Koně na Žofíně: šest koní již sedmého!

5. 04. 2018 21:00, Aktualizováno 6. 04. 2018 11:08

Obrázky: 3

Autor: Tisková informace Foto: Michael Motygin Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 686 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Pouze jednou za rok se na Slovanském ostrově kromě lidí sejdou i koně, a to 7. dubna 2018 u příležitosti galavečera Koně na Žofíně.

Z důvodu požáru elektroinstalace Žofína se termín konání galavečera posunul na 7. dubna 2018.

Naštěstí změnu termínu akce vzala většina z tisícovky hostů s pochopením, a tak se tato mimořádná podívaná odehraje měsíc po původně plánovaném termínu.

„Co se dá dělat, přesto si to určitě všichni užijeme,“ komentovala změnu termínu Sára Vingrálková, jedna z oceněných. Talentovaná, teprve 15letá skoková jezdkyně si pro ceny na podium přijde hned několikrát. Mezi váženými hosty nechybí ani česká skoková jednička Aleš Opatrný, vyhodnocovat se však budou též jezdci drezurní či zasloužilí chovatelé nebo obětaví spolupracovníci časopisu Jezdectví, pořadatele celé akce.

V nejsledovanější kategorii Kůň roku obdrželi od čtenářů nejvíce hlasů mezi „velkými“ koňmi vítěz Velké pardubické 2017 No Time To Lose, mezi „malými“ 75 centimetrů vysoký minikůň Jack van Alana.

„Jack má rád lidi a určitě si tu chvilku slávy užije,“ těší se majitelka Jacka Hana Petráčková.

Ano, oba koně dorazí na Žofín osobně, i s čestným doprovodem impozantních starokladrubských koní, dvojice vraníků a dvojice běloušů. Ceny budou předávat další milovníci koní – čerstvá majitelka Anděla zpěvačka Debbi, herec Marián Roden nebo Taťána Gregor Brzobohatá, jejíž nadaci Krása pomoci galavečer podporuje.

 

Galavečer Koně na Žofíně již popatnácté pořádá časopis Jezdectví, koná se 7. 4. 2018, začátek je od 18 hodin, bližší informace o akci na www.jezdectvi.cz.

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: