KMK 2020 zahajuje dle plánu

6. 05. 2020 10:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Chov koní Zdroj: ASCHK ČR Počet přečtení: 222 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Letošní série KMK začne dle plánu 20. května s drobnou změnou – prvním pořádajícím subjektem nebudou Hořovice, ale Zemský hřebčinec Písek, s.p.o. Druhá kvalifikace proběhne dle plánu v Nových Zámcích u Litovle 27. 5.

I jinak vše platí, jak jste si zvykli v uplynulých dvou sezonách – před prvním startem musí majitel daného koně zaslat přihlášku do KMK na adresu kmk@aschk.cz – vzhledem k letošnímu časovému tlaku budeme při první kvalifikaci tolerovat odevzdání přihlášky na místě – zástupci ASCHK budou za tímto účelem v Písku přítomní.

Platí i loni zavedená povinná uzávěrka přihlášek 3 dny před závody a u skokových KMK také minimum 50 přihlášených koní do závodů. Při všech KMK bude možné zapsat klisny do PK ČT – jejich součástí je svod. Nezapomeňte, že každá klisna startující v KMK musí mít pro splnění podmínek příspěvku zápis do PK a hřebci musí být zapsáni do registru potenciálních plemeníků – obojí zajišťují inspektoři chovu.

K další změně zřejmě dojde u termínu finále KMK v drezuře – posun o týden později kvůli přesunu MČR seniorů v drezuře na druhý zářijový víkend, kdy se původně mělo konat finále drezurního KMK. Novinkou pro letošní rok je KMK ve všestrannosti (viz zásady).

Schválené „Zásady KMK“ a přihlášku naleznete na webu Asociace svazů chovatelů koní ČR.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: