Inzerce

Řádková inzerce je zdarma. Pro zadání inzerátu musíte být přihlášeni (viz NÁVOD). Upozorňujeme inzerenty, že je protizákonné nabízet zde dovoz a prodej neregistrovaných léčiv. Více viz článek na http://www.equichannel.cz/odcervim-i-vase-kone.

Upřesnění: *

Typ: *


Jakýkoli dovoz neregistrovaných léčiv, např. z USA, ať už ho zajišťuje chovatel, nebo ho zajišťuje veterinární lékař (aniž by k tomu měl příslušnou výjimku z registrace), je tak porušením zákona o léčivech.

Nalezené inzeráty

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Koně

  K prodeji letos šestiletá klisna Welsh Cob (D), odznaková hnědka, po Davis Carlo (GBR) z Gwendraeth Pride (GBR), Kvh cca 138+cm. Naprosto exterierově exluzivní klisna delšího rámce, s velmi kvalitní kopytní rohovinou (pouze strouhaná), pevného zdraví, bezproblémové povahy a prvotřídní jezditelnosti. Poslední rok ježděna zkušenou jezdkyní, základně přiježděná, absolvovala své první parkurové hobby závody a hned za pently (3.), nyní využívána k výuce začátečníků (dětí) na jízdárně. Ježděná převážně bezudidlově (klasická bezudidlovka, ohlávka či obnosek), zvladatelná venku i méně zkušenými jezdci, nevyhazuje, nekozluje, nestaví se na zadní, nekope, nekouše, není závislá na koních. Při ošetřování bezproblémová, rovněž při veterinárních či kovářských úkonech, ve stádě nekonfliktní. Na převoz zlato. Ustájena 24/7, znalá boxu i úvazu. V minulosti zapřahaná. Jde o naprosto zdravé bezproblémové zvíře vhodné do chovu, sportu (velmi ráda a ochotně skáče, a to především přírodní skoky, dokáže být velmi rychlá a obratná), rovněž drezurní obdelník by jí slušel, případně vhodná jako naprosto luxusní rekreační kůň, který Vás nikde nenechá. Je to zkrátka všestranně využitelná milionová kobylka pro dítě či drobnější ženu. Prodej pouze z důvodu krizového nedostatku sena!!! Cena 90tis, při výborných podmínkách a férovém jednání možnost výrazné slevy. Mladá Vožice Tel.: 775275959

  Typ: Koně

  Pohlaví: Klisna

  Věk koně: 6

  Plemeno: welsh cob

  Typ koně: Pony

  Marcelline, 18. 08. 2018

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Koně

  Prodám spolehlivou belgickou klisnu. Silná klisna, neřeší profily, spolehlivá . Vhodná pro silnější dítě nebo juniora, nebo pro začínajícího dospěláka. Hodná na ošetřování, veterinu, kování, přepravu. Bližší info na dotaz.

  Typ: Koně

  Pohlaví: Klisna

  Věk koně: 11

  Plemeno: belgický teplokrevník

  Typ koně: Teplokrevní

  JŠVa, 18. 08. 2018

 • Inhalační maska Flexineb pro koně Maska a kůň 1.jpg

  Schopen vystavit příjmový doklad.

  Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Inhalační maska Přenosný inhalační systém pro koně Jednoduchý a kompaktní Jednoduché nastavení a provoz; bez hadic, kabelů, či nepohodlných ventilů Rychlý 10 ml fyziologického roztoku přeměníte na aerosol za méně než 12 minut Tichý Nedělá hluk Přizpůsobitelný Dá se použít s MDI/inhalátory Flexineb™ je rychlé, přenosné inhalační zařízení, které se snadno používá a nevydává hluk. Funguje bez hlučných kompresorů a nepraktických, nešikovných hadic a trubek. Flexineb používá patentovanou technologii společnosti Nortev a je zcela přenosný, přičemž může fungovat celé tři hodiny, než dojde k vybití lithiumiontového akumulátoru. Systém Flexineb: Součástí masky je nebulizátor o střední rychlosti 1 ml/min. Léky: Systém Nortev Flexineb je navržen pro aerosolizaci široké řady léčiv, včetně kortikosteroidů, bronchodilátorů, fyziologického roztoku a antibiotik. Medikace musí být předepsána veterinářem; uživatelé by se měli za každé situace držet pokynů veterináře. Čištění a dezinfekce: Čištění je jednoduché – zařízení stačí umýt teplou mýdlovou vodou. I dezinfekce je snadná, používají se metody sterilizace za studena. Objem medikace: Zařízení používá standardní medikační nádobku o 10 ml. Dá se připojit 20 ml rozšíření pro využití objemu až 30 ml. Po léčbě v nádobce nezůstává žádné léčivo. Komfort a přizpůsobitelnost: Flexineb pohodlně dosedá na nos koně díky pružnému¨materiálu. Nastavitelná páka umožňuje úplnou kontrolu výstupního ventilu a tím dává ošetřovateli možnost přemostit ventil ke zlehčení dýchání nebo k umožnění inhalace hlouběji do plic. Viditelnost: Průhledná komora s aerosolem umožňuje uživateli vidět, jak se pomocí technologie Flexineb tvoří aerosolová mlha a jak kůň při vyprázdnění komory vdechuje jemné částice aerosolu. Příslušenství: Příslušenství systému zahrnuje: - síťový zdroj pro nabíjení vnitřního akumulátoru, uživatelskou příručku, - přenosnou, lehce smontovatelnou masku, - baterií napájený ovladač, - inhalátor. Máme pro Vás i Silvaplex. Používá se pro koně s EIPH "exercise induced pulmonary hemorrhage" krvácení z plic , respiračními záněty, infekcemi.Složení:Chelátové stříbro a destilovaná voda.Lze použít v inhalační masce Flexineb. Cena : 805Kč s DPH Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás na: objednavky@gaincz.eu tel: +420 608 246 001/020

  Typ: Různé

  Péče o koně: ostatní

  Vozy a kočáry: automobily k tahání přívěsů

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 18. 08. 2018

 • Chladivá deka AEROCHILL 13.jpg

  Schopen vystavit příjmový doklad.

  Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Chladivá deka AEROCHILL pro koně AEROCHILL Cool deka získala ocenění BETA 2018 Innovation Awards. Odpařovací chlazení pro koně, které napomáhá regeneraci a maximalizovat výkon . • Deka je navržena pro pomoc při ochlazování koně a pomoc při zotavení svalů. • Pomáhá zmírnit vyčerpání teplem. • Vynikající k použití před soutěží, aby se váš kůň ochladil, abyste získali maximální výkon. • Aerochill je superabsorpční polymerní vláknitá tkanina, která působí latentním odpařováním, který vytáhne teplo z koně a odpaří se z vnější strany deky a zlepšuje krevní oběh. • Vynikající pro použití při cestování v horkých podmínkách nebo pokud je v přepravníku horko, kůň se během přepravy potí... • Snadné použití, jednoduše nalijte vodu přes deku a položíte rovnou na koně. Aby mohla deka fungovat musí být vlhká. • Přední přezka, popruh na břicho a řetízková struna pro zajištění. • Dodává se ve vlastním chladném vaku Aerochill. Deka se vyrábí ve dvou velikostech S/M 180-195cm (měří se obvod hrudníku) L 200-215cm (měří se obvod hrudníku)

  Typ: Různé

  Péče o koně: ostatní

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 18. 08. 2018

 • Chladivé bandáže AEROCHILL ChjMs-vWYAAeLYV.jpg

  Schopen vystavit příjmový doklad.

  Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Chladivé bandáže AEROCHILL jsou navrženy tak, aby odpovídaly tvaru nohy koně, nabízejí podporu a pomáhají redukovat typické otoky po tréninku. Bandáže obsahují Hyperkewl, což je netoxické superabsorpční polymerní vlákno, které se vyrábí ve Velké Británii. Tato technologie je využívána širokou škálou elitních uživatelů, od řidičů Formule 1 až po vojenské speciální síly po celém světě. Umožňuje chlazení při odpařování, které zlepšuje doby zotavení, zajišťuje chlazení tkáně a reguluje vnější tepelnou teplotu. Prošívaná tkanina zajišťuje odpařování tepla a umožňuje dlouhodobé chlazení. AeroChill Cool bandáže získaly ocenění BETA 2016 Innovation Awards. a rychle se rozvíjejí jako přední cool bandáže na trhu. Snadno se aktivují, jednoduše je namočte do vody po dobu 1-2 minut a před použitím jen odstraňte přebytečnou vodu. Aerochill Cool bandáže jsou k dostání ve velikostech Malé (výška v kohoutku 145 - 157cm), Střední (výška v kohoutku 157-167cm) Velké (výška v kohoutku 167cm a více)

  Typ: Různé

  Péče o koně: ostatní

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 18. 08. 2018

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Nabízíme Vám extra velké borovicové hobliny. Hobliny mají extra velkou savost,jsou bezprašné,bez bakterií. Velikost balení je 675 litrů.První nastlání boxu je 3- 4 balení.Poté 1 balení na týden.Rádi Vám připravíme a zašleme cenovou nabídku. Výhody: 1. Sušené při 90 stupních celsia = vysoká míra savosti. 2. Až o 50% menší spotřeba hoblin při srovnání s jinými typy hoblin díky vysokému objemu hoblin a vysoké savvosti. 3. Měkká podestýlka, tlumí nárazy, vysoký komfort pro koně. 4. Bezprašné, bez bakterií. 5. Výhodná cena v poměru kvalita. Také připravujeme: Tyto hobliny s EKO repelentem odsouhlasené FEI.

  Typ: Různé

  Krmiva: seno, sláma, senáž aj. píce

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 18. 08. 2018

 • Irské krmivo GAIN nejvyšší kvality Cool%20nÔÇÖ%20Easy.ai[1].jpg

  Schopen vystavit příjmový doklad.

  Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Různé

  Krmivo Cool ‘N’ Easy Mix je určeno jak pro sportovní,tak i pro hobby koně.Je vhodné pro parkury,drezuru,military... Středně energetické müsli s nízkým obsahem bílkovin. Bezovsové. Hlavní složky: Vločkovaný ječmen, sójové lusky, pšeničné otruby, vločkovaná pšenice, vločkovaná kukuřice, melasa, sójová moučka, vojtěška, slunečnicová moučka Hlavní znaky: špičková kvalita, střední obsah energie, nízký obsah proteinů neobsahuje oves, tudíž vhodné pro koně a poníky s horkou hlavou Yea-Sacc (živé kvasinky) zlepšují trávení vlákniny, vstřebávání živin a zdraví trávicího traktu minerály Bioplex spolu s esenciálními vitamíny organická forma selenu v Sel-Plexu pro podporu antioxidantů PP (přírodní rostlinný extrakt antioxidantů) z hroznů zvyšuje využití vitaminu E Návod k použití: Krmivo pro dospělé soutěžní i hobby koně a poníky, kteří nemohou dostávat „horké“ krmivo. Krmte spolu s objemovým krmivem a vodou. Krmte maximálně 1,25 kg/100 kg ž. hm./den spolu s objemovým krmivem a vodou.

  Typ: Různé

  Krmiva: granule, müsli

  Stav: nové nepoužívané

  GAIN, 18. 08. 2018

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Koně

  Nabízím k prodeji ročního hřebečka narozeného 3.6.2017. Otec je oldenburský drezurní hřebec Monaco (Millennium). Matka je po holštýnském hřebci Candiavolo (Cantus). Bába hřebečka import Rusko (rTrak). Moon Dancer je korektního exterieru s dobrou mechanikou pohybu ve všech chodech. Bude vysoký dlouhonohý elegán. Je klidné, vyrovnané, přátelské a velmi komunikativní povahy. Vyrůstá ve smíšeném stádě. Zvyklý na pobyt venku 24/7 i na box. Má základní návyky - vodění, ošetřování, sprchování. Pravidelná korektura kopyt každých 5 týdnů. Bude vhodný do sportu, pro svůj skokově drezurní původ i do soutěží všestrannosti. Více info po telefonu nebo při osobní návštěvě. Telefonní kontakt 724 484021

  Typ: Koně

  Pohlaví: Hřebec

  Věk koně: 1

  Plemeno: český teplokrevník

  Typ koně: Teplokrevní

  lucie, 17. 08. 2018

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Výstroj

  Prodám podbřišník Horze, černý, vel. 150cm, nový -na koni pouze 3x, bez dotahovacích gum, nezapařuje koně, cena 500,-Kč + poštovné (při převodu na účet 70,-Kč).

  Typ: Výstroj

  Typ výstroje: Sedla

  Stav výstroje: velmi dobrý stav, nová

  ajh, 17. 08. 2018

 • Druh inzerátu: nabízím prodej Kategorie: Výstroj

  Prodám třmeny Stübben, nerezové, použité, ve velmi dobrém stavu, cena 400,-Kč + poštovné (při převodu na účet 85,-Kč).

  Typ: Výstroj

  Typ výstroje: Sedla

  Stav výstroje: velmi dobrý stav, použitá, malé vady

  ajh, 17. 08. 2018

1 2 3 59

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: