Hřebčín Sprehe zve na přehlídku plemeníků - doprava zajištěna

8. 01. 2020 11:00

Obrázky: 2

Autor: Martina Cerhová Foto: Cerhová Martina, Votavová Šárka Rubrika: Plemeníci Počet přečtení: 689 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Rok se s rokem sešel a opět zde máme čas přehlídek plemenných hřebců. Stejně jako v minulosti, i letos připravil Hřebčín Sprehe pro české chovatele zájezd na přehlídku hřebců, která se bude konat 1. února 2020 ve Vechtě. Začátek přehlídky je v 18:30, přičemž autobusy budou s účastníky zájezdu vyjíždět z Prahy a Poděbrad 1. 2. 2020 v ranních hodinách.

Zájezd je pro chovatele zdarma, ostatní zájemci se mohou účastnit po dohodě s panem Lacinou. Program bude upřesněn na základě přihlášky, kterou zasílejte spolu s následujícími informacemi (jméno, adresa, tel. a e-mail + naskenovaný původ chovné klisny/klisen, kterou/které máte v plánu v roce 2020 připustit) na e-mail lacina.horses@gmail.com.

V případně dalších dotazů je vám na tel. čísle +420 728 436 100 k dispozici zástupce Hřebčína Sprehe po ČR a SR, Karel Lacina. Na toho se samozřejmě můžete obracet i s dotazy ohledně vhodného hřebce pro vaši klisnu.

Více informací o hřebcích v nabídce Hřebčína Sprehe naleznete na webových stránkách www.gestuet-sprehe.de

Neváhejte a využijte příležitosti vidět plemeníky nabízené hřebčína Sprehe naživo. A možná ani nebudete muset vracet podšálky ;)

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: