Historický úspěch národního kladrubského hřebčína mezi světovou jezdeckou špičkou

24. 07. 2017 20:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Spřežení Počet přečtení: 1187 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Ve dnech 18.–23. července 2017 reprezentoval Jiří Nesvačil jun. se čtyřspřežím starokladrubských koní z Národního hřebčína Kladruby nad Labem Českou republiku na prestižních mezinárodních jezdeckých závodech v německých Cáchách a dosáhl zde historického úspěchu.

 Spolu se světovou jezdeckou špičkou Jiří Nesvačil jun. postupně absolvoval 2x start v drezuře, 1x start v maratonu a 2x start v parkuru spřežení. Dvě třetí místa v obou parkurech spřežení jsou obrovským úspěchem českého jezdce.

Velmi dobrý výsledek předvedli starokladrubští bělouši vedeni Jiřím Nesvačilem jun. také v drezuře. S 57,93 a 58,62 trestnými body porazili v drezurních úlohách jezdce zvučných jmen, jakými jsou např.: Michael Brauchle (GER), Jószef Dobrovitz (HUN) nebo Jérome Voutaz (SUI).

Světový jezdecký festival v Cáchách je mezinárodní jezdeckou událostí roku a řadí se k nejprestižnějším jezdeckým závodům světa. Letos se královské disciplíny čtyřspřeží zúčastnilo 25 jezdců z 11 zemí světa, mezi nimi i Boyd Exell (AUS), Chester Weber (USA), Theo Timmerman (NED), Jószef Dobrovitz (HUN) nebo Georg von Stein (GER). První jmenovaný zvítězil v jednotlivcích, v týmovém hodnocení si nejlépe vedli zástupci Nizozemí.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: