Nehody a prevence

 • První kroky k uvolňování situace - aktualizace 7.4.2020

  8. 04. 2020 08:00 − Zveřejněn dnes

  neexistuje žádný důkaz o tom, že by se zájmová či hospodářská zvířata uplatňovala v šíření viru Vláda ČR na jednání v pondělí 6. dubna přistoupila k částečnému uvolnění přísných protiepidemických opatření. Od půlnoci z pondělí na úterý mohou občané České republiky opět začít využívat venkovní sportoviště, parky a další veřejná prostranství k individuálnímu sportování. Pokud dodrží minimální odstup dvou metrů od ostatních osob, nebudou...

  Autor: Tisková informace Nehody a prevence Přečteno: 28x

 • Plzeňská drbna Hned dva zásahy v souvislosti s kamiony zaznamenali hasiči na Plzeňsku. V prvním případě likvidovali požár tahače, který začal hořet na silnici II/230 poblíž Skašova na jižním Plzeňsku. Kuriózní nehoda se pak stala u ranče Šídlovák na plzeňském Lochotíně, kde se převrátil návěs kamionu.

  Autor: Richard Beneš Nehody a prevence Přečteno: 147x

 • Hasiči v Železnici zachraňovali koně

  2. 04. 2020 14:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Deník.cz Hasiči z Jičínska absolvovali náročný zásah v obci Železnice. V tamní Hřbitovní ulici hořela sláma. Profesionální hasiči z Jičína a místní dobrovolná jednotka však na místě zjistili, že plameny hořících balíků slámy se nebezpečně přibližují ke stáji, kde bylo ustájených několik koní.

  Autor: Ivana Fričová Nehody a prevence Přečteno: 162x

1 2 3 20

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: