Klaus poběží Velkou pardubickou. Trenér Olehla ho dohlásil jako náhradu za zraněného Baggia

30. 09. 2011 22:00

Obrázky: 1

Autor: Martin Cáp Rubrika: Dostihy Zdroj: IHNED.cz Počet přečtení: 445 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Baggio měl být ve Velké pardubické jedním z hlavních soupeřů obhájce vítězství Tiumena. Tmavý hnědák se však druhý rok za sebou zranil a trenér Čestmír Olehla sáhl k netradičnímu tahu. Za stotisícový poplatek dohlásil na poslední chvíli šestiletého Klause.

V první chvíli nechtěl Čestmír Olehla věřit svým očím. Někdejší trenér Železníka a Registany chystal celý rok pro Velkou pardubickou nadějného Baggia, ale těsně před říjnovým dostihem jej musel ze dne na den škrtnout kvůli zdravotním problémům. Už druhý rok za sebou.

"První pocity? Šílená deprese a deziluze. Ono sice Baggiovi reálně skoro nic není, ale při prohlídce sonem vidíte věci, kterých si jinak nevšimnete. Ten malý nález blízko starého zranění nás přesvědčil zbytečně neriskovat, mohlo by se nám to vymstít," řekl Olehla serveru IHNED.cz.

Tmavý hnědák pojmenovaný po slavném italském fotbalistovi přitom celý rok přesvědčoval o stoupající formě. První kvalifikaci na Velkou pardubickou vyhrál zadrženě o 11 délek, v červenci triumfoval na domácí dráze ve Světlé Hoře. To všechno je ale minulost.

IHNED.czCelý článek čtěte na IHNED.cz: Klaus poběží Velkou pardubickou. Trenér Olehla ho dohlásil jako náhradu za zraněného Baggia

Pro více informací o 121. Velké pardubické sledujte speciál IHNED.cz, který připravuje dostihový reportér a šéfeditor IHNED.cz Martin Cáp: 121. Velká pardubická na IHNED.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Naši partneři