Levněji a individuálně - Active Animal se představuje

16. 09. 2015 11:00

Obrázky: 5

Autor: EQCH redakce, Romana Kapounová Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 3134 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Také vás někdy napadlo, že by bylo dobré si namíchat výživové doplňky pro koně podle jeho individuálních potřeb? Nakupovat vážené složky kloubní výživy je v lidském sektoru už běžné. Romana řešila problém své klisny a přes něj se dostala k podnikání, kdy vám totéž nabízí pro vaše zvířata. Věříme, že pro spoustu z vás půjde o užitečnou službu a vítáme ji v řadách našich partnerů...

Příběh Active Animalu

*Jmenuji se Romana Kapounová a popíšu zde v článku, jak jsem začala podnikat v kloubní výživě koní. Koním se věnuji 30 let, přivedla mě k nim spíš náhoda. Jelikož mám od malička slabost pro všechno, co má čtyři nohy a chlupy, když se mi na základní škole naskytla možnost chodit do jezdeckého kroužku, hned jsem se přihlásila a u koní zůstala dodnes.

Nápad založit e-shop s kloubní výživou Active Animal vznikl asi před 3 lety, když měla moje klisna zdravotní probémy. Měla natržený mezikostní sval a začínající artrózu. Veterinář mi, mimo jiné, doporučil podávat MSM a kloubní výživu. Jelikož koně jsou koníček náročný nejen na čas, ale také na finance, snažila jsem se najít co nejlevnější, ale zároveň kvalitní kloubní výživu.

Našla jsem si na internetu firmu, která dodává jednotlivé složky kloubní výživy pro farmaceutický a potravinářský průmysl, ceny byly o hodně příznivější. Podmínkou odběru byla objednávka ve velkém množství, které bych sama nevyužila, a tak jsem přemýšlela, co s tím přebytkem. Shodou okolností jsem na internetu narazila také na obchod, kde nabízeli jednotlivé složky kloubní výživy na váhu pro sportovce, a tak vznikl nápad nabídnout to samé, ale pro zvířata, a vyřešit tak tento problém. Přes vlastní překážky jsem se tak probojovala až k tomuto výsledku :-). Od té doby dodáváme kvalitu za mnohem lepší cenu.


Záruka kvality a nezávadnosti

Suroviny odebíráme od českých certifikovaných společností, které jsou mimo jiné významnými distributory a dodavateli pro farmaceutický a potravinářský průmysl. Suroviny nám vždy dodávají s analytickým certifikátem kvality a nezávadnosti, neobsahují žádná barviva, dochucovadla ani konzervační látky. Suroviny zasíláme v obalech určených pro potraviny.

Ze surovin, které nabízíme v našem e-shopu, vyrábíme i přípravek ARTICULUS, který byl kontrolován a schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně.


Levněji a na míru

Opotřebený kloubJelikož je kůň velké a těžké zvíře, často sportovně či jinak zatěžované, jsou jeho klouby a celý pohybový aparát hodně namáhány. Klouby, svaly, kosti, vazy a šlachy jsou důležité pro zdravý a přirozený pohyb, výživa kloubů udržuje pojivové tkáně zdravé, dostatečně pevné, ohebné a odolné zátěži. U hříbat a mladých koní podporuje správný vývoj pohybového aparátu a naopak u starších a nemocných koní pomáhá při regeneraci a ulevuje od bolesti již opotřebeného pohybového aparátu.

Výhod vážených surovin je několik, suroviny si můžete objednat každou samostatně a v jakémkoliv množství, takže si tak můžete vytvořit výživu přímo na míru dle potřeb vašeho koně.

Například pro klouby jsou důležité všechny složky: kolagen, glukosamin, chondroitin i MSM, ale na podporu svalů, vazů, šlach, kůže, kopyt a srsti je důležitý hlavně kolagen, který dané tkáně zpevňuje, a MSM - ten, mimo jiné, tvorbu kolagenu podporuje.

Množství surovin a denní dávku si určíte podle závažnosti problému, hmotnosti koně a doby, po kterou chcete výživu podávat, k určení množství je v našem e-shopu u každé suroviny tabulka dávkování, která vám pomůže v rozhodování, jaké množství objednat. Pokud se vám nechce počítat a přemýšlet, máme v e-shopu také sady surovin, které jsou již naváženy ve vhodném poměru a je u nich přiložena odměrka. Nebo se můžete inspirovat množstvím obsahu surovin některého z přípravků, který jste již vyzkoušeli. Suroviny jsou bez dochucovadel, barviv a konzervantů, takže nezatěžujete koně zbytečnou chemií a platíte za čisté suroviny a ne za "plnidla". Forma sypkého prášku se snadno aplikuje do krmiva a je koňmi dobře přijímána.

Takto navážená výživa je pak mnohdy třeba i o 40 % levnější než běžně prodávané přípravky. Spousta koňáků má také psy a kočky, výživa je samozřejmě vhodná i pro ně.

Znáte Immunovet?

Immunovet je nový veterinární preparát z kategorie nutraceutik, který má díky svému složení silný imunostimulační, antimikrobiální, antioxidativní a protirakovinový efekt a širokou škálu účinku. Velice se osvědčil v oblasti chovů hospodářských zvířat, kde byly jeho účinky prokázány řadou odborných studií a prezentovány v mezinárodních prestižních odborných veterinárních magazínech. Použití Immunovetu může významně snížit krmné dávky a veterinární náklady chovaných koní. Více o produktu najdete v e-shopu Active Animal.


Active AnimalACTIVE ANIMAL

Romana Kapounová
Bendlova 280
Hradec Králové
500 08

Tel.: 737 747 234
E-mail: info@activeanimal.cz
www: www.activeanimal.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 2 čtenářů. Celkový počet bodů: 10.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: