Jezdecký veletrh Hippologica 2018

4. 01. 2018 10:00

Obrázky: 4

Autor: Gabriela Rotová Foto: archiv pořadatele Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 1015 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Leden je obdobím veletrhů. Jedním z mnoha, které se konají v dobré dojezdové vzdálenosti z České republiky, je jezdecký veletrh Hippologica 2018, který se koná ve dnech 25.‒28. ledna v Berlíně.

Hippologica je významný, jezdecký veletrh s dlouhou tradicí, který návštěvníkům „pod jednou střechou“ nabídne sport, show, vzdělávací programy i nákupy. Program v letošním roce bude velmi pestrý.

V průběhu veletrhu proběhnou skokové závody stupně T ‒ „Velká cena Hippologica“, drezurní soutěže do stupně ST, finále poháru ve voltiži Hippologica, závody spřežení i turnaj v pólu. K vidění budou ukázky práce ze země a přirozené komunikace s koňmi, drezura koní ve volnosti či westernová show. Široký sortiment jezdeckých potřeb a vybavení nabídne více než 180 prodejců a to samozřejmě za veletržní ceny.

Všechny potřebné informace naleznete na www.hippologica.de.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: