ME dětí, juniorů a mladých jezdců v drezuře

22. 07. 2019 11:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Zdenka Šimková Rubrika: Drezurní ježdění Zdroj: Česká jezdecká federace Počet přečtení: 483 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Pětice českých drezurních jezdkyň odjíždí v těchto dnech do italského San Giovanni, které se ve dnech 24. – 28. července stane dějištěm letošního mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců v drezuře. Horse Riviera Resort nedaleko italského letoviska Rimini očekává příjezd celkem 220 jezdců z 26 zemí.

Poprvé bude na evropském šampionátu hájit národní barvy novopečená mistryně ČR v kategorii dětí – Marie Lumbachová s klisnou Colinda Valk. Se zkušeností z evropského šampionátu pony, ale poprvé mezi velkými koňmi, se do Itálie vypraví také Julie Sekaninová s hřebcem FuriosoXXV-8/Red Fernet, s nímž letos obhájila stříbro na MČR mladších juniorů.

Druhým členem juniorského družstva bude vítězka kategorie mladších juniorů, Eliška Skřivanová s Farewellem. Zapomenout nesmíme na Evu Vavříkovou, mistryni mezi staršími juniory, která na evropském šampionátu poprvé odstartuje se Siracusou. Jedinou zástupkyní české výpravy mezi mladými jezdci bude Aneta Havlíčková s Fieneke, které spolu při MČR vybojovaly stříbrnou příčku v kategorii U25.

Koně dorazí do dějiště závodů v pondělí 22. července. V úterý je na programu veterinární přejímka a trénink na závodním obdélníku. Závodit se začne ve středu a od pátku probíhají druhá kola soutěží. Finálové jízdy pro 18 nejlepších jezdců v každé kategorii jsou naplánované na neděli. Naše juniorky budou hodnoceny jak v týmové soutěži, tak jako jednotlivci. Ostatní pouze jako jednotlivci. 

  • Výsledky z ME můžete sledovat zde.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: