době je jejím penzionovaným a čestným jezdcem.

Tento renomovaný jezdec a učitel, pod jehož pečlivým pohledem se zdokonalují jezdci a jejich koně mimo jiné i ve Spojených státech, Švédsku, Finsku, Francii a Austrálii, navštíví druhý víkend v prosinci také Českou republiku.

Soustředění se uskuteční v termínu 8. - 9. prosince v Želkovicích (okres Beroun) a přihlásit se na něj, jak s vlastním koněm, tak i v pozici diváka, je stále ještě možné.

Přihlášky zasílejte na adresu Andyrein@centrum.cz, případně volejte na 732 539 939.

 

Připojené obrázky

Připojené články

13.09. 2018 10:00 Portugalská škola jezdeckého umění vystoupí v Lysé!

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: