Letní soutěž s Absorbine!

2. 08. 2018 18:00

Obrázky: 2

Autor: tým Ghoda s.r.o. Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 873 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Léto je v plném proudu, vedro na padnutí... víte, co vašemu koni pomůže? Novinka Absorbine CoolDown! A můžete si o něj zasoutěžit ;-)

Pojďme si léto zpříjemnit ještě víc soutěží o novinku roku 2018, přípravek Absorbine CoolDown.

Podmínky soutěže:

  • mít like na naší facebookové stránce Absorbine Česká republika
  • do komentářů pod post na FB poslat fotku na téma "Užívání si koňských prázdnin", jejímž jste autorem nebo máte svolení autora. Jeden uživatel - jedna fotka.
  • fotky můžete do komentářů na FB přidávat DO půlnoci 7. 8. 2018.
  • fotografie budou následně zveřejněny v soutěžním albu (8.8., pravděpodobně v pozdních hodinách)
  • dávat soutěžní lajky lze pouze v soutěžním albu (aby měli všichni soutěžící stejné podmínky ze startu :-)), fotky v komentářích pod postem můžete samozřejmě lajkovat taky, ale na výhru to nebude mít vliv...
  • hlasovat pomocí "To se mi líbí" v soutěžním albu můžete do půlnoci 14. 8.
  • vítěze vyhlásíme nejpozději do 48 hodin po ukončení hlasování

Vítěz s nejvyšší počtem like vyhraje Absorbine CoolDown!


Ale POZOR, to není vše!
Druhá fotka s nejvyšším počtem like a fotka vybraná speciální porotou získá další zajímavé ceny od Absorbine Česká republika.

Fotku poskytla Aneta Novotná - amatérská fotografka, děkujeme :)
Facebook není pořadatelem ani sponzorem soutěže a nijak s ní nesouvisí. Každopádně dík Markovi Z. za prostor :-)

A co to ten Absorbine CoolDown vlastně je?

CoolDown je unikátní přípravek, který pomáhá účinně koně ochladit a zároveň regenerovat nejen namožené svaly po náročném výkonu.

Při vývoji CoolDown Absorbine bylo vsazeno na využití tradiční bylinné receptury, vyzkoušené po mnoho generací, určené k ochlazení, regeneraci a uklidnění. Nepřináší pouze osvěžení koně v horkých letních dnech, ale také zkvalitňuje jeho kůži a srst díky schopnosti nahradit přirozené oleje, které mohou být vyplaveny spolu s potem, a zároveň je vhodný i pro velmi citlivou koňskou pokožku.

Jeho obsah je složen z 12 esenciálních olejů, mezi nimiž najdeme olej z levandule lékařské, který přináší harmonickou uklidňující aromaterapii, šťávu z aloe vera, jejíž chladivé účinky každý známe, mátový olej, používaný po mnoha generací díky zklidňujícím účinkům, extrakt z kořene celeru, který je bohatý na vitamín A, rozmarýnový olej, využívaný přednostně pro jeho schopnost snižovat bolestivost namožených svalů a spousty dalších olejů, které využívaly naše babička, prababičky a dokonce i praprababičky.

Na přípravu koupele budeme potřebovat kýbl a 4 litry vody, do které přilijeme 30 ml CoolDownu. Vezmeme houbu, případně rukavici, a roztok promícháme. Díky vysoké koncentraci získáme až 120 litrů regenerační, ochlazující a uklidňující koupele (spreje)! Koně začneme ochlazovat nejdřív od noh a pomalu se přesouváme až k vrchní části těla. Vůně bylin přináší úžasnou uklidňující aromaterapii (i pro lidi:-)). Kromě skvělého ochlazení ocení každý kůň společné chvíle strávené se svým majitelem.

Balení obsahuje 946 ml přípravku, z něhož připravíme díky vysoké koncentraci až 120 litrů regenerační, ochlazující a uklidňující koupele (spreje)!

Takže hurá vybírat a pořizovat fotografie :-)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Absorbine - značka, které váš kůň důvěřuje

Výhradní zastoupení společnosti W.F.Young Inc., výrobce produktů značky Absorbine, zajišťuje pro český a slovenský trh firma Ghoda s.r.o.

Zúročili jsme mnohaleté zkušenosti s chovem koní, prodejem potřeb pro koně a hledáním toho nejlepšího především pro naše koně. Přestože Absorbine není jedinou aktivitou firmy, neváhali jsme ji nazvat Ghoda - v hindském překladu „kůň".

Absorbine je značka, která nás, velké skeptiky, jednoznačně přesvědčila o své kvalitě, „donutila" nás rozšířit portfolio působnosti, pracovat ještě déle do noci a zkrátka nás chytila za srdce. Zní to jaké klišé, ale za kvalitou si stojíme. Produktům důvěřujeme my i naši koně. A vůbec nepochybujeme, že vy a vaši koně budete také. Jinak bychom to totiž nedělali.

Tel.: +420 799 51 26 51
E-mail: prodej@absorbinecz.cz
Web a e-shop: www.absorbinecz.cz
Facebook

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: