Nehody a prevence

 • Lidovky.cz Těžkým zraněním podlehl dvaapadesátiletý veterinář, jehož na začátku června v Srbicích nedaleko Klatov kopl do hlavy splašený kůň. Na svém internetovém severu to ve čtvrtek píše Klatovský deník. Veterinář podle něj zemřel minulý týden.

  Autor: ČTK Nehody a prevence Přečteno: 209x

 • TN.cz logo Vážným zraněním skončila v pátek dopoledne projížďka jednačtyřicetileté ženy na koni na Bruntálsku. Při pádu si způsobila otevřenou zlomeninu levé nohy. Záchranáři ji vrtulníkem převezli do ostravské nemocnice.

  Autor: Lucie Staničková Nehody a prevence Přečteno: 147x

 • Deník.cz Dlouhé čtyřhodinové martyrium zažil kůň, který ve středu uvízl v bažině na Brněnsku. Vyděšené zvíře v Újezdu do Rosic nakonec hasiči po příjezdu veterinářky zachránili.

  Autor: Eliška Gáfriková Nehody a prevence Přečteno: 208x

 • Na Táborsku někdo postřelil tři koně

  15. 07. 2020 11:00 − Zveřejněn před 22 dny

  Novinky.cz logo Policisté hledají tyrana zvířat, který někdy v minulých dnech střílel broky na koně, kteří se pásli v obci Zálší na Táborsku. Způsobil jim zranění, které si vyžádalo ošetření veterináře. Právo o případu informoval mluvčí táborské policie Miroslav Doubek.

  Autor: orh, Právo Nehody a prevence Přečteno: 188x

 • Z archivu: Hasiči vyprošťovali koně, který se propadl do jámy

  8. 07. 2020 16:00 − Zveřejněn před 29 dny

  Deník.cz Začátkem července roku 2009 zažili profesionální hasiči z Kladna netradiční výjezd. Na dvoře rodinného domu v Buštěhradu se splašil kůň, kterého údajně polekal troubící automobil. Zvíře následně vběhlo do garáže, kde se pod ním utrhlo železné víko. Osmnáctiletý hřebec se propadl do metr a půl hluboké jámy.

  Autor: Matěj Říha Nehody a prevence Přečteno: 166x

 • Koně v bouřce

  2. 07. 2020 06:00 − Zveřejněn před 35 dny

  Koně v bouřce Temnou oblohu protínají čáry blesků, hromy duní a práskají, šumí déšť. Už z minulých článků Anny Lálové víme o bouřkách hodně. Dnes jde o to, jak vnímají koně tohle přírodní divadlo a zda mohou přežít, když je zasáhne blesk.

  Autor: Michaela Burdová Nehody a prevence 2 Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 1172x

 • Pojišťovna za pád ženy z koně platit nechce, rozhodnout má soud

  19. 06. 2020 09:00 − Zveřejněn před 48 dny

  iDNES.cz Po téměř roce Okresní soud v Pardubicích otevřel případ smrti jednačtyřicetileté ženy, která v říjnu 2016 na Hubertově jízdě nepřežila pád z koně. Kladrubský hřebčín a Petra Horská, která hřebčín žaluje za smrt své matky, ani na druhý pokus nedospěly ke smíru.

  Autor: Stanislava Králová Nehody a prevence Přečteno: 295x

1 2 3 22

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: