JIS: dnes byl otevřen kalendář závodů pro rok 2018!

9. 10. 2017 18:00

Obrázky: 3

Autor: Martin Blazek Rubrika: Všeobecná sdělení Počet přečtení: 1182 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Dnešním dnem byl pro všechny pořadatele závodů otevřen oficiální plánovací kalendář závodů pro rok 2018, který již obsahuje všechna schválená MČR a mezinárodní závody.

Jak bylo mnohokrát avizováno, závody do kalendáře v JIS budou od letošního roku vkládat sami pořadatelé a v plánovacím kalendáři budou vidět všechny závody napříč všemi oblastmi tak, aby bylo možné ihned řešit případné kolize termínů.

Pokud si jako pořadatel s vložením závodů nevíte rady, obraťte se, prosím, na oblastního sekretáře, který vám s vložením vašich závodů pomůže.

Před zadáváním závodů do kalendáře si, prosím, velmi podrobně přečtěte níže uvedený návod a striktně dodržujte napsaná pravidla, aby kalendář měl pro uživatele JIS jasnou a jednotnou formu.

Zvýšenou pozornost věnujte zejména zadávání:
- Názvu závodů
- Typu závodů
- Umístění areálu
- Zadání disciplín, typů soutěží a obtížností

Oficiální kalendář akcí ČJF najdete na adrese www.jezdectvi.org/zavody.

Návod k zadávání akcí je pak pro organizátory připraven v Nápovědě: Nápověda / Správa závodů v kalendáři ČJF a přihlášky - pořadatel závodů.

 

JIS - Vytvoření závodu v kalendáři

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: