Lesk? Proboha proč? Protože proto... (soutěž!)

12. 04. 2017 11:00

Obrázky: 5

Autor: tým Ghoda s.r.o. Foto: archiv Ghoda s.r.o. Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 7211 Počet komentářů: 1 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Jaro je, co se diskuzí týče, skoro stejně tak výživné jako podzim. Klidně bychom se mohli zase svézt na lněném semínku, ale tentokrát ne, tentokrát mrkneme na „lesk blesk koní srsti“. Což už samo o sobě je na jaře téma buď k smíchu, nebo k pláči, záleží na přístupu a momentálním počasí.

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak hezky napsat článek o ShowSheen Lesku a Rozčesávači na srst, až nám z toho vyplynulo, že by to mělo být spíš video. Leskoshopping. Vystupoval by v něm Horst, plešatý týpek s náušnicí, a třeba Pepi, pohodičkář s malým rančem. Na scénu s klasickým teleshoppingovým pultíkem vbíhá za umělého potlesku a v záři svého bělostného umělého chrupu Horst (H). Za pultíkem již stojí bodrý Pepi (P).

 • H: Ahoj Pepi! Ahoj všichni! Ahoj, ahoj, ahoj, ahoj!
 • P: (smutně) Ahoj Horste!
 • H: Copak, Pepi? Vypadáš zničeně...
 • P: Ale bolí mě celý člověk, pucoval jsem 15 koní od bláta a jsou pořád jako prasata.
 • H: Pepi, ty nepoužíváš lesk? S tím to jde pak dolů samo...
 • P: Ale jo Horste, mám svůj roky oblíbený tadyhle z .....píííp....
 • H: No jo Pepi, to se pak nediv, že jsi takhle urvanej, když na koních nemáš ShowSheen od Absorbinu!
 • P: Horste, vždyť je to stejný a navíc drahý.
 • H: Tvůj půllitrový lesk za stovku je drahý! Dnes vám představím ShowSheen, jedničku mezi lesky a nejprodávanější lesk na světě! Pochází z USA a mnoho výrobců se jej snažilo napodobit - bezúspěšně. Ano, jsou docela dobré lesky. A pak je ten nejlepší: Absorbine ShowSheen! Vydrží na mém koni v plné účinnosti minimálně, a říkám minimálně! týden, ale poznáš jej i déle, žádné co tři dny přesprejování... a to bláto - jednak se nechytá a když už, sundáš ho dolů úplně jednoduše! Hřbílkem, když je ho méně i rukou, ani nepotřebuješ furminátory, pilky, cihličky a já nevím, co ještě! Navíc na rozdíl od jiných lesků příjemně voní.
 • P: Horste a umí to ještě něco jiného?
 • H: No jistě, Pepi, provitamíny a hedvábné proteiny vyživí srst ... navíc ShowSheen Lesk usnadňuje stříhání a strojek se pak méně tupí... a ten lesk... na svody, výstavy, závody nebo jen huberty, hobby jako dělaný! Co teprve pak jen taková obyčejná kochací vyjížďka na lesknoucím se koni, to je radost jej pak pohladit! Bože, kdybych měl víc vlasů, používal bych jej snad sám!
 • P: Horste, ale moji koně se lesknou i tak, dostávají lněné semínko. Vařím jim ho pět hodin!
 • H: Pepi. Nejsi přeci hloupý. Samozřejmě je správná výživa základ. Ale kůň s leskem od Absorbine háže na slunci pořádná prasátka, to je lesk blesk, který jen výživou prostě neuděláš. To je koňský tunning.
 • P: Horste, to zní skvěle! A nemá to nějaké mouchy?
 • H: Pepi, nerad to říkám, ale má. Pokud ShowSheen Lesk použiješ do podsedlové oblasti a budeš si chtít zajezdit, pojedeš jak kuna. Z koně.
 • P: Horste, nejsem hloupý, to přece píší u každého lesku.
 • H: Ale tenhle ShowSheen není „každý lesk", je to opravdu Lesk. Oceníš jej také při vyčesávání kudlibabek a jiného smetí z hřívy a ocasu, použiješ jej míň, než jsi zvyklý, a efekt bude větší, Pepi. Míň námahy. Věděl jsi, že ShowSheen zkracuje dobu čištění koně o více než polovinu?
 • P: Super. Škoda, že ta nejuprasenější bílá, tedy kdysi bílá, kobyla se spreje bojí.
 • H: Ale Pepi! Bojí, nebojí, to teď nebudeme řešit, i pro takové má Absorbine řešení: Finishing Mist! Je to ShowSheen Lesk v jiném balení, sprejuje to potichu a méně, kapičky Lesku jsou rozptýlenější. Perfektní pro finální úpravu na závodech, výstavách či show a taky pro koně, co se klasického spreje s mechanickým rozprašovačem bojí.
 • P: Horste! To jsem nevěděl! To musím mít! Oba! Kde je seženu?
 • H: V mnoha jezdeckých potřebách nebo e-shopech je běžně k dostání, Pepi. A letos, na oslavu 125. výročí založení Absorbine naskladňují prodejci ještě větší lahev ShowSheen Lesku a Rozčesávače: 25 % obsahu navíc dostaneš úplně zadarmo! Máš pravdu, Pepi, ten musíš mít! A vy také, vážení diváci/čitatelé. Pro vás tady máme speciální leskoshoppingovou nabídku, platnou jen pro vás, opakuji, jen pro vás. Neváhejte a reagujte IHNED! Když objednáte balení 946 ml ihned, máte druhý lesk za...

...ale ne. Nevolejte. Nemusíte si žádný produkt kupovat, abyste ShowSheen Lesk a Rozčesávač dostali zdarma.

Stačí jen ze svého PC či mobilu vylovit tu nejuprasenější blátivou fotku vašeho koňského miláčka, poslat na soutez@equichannel.cz, my fotky vložíme do galerie na FB webu EQUICHANNEL.cz a o vítězech rozhodnete vy pomocí "lajkování"; 3 autorům fotografií s nejvyšším počtem "To se mi líbí" jen tak pošleme 946 ml ShowSheen Lesku a Rozčesávače.

A pozor! Bude-li autor vítězné fotografie zároveň fanouškem facebookových stránek Absorbine Česká republika, získává navíc ShowSheen 2v1 Šampon & Kondicionér!

Soutěž samozřejmě myslíme vážně. Stejně jako vše, co je v článku řečeno, byť velmi odlehčenou formou. Produkty řady ShowSheen, v čele s vlajkovou lodí ShowSheen Lesk a Rozčesávač, se řadí mezi nejúspěšnější výrobky péče o koně na světě a právě ShowSheen Lesk a Rozčesávač je roky světově nejprodávanějším leskem. Protože pokud na něčem pracujete a vylepšujete 50 let (ano, přesně půlstoletí letos ShowSheen Lesk a Rozčesávač slaví), na kvalitě se to musí odrazit. Oblíbený produkt vítězů může být dnes i ve vaší stáji.

Absorbine, značka, které Váš kůň důvěřuje.

 

Pravidla soutěže:
 • Soutěž probíhá od vyhlášení 12. 4. 2017 do 19. 4. 2017 (do půlnoci).
 • Jednu vlastní fotografii (tzn. jste autorem uvedené fotografie) pošlete na soutěžní e-mail soutez@equichannel.cz; uveďte své jméno a adresu.
 • Fotografie budou vkládány do galerie na facebookových stránkách webu EQUICHANNEL.cz, vyhrávají 3 fotografie, které obdrží nejvíc hodnocení "To se mi líbí".
 • Výherci budou zveřejněni na webu EQUICHANNEL.cz a FB sponzora soutěže 20. dubna 2017.
 • Zúčastnit se může každý čtenář webu EQUICHANNEL.cz, výhra není vázána na registraci.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni pracovníci redakce EQUICHANNEL.cz i zástupci Ghoda s.r.o., jakož i jejich rodinní příslušníci.
 • Pořadatelem soutěže je Ghoda s.r.o.

Foťte, prohrabejte archivy, moc se těšíme na vaše koňská prasátka! :-)


 Absorbine - značka, které váš kůň důvěřuje

Výhradní zastoupení společnosti W.F.Young Inc., výrobce produktů značky Absorbine, zajišťuje pro český a slovenský trh firma Ghoda s.r.o.

Zúročili jsme mnohaleté zkušenosti s chovem koní, prodejem potřeb pro koně a hledáním toho nejlepšího především pro naše koně. Přestože Absorbine není jedinou aktivitou firmy, neváhali jsme ji nazvat Ghoda - v hindském překladu „kůň".

Absorbine je značka, která nás, velké skeptiky, jednoznačně přesvědčila o své kvalitě, „donutila" nás rozšířit portfolio působnosti, pracovat ještě déle do noci a zkrátka nás chytila za srdce. Zní to jaké klišé, ale za kvalitou si stojíme. Produktům důvěřujeme my i naši koně. A vůbec nepochybujeme, že vy a vaši koně budete také. Jinak bychom to totiž nedělali.

Tel.: +420 799 51 26 51
E-mail: prodej@absorbinecz.cz
Web a e-shop: www.absorbinecz.cz
Facebook

Připojené obrázky

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

 • 1. nugetka

  :))

  08:38 - 13. 04. 2017

  Přiznávám, že jsem se dlouho tak nepobavila ..... skvělé představení produktu. Rozhodně lepší, než nudný PR článek :)

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: