HaflingerCup rozšířen o skokovou hobby kategorii!

18. 05. 2017 18:00

Obrázky: 1

Autor: Veronika Jenikovská Foto: Veronika Bechová Rubrika: Pony sport Počet přečtení: 1296 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Jsme velmi rádi, že postupně přibývá sportujících haflingů a že majitelé a jezdci těchto koní mají zájem o účast v oficiálních soutěžích. Abychom podpořili jejich aktivitu a zdravou soutěživost, která může jedině přispět k dalšímu zvyšování úrovně, připravili jsme ve spolupráci s naší sportovní komisí pro letošní sezónu sportovní žebříček koní soutěžících v oficiálních soutěžích v drezuře, skocích a všestrannosti – HAFLINGER PROFI CUP.

 Zároveň jsme od roku 2017 přidali také žebříček pro koně, kteří startují ve skokových hobby soutěžích - HAFLINGER HOBBY CUP. Zde se mohou uplatnit koně bez licence a mladí začínající jezdci včetně dětí.

Oba žebříčky jsou otevřené pro všechny koně plemenné příslušnosti hafling, kteří jsou v letošním roce minimálně čtyřletí. Kohoutková výška ani podíl arabské krve není nijak omezen. Licence koně je vyžadována pouze pro PROFI CUP, kůň může během sezóny startovat s libovolným počtem jezdců.

Podmínkou pro účasti je zaslání přihlášky do 31. května na e-mail: haflingercup@centrum.cz, uhrazení účastnického poplatku (členové ČSCHH mají účast zdarma) a průběžné zasílání výsledků ze závodů na kontaktní e-mail.

Vyhlášení nejlepších koní sezóny proběhne pravděpodobně na Valné hromadě ČSCHH koncem roku, majitelé oceněných koní získají kromě věcných cen také finanční ceny, které věnovali sponzoři - Farma - Sixta, s.r.o., Haflinger Centrum Vrchovany, Ranč u Tuffa, Statek Nečín a www.sloupkynafurt.cz.

Veškeré další podrobnosti najdete v níže přiložených propozicích nebo vám je rádi sdělíme na e-mailu haflingercup@centrum.cz.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: