Jaký byl Rudolfův pohár 2018

23. 04. 2018 11:00

Obrázky: 3

Autor: Tisková informace Foto: Gabriela Pilařová Rubrika: Spřežení Počet přečtení: 1247 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Národní hřebčín Kladruby nad Labem uspořádal pod záštitou ministra zemědělství Jiřího Milka a hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického ve dnech 19. – 22. dubna 2018 mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Závodů se zúčastnilo na 90 spřežení z 10 evropských zemí.

Mezinárodní závody spřežení – Rudolfův pohár jsou rozděleny na čtyři soutěžní dny. Začínalo se ve čtvrtek a v pátek drezurní zkouškou. Následoval adrenalinový sobotní maraton a závody uzavíral nedělní parkur spřežení.

V soutěži jednospřeží 2* zvítězil David Hötsch z Rakouska. Prvenství v soutěži jednospřeží 3* získala rakouská závodnice Marisa Rössler. V soutěži dvojspřeží pony 3* se z vítězství radoval Thomas Schuppert z Německa. Nejlepší výkony v soutěžích dvojspřeží 2* a dvojspřeží 3* předvedli němečtí závodníci Markus Stottmeister a Sandro Koalick. Královskou disciplínu čtyřspřeží vyhrál favorizovaný domácí jezdec Jiří Nesvačil jun. z Národního hřebčína. 
 
Výsledkové listiny jsou dostupné na www.nhkladruby.cz. Další informace a fotogalerie naleznete i na facebooku Národního hřebčína Kladruby.

Další letošní významnou akcí Národního hřebčína bude Den starokladrubského koně, konaný poslední květnovou sobotu – 26. 5. 2018.

Připojené obrázky

Připojené články

19.04. 2018 09:00 Dnes odstartoval Rudolfův pohár

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: