Skokové ježdění

  • iDNES.cz Parkurová jezdkyně Anna Kellnerová ještě před pandemií koronaviru stihla po vážném zranění absolvovat pár závodů, na další si ale musí počkat. Přivítala odklad olympijských her a v současné době s řadou omezení udržuje ve formě nejen sebe, ale i koně. Kdy se jezdci na kolbiště vrátí, zatím není jasné, ale s podzimním vrcholem série Global Champions v...

    Autor: iDnes.cz, ČTK Skokové ježdění Přečteno: 129x

  • Sport.cz logo Sportovní svět truchlí. Parkuristka Katherine Morelová tragicky zemřela při závodu The Rocking Horse Winter III na Floridě v USA. Třiatřicetiletou ženu zalehl kůň po pádu na jedné z překážek. O smrti kanadské olympijské naděje informoval na sociální síti Twitter ředitel kanadské parkurové asociace.

    Autor: /pb/ Skokové ježdění Přečteno: 263x

  • Sport.cz logo Patří k předním tvářím českého parkurového skákání. Aleš Opatrný je osminásobným mistrem republiky a úspěchy v sedle sbírá i jeho partnerka Natálie Roučková, kterou kdysi přivábil ke koním zpěvák Karel Černoch. Nejen o společném životě se sportovní pár rozpovídal na ranči v Hořovicích, kde vychovává syny Patrika a Olivera.

    Autor: Jan Švanda Skokové ježdění Přečteno: 394x

1 2 3 142


Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: