Jezdecký POBYT od 8let

Obrázky: 8

Autor: vlasta323 Kategorie: Dětské tábory Město: Kladruby Země: Česká republika Okres: Tachov

Individuální výcvik v malých skupinách, vyjížďky, zábava pro mláděž nadšenou pro koně. Nase skolní kone (islandské a setlandské) jsou pečlivě vycvíčené a díky své povaze ideální pro zacházení s dětmi. Vlastní poník na péči, každodenní výcvik a získávání znalostí, co musí vědět správný zemědělec. Vyrazíme na opravdový vandr na koních, hrajeme si na indiány, střílíme lukem rozděláme si oheň... a to vše je možné ve dvou jazycích: německy a česky. Islandská pohádka, kterou společně oživíme divadlem s koňmi je vrchol týdne. Každý den je včetně dvou jednotek jízdy na koni, na jízdárně nebo na vyjížd'ce. Individuálně založený výcvik garantuje další vzdělání tak pro začátečníky, jak pro prokročilejší jezdce. Spaní je zajíštěné v podkroví na matracích. Stravování a pitný režím zajíštěné. Pobyt trvá vždy celý týden, od neděle do soboty. V sobotu ke konci pobytu se koná malé společné divadlo s koňmi. K tomu srdečně přivítáme také rodiče a kamarády.

Pořadatel

Společnost: Vikinghorse Milevo
Jméno a příjmení: Anna Dives
Adresa: Milevo 37 Stříbro
Telefon: 728 823 508
E-mail: info@vikinghorse.eu
Web: http://www.vikinghorse.eu
Kontaktní osoba: Anna Dives

Podrobnosti akce

Vstupné: 4500.-kč
Doprovodný program: Dopolední jízda obsahuje výuku na lonži nebo na jízdárně. odpoledne se jezdí na jízdárně nebo na malé vyjíždky. Jednou vyrazíme také na opravdový vandr s koňma.
V nedělí ke konci tábora se koná malé společné divadlo s koňmi. K tomu srdečně přivítáme také rodiče a kamarády.
Ubytování: Spaní je zajištěné v podkrovi na matracích. Jídlo a pitný režim po celý den zajištěno.

Připojené obrázky

Připojené soubory

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: