Krmiva pro koně Energys® novým partnerem EQUICHANNELu

20. 03. 2013 15:00

Obrázky: 11

Autor: EQCH redakce Sponzor: Energys® Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 3018 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Právě dnes začala výstava „Jaro s koňmi“ v Lysé nad Labem. A právě na ní se můžete blíže seznámit s dalším milým partnerem našeho webu, společností De Heus, výrobcem krmiv značky Energys®, kterého tímto vítáme „do rodiny“ :-)

Výrobce krmiv Energys® - společnost De Heus - je mezinárodně působící rodinná firma a jen málokdo od koní o ní ještě neslyšel. Vyprodukuje přes 4 miliony tun krmných směsí ročně, hlavní sídlo firmy a centrální výzkumná laboratoř se nachází v Ede-Wageningenu v Nizozemsku. EQUICHANNEL v ní kromě dlouholeté příjemné spolupráce nyní získal i nového partnera, který se podílí na jeho rozvoji.

S krmivy Energys® se můžete blíže seznámit ode dneška do neděle na výstavě "Jaro s koňmi" v Lysé nad Labem na stánku rodinné firmy ŠEPRA, kde získáte jak všechny potřebné informace, tak si můžete krmiva přímo zakoupit.

 

Energys® - krmiva pro koněEnergys®

Energys® - krmiva pro koně - se začala vyrábět v roce 2002, kdy byly uvedeny na trh první 3 druhy granulí vyráběných v Běstovicích u Chocně společností ZeS. Následně prudce rostla obliba těchto krmiv, což dalo podnět k rozšíření sortimentu o další 3 druhy granulí a suroviny pro doplnění krmné dávky, jako např. cukrovarské řízky.

http://www.energys.cz

Krmiva Energys® neunikla pozornosti odborníků a v roce 2008 byla na výstavě v Lysé n. L. ohodnocena cenou "Zlatý kůň" za nejlepší tuzemský výrobek pro koně.

De Heus a.s. De Heus a.s.
Rodina De Heus se začala v 18. století zabývat v Holandsku mlynářstvím. Nyní, na začátku 21. století, je dědictví předků stále stoprocentně vlastněno rodinou De Heus a stejnojmenná firma figuruje v TOP 20 krmivářského průmyslu na světě.
Společnost De Heus a.s. vyrábí krmné směsi, premixy a koncentráty pro hospodářská zvířata. K jejich výrobě používá suroviny prvotřídní kvality a čerpá z dlouholetých zkušeností mateřské společnosti De Heus Animal Nutrition. 

http://www.deheus.cz

Výrobní podniky v Marefách u Bučovic a v Běstovicích u Chocně vyrábí v současnosti přes 170 tisíc tun ročně, čímž se řadí mezi nejvýznamější producenty krmiv v České a Slovenské republice.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: