Kdo míří na Prague PlayOffs? Parkurové hvězdy pojedou o 12 milionů eur

17. 11. 2019 20:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: David Horváth Rubrika: Skokové ježdění Počet přečtení: 467 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Jména jezdců, kteří nastoupí do letošního ročníku Global Champions Prague PlayOffs, byla odtajněna. Do Prahy se, stejně jako v roce 2018, chystá absolutní parkurová špička. Chybět nebudou šampioni série z předešlých let i olympijští medailisté.

Do začátku druhého ročníku Global Champions Prague PlayOffs zbývá jen několik dní. Jména jezdců, kteří se mítinku zúčastní, byla zveřejněna. Do čtyřdenní akce, během níž se v pražské O2 areně odehrají vedle dalších soutěže Longines Global Champions Tour (LGCT) – Super Grand Prix a Global Champions League (GCL) – Super Cup, jdou skutečně nejlepší skokani světa.

Týmy nasadí své nejsilnější dvojice, mnoho z nich plně využije možnost poslat do Prahy čtyři členy. To totiž dává majitelům a manažerům družstev flexibilitu, kdy mohou denně reagovat na vývoj soutěže. Ve čtvrtfinále, semifinále i finále GC Super Cupu mohou startovat tři jezdci z každého týmu. Na seznamu účastníků figurují nejen šampioni LGCT a GCL, ale také olympijští medailisté. V české metropoli se tak představí čerstvý vítěz LGCT 2019 Brit Ben Maher a s ním celá kavalérie hvězd, jako jsou Marcus Ehning (GER), Edwina Tops-Alexander (AUS), Martin Fuchs (SUI), Ludger Beerbaum (GER), Peder Fredricson (SWE), Daniel Deusser (GER), Pieter Devos (BEL) nebo Simon Delestre (FRA).

Kompletní seznam účastníků najdete zde.

V loňském roce před zcela zaplněnou halou zvedla nad hlavu trofej v GC Super Grand Prix Australanka Edwina Tops-Alexander a v konkurenci patnácti silných týmů si v GC Super Cupu dojeli pro prvenství Madrid in Motion. A stejný kalibr jezdců předstoupí před diváky v O2 areně i letos.

Návštěvu Prahy si navíc může užít celá rodina. Česká metropole je v dosahu mnoha dalších evropských zemí, a tak se očekává příliv mnoha zahraničních fanoušků parkurového skákání. Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs se koná v pražské multifunkční hale od 21. do 24. listopadu. Podrobné informace o programu a předprodeji vstupenek najdete na adrese www.pragueplayoffs.com.

Vstupenky na Prague Playoffs jsou stále v prodeji!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: