Jarní víkendový kurz

Autor: JiS Kategorie: Kurzy Město: Pěčín u Rychnova n. Kn.

Ucelený kurz pro chovatele chladnokrevných koní a pro jejich příznivce.

1. "chovatelský" den - šlechtitel J. Svobodová rozkryje jedinečnosti chovu beganů narozdíl od jiných koní a povede kurz o rozhodnutích pro jejich pořízení. Nové trendy a sporty pro begany, informace o základech ošetřování a o výstavním předevedení.

2. "podkovářský" den - mistr podkovář Karel Kysilka povede odborný seminář o korekcích kopyt a nutnosti odborného podkování chladnokrevníka a spolu s učni odborného učiliště v Jaroměři předvedou okutí plemenného hřebce 1061 Bryneta pro provoz a mladé klisny pro výstavní účely.

3. "sedlářský" den - kreativní sedlářka Pavlína Moravcová představí výstroje pro begany, trendy a styly zpracování. Možnost zakoupení chovatelských potřeb.

Součástí dne bude předvedení a vyzkoušení bezkosterného sedla zn. Barefoot na hřbetě begana. Sedlo laskavě zapůjčí ing. Kateřina Bečková.

Průběh a informace "beganího" víkendu si účastníci zaznamenají do vlastnoručně vyrobeného záznamníku v knihvazačské dílně.

Termín je shodný s porodními termíny chovných klisen hřebčína - zážitek může být jedinečný!

BEGAN je STYL.

Pořadatel

Společnost: Centrum rozvoje chovu slezského norika, o.s. a hřebčín Hradčany
Jméno a příjmení: Jindřiška Svobodová
Adresa: Hradčany Pěčín u Rychnova n. Kn.
Telefon: 737 114 577
E-mail: chovkoni@svobodovi.cz
Web: http://www.svobodovi.cz

Podrobnosti akce

Vstupné: 2 000,- Kč
Občerstvení: ne
Ubytování: ano

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: