Hovory K - tentokrát chladnokrevně

21. 01. 2012 19:00, Aktualizováno 24. 01. 2012 22:07

Obrázky: 3

Autor: Voráčková Jana Foto: Archiv hřebčína Františkův dvůr Rubrika: Chov chladnokrevníků Počet přečtení: 5295 Počet komentářů: 1 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Letos se opět můžeme těšit na sérii seminářů pořádaných předsedou Svazu chovatelů Moravy a Slezska, MVDr. Františkem Horníkem, již po několik let pod názvem "Hovory – K". Hovory probíhají vždy v zimních měsících a většinou se uskutečňují v Rybím a Jakubčovicích u Oder formou večerních setkání. Tentokrát vás ovšem zveme do hřebčína Františkův dvůr v Klokočově, a to na chladnokrevníky.

Výjimkou v tradici byl v uplynulém roce jeden ze seminářů zorganizovaný jako celodenní, a to v hotelu V Ostravě.

Seminář zaměřený na chladnokrevné koně: 4. 2. 2012

Za dobu, kdy hovory probíhají, jsme se na nich mohli potkat se zajímavými hosty jako např. pan František Holčák, Ing. Miller, Ing. Gotthardová, Ing. Vinčálek - a s mnoha dalšími. Každý seminář je kromě hlavního tématu doplněn o důležité informace pro každého chovatele, majitele nebo jezdce koní např. z administrativy, ošetřování, veteriny apod.

Tuto sezónu proběhne jeden ze seminářů 4. února 2012 v Hřebčíně Františkův dvůr v Klokočově, a proto tématem těchto hovorů nemůže být nic jiného, než chladnokrevní koně. Seminář bude celodenní se zajištěným občerstvením. Můžete se těšit na zajímavé přednášky, praktickou ukázku a mimo jiné příjemné prostředí a dobré jídlo.

V příloze tohoto článku najdete pozvánku na Hovory – K s rozepsaným programem. Na seminář je možné se zaregistrovat osobně, telefonicky na čísle 725 922 530 nebo na e-mailové adrese info@frantiskuvdvur.cz. Cena 200 Kč včetně oběda.

Srdečně vás zveme!

Francův dvůr - pastviny

Připojené obrázky

Připojené soubory

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 2 čtenářů. Celkový počet bodů: 10.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: