11. 01. 2012 17:00
Autor: Monika Brožíková Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 841 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát
Na Ranchi EL PASO se bude konat již příští měsíc seminář na téma, o kterém by každý správný koňák měl alespoň něco málo vědět. O kopytech zde bude přednášet Jana Dolečková.
Klub chovatelů miniaturních koní pořádá dne 11. 2. 2012 na ranči EL PASO - Svojetice seminář.
Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí blíže seznámit s kopyty koní, jejich anatomií, funkcí a nejčastějšími nemocemi a obtížemi. Na semináři se nenaučíte jak kopyta upravovat, ani se neseznámíte s jednou určitou metodou úprav, ale za pomocí obrázků a videí se zorientujete v dané problematice.
Přednášet bude paní Jana Dolečková, která, jak sama říká, nepoužívá "jedinou správnou" metodu, ale snaží se učit od všech škol a spolupracovat s veterináři a podkováři.
Více informací o pořádané akci, samotné přednášející a online přihlášku najdete na klubovém webu ZDE.
Uzávěrka přihlášek 1. 2. 2012.
Těšíme se na Vaši účast, Klub Chovatelů miniaturních koní - www.clubminihorses.cz