NH Kladruby nad Labem uspořádal po svém otevření první závody

8. 07. 2020 11:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv NH Kladruby nad Labem Rubrika: Spřežení Počet přečtení: 203 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Po koronavirových omezeních se v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem odehrála první větší akce pro veřejnost. V sobotu 4. července 2020 se na závodišti v Kladrubech nad Labem konaly jednodenní závody spřežení.

Jezdci postupně absolvovali drezurní zkoušku a překážkovou jízdu mezi kužely. Hlavní rozhodčí Jaroslav Pavel s kolegyněmi Alenou Brixí a Dárií Kotyzovou soudcovali drezurní úlohy. Pěkný leč těžký parkur postavil zkušený stavitel tratí Petr Vozáb. Připravenou trať absolvoval bez shozeného míčku jediný soutěžící, domácí Jiří Nesvačil jun. Funkci technického delegáta zastal Josef Trojanec. Při startu soutěžících v parkuru pracovala poslední ze sboru rozhodčích Irena Pavlíková a role komisaře se ujal Jan Tvarůžek.

V soutěži jednospřeží zvítězil Mgr. Karel Nývlt z Jezdeckého klubu Sobotka. Kombinovanou soutěž dvojspřeží vyhrál domácí Jiří Nesvačil jun. nad druhým dekorovaným Alexandrem Soukupem z JK Ruda a bronz si domů odvezl Zdeněk Jirásek z JK Robousy. Pěkná umístění získaly také čtvrtá Kateřina Neumannová ze Slatiňan a šestá umístěná Michaela Chylíková z Kladrub nad Labem.

Na startu královské disciplíny čtyřspřeží se utkali tři jezdci z národního hřebčína. Petr Novák a Vladimír Moudrý se starokladrubskými vraníky ze Slatiňan a opět vítězný Jiří Nesvačil jun. se starokladrubskými bělouši z Kladrub nad Labem. 

Na podzim 10. – 13. září 2020 bude na stejném místě Národní hřebčín Kladruby nad Labem pořádat Mistrovství České republiky v soutěžích spřežení. 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: