Ladies Night Shopping v Equiservisu

6. 04. 2018 08:00

Obrázky: 8

Autor: tým Equiservisu Rubrika: PR článek Počet přečtení: 789 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Přijďte v pátek 6. dubna 2018 od 9 do 23 hodin do kamenné prodejny EQUISERVIS v Rudné u Prahy na nákupní party EQUISERVIS Ladies Night shopping a užijte si nakupování za extra zvýhodněné ceny!

Vybrané akce platí ve všech 3 kamenných prodejnách (Rudná, Praha 9 Letňany, Brno) a na e-shopu v pátek 6. 4. i v sobotu 7. 4. 2018.

Program a občerstvení pouze v prodejně Rudná v pátek 6. 4. od 16 do 23 hod.

Kombinujte veškeré zlevněné zboží  (pro jezdce i pro koně). Vždy však musíte mít mezi vybranými všemi třemi věcmi 1 ks oblečení.

Oblečení znamená bunda, vesta, kabát, mikina, tričko, rajtky, košile. Za oblečení se nepovažuje bezpečnostní helma či vesta, boty. Zdarma je vždy ten nejlevnější výrobek. Platí od 6. 4. do 7. 4. 2018 nebo do vyprodání zásob. AKCE NEPLATÍ NA AKČNÍ SEDLA A NELZE KOMBINOVAT S ŽÁDNOU DALŠÍ AKCÍ ČI SLEVOU. 

 

Platí ve všech 3 kamenných prodejnách i na e-shopu. Platí od 6. 4. do 7. 4. 2018 nebo do vyprodání zásob. 

 

Platí ve všech 3 kamenných prodejnách i na e-shopu - KDE JSOU VÝROBKY OZNAČENÉ HESLEM "CRAZY".
Sleva bude upravena v průběhu zpracování objednávky.

 

Platí ve všech 3 kamenných prodejnách i na e-shopu.

 

 

Každý, kdo bude mít nákup alespoň za 1 500 Kč, má jedinečnou možnost získat cenově výhodnější výrobky EQUISERVIS za tu nejvýhodnější cenu. V případě e-shop objednávky vepište svůj výběr do poznámky. Kompletní nabídku zvýhodněných výrobků najdete zde.

 

Platí pouze v kamenné prodejně Rudná u Prahy v rámci zábavního programu:

V rámci zábavního programu na akci EQUISERVIS LADIES NIGHT SHOPPING bude v Rudné 6. 4. 2018 cca od 19 do 22 hodin přítomná paní Klára Damborská - Event Director společnosti Longines Global Champions Tour Prague Playoffs, jako zástupce týmu organizátorů nejočekávanější parkurové události roku PRAGUE PLAYOFFS 2018

Dozvíte se spoustu zajímavých informací nejen o programu závodů, nebo jak probíhají přípravy celé akce, ale hlavně budete mít možnost vyhrát 3x 2 vstupenky na GLOBAL CHAMPIONS PRAGUE PLAYOFFS, která se bude konat ve dnech 13. - 16. 12. 2018 v pražské O2 areně. Podmínky soutěže se dozvíte přímo na místě v den konání soutěže.

 

ZÁBAVNÝ PROGRAM POUZE v kamenné prodejně Rudná u Prahy od 16 - 23 hod.

Těšit se můžete na módní přehlídky, bohaté občerstvení a oblíbené soutěže, ve kterých vítězové získávají hodnotné dárky. Celým dnem vás, jako vždy, provede moderátor Aleš Suchánek.

Tombola

Jako vždy, každý dostane u vstupu zdarma jeden lístek do tomboly. Další slosovatelné lístky získáváte za každé utracené 2 000 Kč. 

Další informace a podmínky akce naleznete na www.equiservis.cz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost Equiservis spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako jedna z prvních prodejen jezdeckých potřeb v České republice. Nyní můžete nakupovat ve třech kamenných prodejnách (Rudná u Prahy, Praha 9 - Letňany a Brno - Modřice) a v e-shopu.

Otevírací doba kamenných prodejen:
Po - So: 9 - 20 hod

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: