Koňský trh poprvé na výstavišti v Lysé nad Labem

1. 02. 2019 11:00

Obrázky: 5

Autor: Tisková informace Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 739 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V termínu od 20. do 24. března 2019 se na Výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 50. výstava ZEMĚDĚLEC. Součástí této národní výstavy zemědělství, zahrádkářství a potravinářství je už řadu let neméně tradiční prodejní výstava JARO S KOŇMI, jejíž dvacáté výročí oslaví pořadatelé veletržní novinkou, kterou je KOŇSKÝ TRH.

Jedná se o pilotní projekt prodejní výstavy koní a použitých potřeb pro jezdce, koně a chovatele koní, která v naší republice chybí. Organizátoři tak očekávají, že bude mít velký ohlas mezi odbornou i širokou veřejností.

Koňský trh bude rozdělen na dvě části. V první řadě budou mít zájemci možnost nákupu i prodeje veškerého vybavení pro koně, jezdce i chovatele koní, které již u současných majitelů nenachází uplatnění. Ti si mohou pronajmout prodejní stůl (80 x 80 cm) za 100 Kč na den.

Druhou částí pak je vlastní prodej koní. Výstaviště Lysá nad Labem nabízí majitelům koní možnost prezentace klisen, hřebců i valachů všech plemen a věkových kategorií na krytém předvadišti o rozměrech 15 x 15 metrů v hale A1. Prodejní přehlídka proběhne v několika blocích určených pro hobby a sportovní koně. Koně budou prezentováni na ruce. Představení koně zajistí ve spolupráci se zástupcem předvádějícího profesionální komentátor. Z průběhu celé přehlídky bude zajištěn videozáznam, který bude dostupný následně na internetu.

Jelikož se jedná o vícedenní akci, organizátoři nabízí majitelům koní pronájem boxu na ustájení po dobu konání Koňského trhu – tj. jeden až pět dnů (500 Kč na den). Registrační poplatek za koně je 100 Kč za celou akci. Předvést koně je tak možné až pětkrát – od středy do neděle. Kapacita přehlídky je 50 koní za den. Uzávěrka přihlášek je 10. března 2019.

Ani v dnešní době, kdy je k dispozici řada specializovaných prodejních internetových portálů, není zejména v případě prodeje koní nic tak přesvědčivé, jako vlastní předvedení nabízeného zvířete, možnost osobního kontaktu s koněm i jeho majitelem. Výstaviště Lysá nad Labem to vše nabízí na profesionální úrovni v komfortních prostorách moderního areálu bez nutnosti ohlížet se na vrtkavost počasí, a navíc s kvalitním servisem.

Podrobné informace o výstavě návštěvníci najdou na webu www.vll.cz a na facebookové události.

Připojené obrázky

Připojené soubory

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: