Inzerce

Řádková inzerce je zdarma. Pro zadání inzerátu musíte být přihlášeni (viz NÁVOD). Upozorňujeme inzerenty, že je protizákonné nabízet zde dovoz a prodej neregistrovaných léčiv. Více viz článek na http://www.equichannel.cz/odcervim-i-vase-kone.

Upřesnění: *

Typ: *


Jakýkoli dovoz neregistrovaných léčiv, např. z USA, ať už ho zajišťuje chovatel, nebo ho zajišťuje veterinární lékař (aniž by k tomu měl příslušnou výjimku z registrace), je tak porušením zákona o léčivech.

Nalezené inzeráty

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Výstroj

  Prodám zánovní, kvalitní drezurní sedlo Diamant komora 3(větší) posedlí 17.5. Sedlo je příjemně a měkce polstrované v posedlí i polštářích pro koně, dají se i dotvarovat. Sedlo vede v sedu. Super stav, koupeno v Čr. Pův.cena 47tis, prodám cca 25tis

  Typ: Výstroj

  Typ výstroje: Sedla

  Stav výstroje: nová, velmi dobrý stav

  Irma, 25. 04. 2019

 • Roční klisna po Aristo Z IMG_0191.JPEG

  Schopen vystavit příjmový doklad.

  Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Koně

  Prodám klisnu českého teplokrevníka nar. 5/2018 po Aristo Z, z matky Meredit po Manillon Rouge. Klisna je odstavená, ve smíšeném stádě, přes den výběh, na noc box. Zvyklá na úvaz, vodění, čištění, ošetřování, veterinární péči a pravidelné korektury kopyt. Samozřejmostí je očkování, odčervení, odebrané krve, čip a průkaz. Charakterní, velice vnímavá, klidná povaha. Předpoklad do sportu (skokový původ), nebo jako luxusní hobby kůň. Cena je včetně DPH (možnost odpočtu).

  Typ: Koně

  Pohlaví: Klisna

  Věk koně: 1

  Plemeno: český teplokrevník

  Typ koně: Teplokrevní

  AnnaK., 25. 04. 2019

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Koně

  prodám silného líbivého valacha vyššího vzrůstu nar. 2008 po otci Lordano z matky po Caesar. kvh cca 180cm. aktuální výkonnost 120 cm v parkurech, příjemně přiježděný. po celu dobu aktivní kariéry ježděn drobnou juniorkou. je však vhodný spíše pro zkušenějšího jezdce než dítě, vzhledem k jeho velikosti. veškerá manipulace ( ošetřování, kování, přeprava, veterinář, holení, solárium, ustájení na závodech ) bez problémů. v terénu hodný, nelekavý. neřeší vodní příkop, profily, bazénky apod. prodej z důvodu studijních povinností jezdkyně. mobil 723934474 email katerina.hollerova@email.cz

  Typ: Koně

  Pohlaví: Valach

  Věk koně: 11

  Plemeno: slovenský teplokrevník

  Typ koně: Teplokrevní

  katerinahollerova, 25. 04. 2019

 • Druh inzerátu: sháním prodej Kategorie: Koně

  Koupíme koně s vyšší KVH (175-180 cm) ideálně valacha pro vyššího zkušeného jezdce do parkurového sportu, dobrý zdravotní stav, prosím, nabídněte.

  Typ: Koně

  Pohlaví: Klisna, Valach

  Věk koně: 4-15

  Plemeno: trakénský kůň, moravský teplokrevník, hannoverský kůň, český teplokrevník, anglický polokrevník, ostatní teplokrevná plemena, slovenský teplokrevník, holštýnský kůň, furioso, belgický teplokrevník, anglický plnokrevník

  Typ koně: Teplokrevní

  tomy, 25. 04. 2019

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Prodáváme skoro nepoužívaný víceúčelový vysavač, který je skladován celou dobu pod střechou stájí. Vysavač lze použít na sběr koňského trusu, hnoje, spadaného listí a jiného odpadu, a to z jakéhokoliv povrchu a za jakéhokoliv počasí. Nejnovějším produktem je sací nádoba vyrobena z hliníku, která je odolná proti roztržení a deformaci ve srovnání s běžnými plastovými nádobami. Objem zásobníku je až 520 litrů a vybaven výkonnějším motorem značka Husqvarna. Cena za nový vysavač se pohybuje nad 3.600 Eur (cca 93.000,-) k dostání přímo u výrobce – Made in Germany - Power Pac: www.powerpac.de Stroj je možno po předchozí domluvě vidět na Ranči v Buši – Praha Západ

  Typ: Různé

  Péče o koně: čištění

  Stáje a výběhy: vybavení stájí a výběhů, potřeby pro místování a úklid

  Stav: nové nepoužívané, velmi dobrý stav

  Ranc_v_Busi, 25. 04. 2019

 • Druh inzerátu: nabízím pronájem Kategorie: Služby

  Hledáme tety k dětem... Blíží se nám léto a tábory. Pro klidný průběh bychom rádi přivítali pomoc dalších pomocnic, které by rádi pomáhali jako tety na táboře, ale i třeba ve středu na kroužku, nebo i podle chuti v jiné dny... Ideální teta je hodná studentka, nebo ne příliš časově zaneprázdněná žena(zaměstnání, děti). Důležitý je vztah k dětem, zvířatům a přírodě. Pomoc tety není vhodná pro ambiciozní "generálky" a dívky s jezdeckými ambicemi, pyšnící se licencí, nebo cvičitelským průkazem... Děkuji a těšíme se Strejda Jirka tel: 603822060 e: jiristrejc@seznam.cz fb.Jiří Strejc Koně Na Čunčí

  Typ: Služby

  Výběr služeb: Zaměstnání, Kontakty, seznámení

  Jiří Strejc, 25. 04. 2019

 • Druh inzerátu: nabízím pronájem Kategorie: Služby

  Nabízíme možnost ustájení v novém jezdeckém sportovním areálu v obci Sojovice (15 minut z Černého Mostu). V areálu jezdecká hala, venkovní jízdárna, kruhovka na lonž, kolotoč. Jsme zaměřeni na parkurový sport. K dispozici výběhy o výměře 7 ha, krásné terénní vyjížďky v okolí. Bližší informace na tel. 602 355 566.

  Typ: Služby

  Výběr služeb: Ustájení a pastevní odchov

  Bohumil Vojtek, 25. 04. 2019

 • Irské krmivo GAIN nejvyšší kvality Cool%20nÔÇÖ%20Easy.ai[1].jpg

  Schopen vystavit příjmový doklad.

  Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Krmivo Cool ‘N’ Easy Mix je určeno jak pro sportovní,tak i pro hobby koně.Je vhodné pro parkury,drezuru,military... Středně energetické müsli s nízkým obsahem bílkovin. Bezovsové. Hlavní složky: Vločkovaný ječmen, sójové lusky, pšeničné otruby, vločkovaná pšenice, vločkovaná kukuřice, melasa, sójová moučka, vojtěška, slunečnicová moučka Hlavní znaky: špičková kvalita, střední obsah energie, nízký obsah proteinů neobsahuje oves, tudíž vhodné pro koně a poníky s horkou hlavou Yea-Sacc (živé kvasinky) zlepšují trávení vlákniny, vstřebávání živin a zdraví trávicího traktu minerály Bioplex spolu s esenciálními vitamíny organická forma selenu v Sel-Plexu pro podporu antioxidantů PP (přírodní rostlinný extrakt antioxidantů) z hroznů zvyšuje využití vitaminu E Návod k použití: Krmivo pro dospělé soutěžní i hobby koně a poníky, kteří nemohou dostávat „horké“ krmivo. Krmte spolu s objemovým krmivem a vodou. Krmte maximálně 1,25 kg/100 kg ž. hm./den spolu s objemovým krmivem a vodou.

  Typ: Různé

  Krmiva: granule, müsli

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 25. 04. 2019

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Nabízíme Vám extra velké borovicové hobliny. Hobliny mají extra velkou savost,jsou bezprašné,bez bakterií. Velikost balení je 675 litrů.První nastlání boxu je 3- 4 balení.Poté 1 balení na týden.Rádi Vám připravíme a zašleme cenovou nabídku. Výhody: 1. Sušené při 90 stupních celsia = vysoká míra savosti. 2. Až o 50% menší spotřeba hoblin při srovnání s jinými typy hoblin díky vysokému objemu hoblin a vysoké savvosti. 3. Měkká podestýlka, tlumí nárazy, vysoký komfort pro koně. 4. Bezprašné, bez bakterií. 5. Výhodná cena v poměru kvalita. Také připravujeme: Tyto hobliny s EKO repelentem odsouhlasené FEI. Osobní odběr 1 paleta ( 54 balení ) cena za balení 210,- KČ bez DPH (Chýně u Prahy, kousek od D5)

  Typ: Různé

  Krmiva: seno, sláma, senáž aj. píce

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 25. 04. 2019

 • Chladivé bandáže AEROCHILL ChjMs-vWYAAeLYV.jpg

  Schopen vystavit příjmový doklad.

  Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Chladivé bandáže AEROCHILL jsou navrženy tak, aby odpovídaly tvaru nohy koně, nabízejí podporu a pomáhají redukovat typické otoky po tréninku. Bandáže obsahují Hyperkewl, což je netoxické superabsorpční polymerní vlákno, které se vyrábí ve Velké Británii. Tato technologie je využívána širokou škálou elitních uživatelů, od řidičů Formule 1 až po vojenské speciální síly po celém světě. Umožňuje chlazení při odpařování, které zlepšuje doby zotavení, zajišťuje chlazení tkáně a reguluje vnější tepelnou teplotu. Prošívaná tkanina zajišťuje odpařování tepla a umožňuje dlouhodobé chlazení. AeroChill Cool bandáže získaly ocenění BETA 2016 Innovation Awards. a rychle se rozvíjejí jako přední cool bandáže na trhu. Snadno se aktivují, jednoduše je namočte do vody po dobu 1-2 minut a před použitím jen odstraňte přebytečnou vodu. Aerochill Cool bandáže jsou k dostání ve velikostech Malé (výška v kohoutku 145 - 157cm), Střední (výška v kohoutku 157-167cm) Velké (výška v kohoutku 167cm a více)

  Typ: Různé

  Péče o koně: ostatní

  Stáje a výběhy: potřeby pro místování a úklid

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 25. 04. 2019

1 2 3 53

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: