Jakou barvu na... hnědáka?

21. 12. 2018 10:00

Obrázky: 5

Autor: EQCH redakce Foto: Archiv redakce Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 2050 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Vážení a milí, protože čas vánoční je už doslova na spadnutí, a protože i my vás chceme nějak obdarovat, připravili jsme si pro vás takové malé soutěžní překvapení ;-) Zatím vás k němu budeme jen lákat... a naplno to vypukne v novém roce. A tentokrát od vás my chceme poradit. Jde totiž o barvičky! :)

Otázkou, na kterou chceme s vaší pomocí najít odpověď, je, jaké barvy a případně jaké vzory se hodí k různým barvám a typům koní. Samozřejmě tedy ne jen ke hnědákům z titulku - zajímají nás úplně všechny barvy, včetně těch netradičních!

Pošlete nám tedy svou fotografii a možná vyhrajete něco krásného (a barevného!) od ... jednoho z našich partnerů ;-)

Vynalézavosti se meze nekladou!

Jsme zvědaví, jak na vkusně a decentně vyladěné koně (třeba i s jezdci), tak na originální nápady a samozřejmě, vítáme i sety sestavené s ohledem na bezpečnost, tedy reflexní.

Pokud nemáte fotografii, můžete nám třeba alespoň napsat, jaké barvy se podle vás hodí a nehodí k jednotlivým typům a barvám koní a inspirovat tak ostatní čtenáře. A kdo nevyhraje, může se těšit na nějaké ty články, kde budou vaše tipy a fotografie uvedené.

Sami jsme moc zvědaví na vaše nápady. Co u vás vede? Decentní, ale možná poněkud nudná klasika, nebo něco nápaditého a odvážnějšího?

Takže teď od vás chceme spoustu inspirace!

 

Posílejte nám své krásné fotografie, pište všechny své nápady a názory, a to vše na vám jistě už známou adresu info@equichannel.cz.  Do předmětu napište „Jakou barvu na...“.

 

A abychom trochu inspirovali i my vás, jdeme příkladem!

Když si hrajem s barvičkami...

A co takhle černá klasika? Na bílém koni báječná!

A tady fialová v akci! Líbí?

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: