Nebuď prase s Absorbine! (SOUTĚŽ)

29. 04. 2018 20:00, Aktualizováno 30. 04. 2018 16:36

Obrázky: 8

Autor: tým Ghoda s.r.o. Foto: archiv Ghoda s.r.o., archiv soutěže Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 3048 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Soutěž končí o půlnoci 30. dubna! // Loňská fotografická soutěž o špičkový Lesk ShowSheen od Absorbine nás všechny velmi pobavila a už tenkrát jsme se rozhodli tuhle parádu zopakovat. A protože se rok s rokem sešel, je ten čas právě teď.

Nutno podotknout, že počasí není letos na jaře z pohledu majitele a jezdce zatím žádná velká bahenní krize, zima se překulila skoro přímo do léta a pěkné mazací blátíčko aby pohledal, ale nevěšte hlavu.

Pokud jste si svého terakotového koně nestihli vyfotit, dáme vám čas do 30. dubna a budeme doufat, že zaprší (jako třeba dnes), a milovaný koníček se vám určitě stihne v loužích a humusu ve výběhu nějak hezky vylepšit.

Prosíme tedy o zaslání fotografií koní v tom nejuprasenějším bahenním/hnojovém/jakémkoliv jiném špínovém obalu.

Nemusí se jednat ani o celoobal, protože takový nános sofistikovaně vmasírovaný např. do uší dovede taky hodně potěšit. S dekou či bez, u jedinců, kteří si vytvoří souvislou vrstvu, bude skvělé, přihodíte-li fotografii i původní barvy. Ono takový obyčejný tmavý hnědák na fotografii úplně nepřekvapí, pokud si nevšimnete bílých špiček uší prozrazujících původní barvu :-). 

Protože mít koňské prase se někdy vyplatí, tak 3 majitelé těch největších samošpinících šikulů od nás získají ShowSheen Lesk a Rozčesávač 946 ml. Jeho používání totiž mimo jiné zkracuje dobu čištění koně až o polovinu. Co to všechno ještě umí, si přečtěte v původním článku.

Stejný zůstává i průběh soutěže. Všechny přijaté fotografie budou umístěny do soutěžního alba na Facebooku a o vítězi rozhodnete vy, naši čtenáři, svými lajky.

Jako nalákání a také připomenutí toho, která prasátka vyhrála loni, prosím tudy - Lesk? Proboha proč? Protože proto... Kdo vyhrává?

A protože opakování je matka moudrosti, tak ještě jednou:

Stačí jen ze svého PC či mobilu vylovit tu nejuprasenější fotku vašeho koňského miláčka, poslat na soutez@equichannel.cz, my fotky vložíme do galerie na FB webu EQUICHANNEL.cz a o vítězech rozhodnete vy pomocí "lajkování"; 3 autorům fotografií s nejvyšším počtem "To se mi líbí" jen tak pošleme 946 ml ShowSheen Lesku a Rozčesávače.

 

Pravidla soutěže:

  • Soutěž probíhá od vyhlášení 17. dubna 2018 do 30. dubna 2018 (do půlnoci).
  • Jednu vlastní fotografii (tzn. jste autorem uvedené fotografie) pošlete na soutěžní e-mail soutez@equichannel.cz; uveďte své jméno a adresu.
  • Fotografie budou vkládány do galerie na facebookových stránkách webu EQUICHANNEL.cz, vyhrávají 3 fotografie, které obdrží nejvíc hodnocení „To se mi líbí“.
  • Výherci budou zveřejněni na webu EQUICHANNEL.cz a FB sponzora soutěže 2. května 2018.
  • Vyloučeny budou fotografie, které jsme obdrželi již do loňského ročníku soutěže.
  • Zúčastnit se může každý čtenář webu EQUICHANNEL.cz, výhra není vázána na registraci.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni pracovníci redakce EQUICHANNEL.cz i zástupci Ghoda s.r.o., jakož i jejich rodinní příslušníci.
  • Pořadatelem soutěže je Ghoda s.r.o.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Absorbine - značka, které váš kůň důvěřuje

Výhradní zastoupení společnosti W.F.Young Inc., výrobce produktů značky Absorbine, zajišťuje pro český a slovenský trh firma Ghoda s.r.o.

Zúročili jsme mnohaleté zkušenosti s chovem koní, prodejem potřeb pro koně a hledáním toho nejlepšího především pro naše koně. Přestože Absorbine není jedinou aktivitou firmy, neváhali jsme ji nazvat Ghoda - v hindském překladu „kůň".

Absorbine je značka, která nás, velké skeptiky, jednoznačně přesvědčila o své kvalitě, „donutila" nás rozšířit portfolio působnosti, pracovat ještě déle do noci a zkrátka nás chytila za srdce. Zní to jaké klišé, ale za kvalitou si stojíme. Produktům důvěřujeme my i naši koně. A vůbec nepochybujeme, že vy a vaši koně budete také. Jinak bychom to totiž nedělali.

Tel.: +420 799 51 26 51
E-mail: prodej@absorbinecz.cz
Web a e-shop: www.absorbinecz.cz
Facebook

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: