Kvalifikace 12. ročníku Českého drezurního poháru začíná v květnu 2017

14. 12. 2016 09:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Drezurní ježdění Počet přečtení: 1506 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Už podvanácté se v příštím roce uskuteční Český drezurní pohár (ČDP),závodní podnik, kterého se pravidelně účastní česká jezdecká špička. Finálovou účast si budou moci soutěžící zajistit v sedmi kvalifikačních kolech pořádaných napříč republikou. První závody se budou konat o víkendu 6.–7. května v areálu JS Equitana Martinice, která je zároveň hlavním pořadatelem celého poháru včetně finále. Vyvrcholení ČDP se zde uskuteční 7.–10. září.

 Mezi pořadateli ČDP se v příštím roce nově objeví Jezdecké centrum Královický dvůr, které se nachází jen 15 minut jízdy od pražského letiště Václava Havla směrem na Chomutov. Moderní areál pořádá pravidelně hobby i oficiální závody a jezdcům i koním nabízí profesionální sportovní zázemí a komfort. K dispozici je velké venkovní kolbiště o rozměrech 60x70 metrů, venkovní opracoviště o rozměrech 25x60 metrů a krytá hala o rozměrech 25x60 metrů s tribunou.

V současné době pracují pořadatelé na finální podobě pravidel platných pro ročník 2017, podrobnosti zveřejní na začátku příštího roku.

Finále ČDP se stejně jako letos uskuteční v rámci druhého ročníku Czech Equestrian Masters, jezdeckého podniku, který propojuje profesionální sport a zábavnou show. Už letošní premiéra Czech Equestrian Masters ukázala, že tato kombinace jezdeckých disciplín, tedy parkuru, drezury a pony skákání dětí, je mimořádně atraktivní a soutěžícím dává možnost závodit před zaplněnými tribunami a bouřlivými reakcemi diváků. Stejně jako letos se počítá i se zpestřením v podobě soutěže družstev, kterou ocenily především děti, jež mohly závodit za jeden tým společně s dospělými jezdci.

Harmonogram kvalifikačních kol ČDP 2017
Místo konání Datum
Equitana Martinice 6. - 7. 5.
Farma Borová 27. - 28. 5.
JK Panská Lícha 10. - 11. 6.
Resort Zduchovice 23. - 25. 6.
Grunt Galatík Těšánky 5. - 16. 7.
Královický Dvůr 12. - 13. 8.
JO Agro Cheb Nebanice 18. - 20. 8.
Equitana Martinice -
FINÁLE
7. - 10. 9.

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: