Parkurové hobby soutěže začínají už příští týden

13. 03. 2014 09:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Neoficiální soutěže Počet přečtení: 3811 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Už příští středu začíná na pardubickém dostihovém závodišti série parkurových hobby soutěží. Pořadatelé naplánovali pět termínů v průběhu měsíců března a dubna. Soutěžit se bude vždy ve středu odpoledne.

Na pískovém kolbišti pardubického závodiště se každou středu až do poloviny dubna budou konat vždy čtyři soutěže. Připraveny jsou parkury do 70, resp. 90 centimetrů s osmi překážkami bez kombinace a také parkury do 100, resp. 110 centimetrů s osmi překážkami a jednou kombinací. Stavitelem trati bude Oldřich Sojka, který jistě připraví zajímavý a atraktivní parkur pro soutěžící i pro diváky. „Jarní hobby soutěže jsou už tradiční akcí před začátkem dostihové sezony. Jsme rádi, že si cestu k nám nachází řada jezdců a doufáme, že tomu tak bude i letos," věří ředitel Dostihového spolku a.s. Michael Skalický.

Agrofert ParkZačátek hobby parkurů je vždy v 15:00 hodin, jezdci se mohou do soutěží zapisovat od 14:00 do 15:00 hodin. Pro diváky je vstupné zdarma.

Termíny závodů:
  • 19. března
  • 26. března
  • 2. dubna
  • 9. dubna
  • 16. dubna

Informace o případném zrušení závodů bude zveřejněna na www.pardubice-racecourse.cz.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: