Genomia je odborník i kamarádka! Představujeme nového partnera

16. 02. 2017 12:00, Aktualizováno 22. 02. 2017 16:48

Obrázky: 6

Autor: EQCH redakce Spoluautoři: Tým Genomia s.r.o. Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 3574 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Genomia je česká akreditovaná genetická laboratoř, zabývá se genetickým testováním osob, zvířat a patogenů. S radostí ji vítáme v řadách našich partnerů! Můžete se těšit na články přibližující nejen problematiku testů pro koně (genetiku koní a alergologii), ale zaměříme se i na psy…

Pro zvířata Genomia nabízí více než 100 testů na dědičné choroby, stanovení pohlaví, určování rodičovství a testy na vzhled a barvu srsti. Laboratoř poskytuje své služby zákazníkům z celého světa. Spolupracuje s chovateli psů, koní, koček a ptáků z více než 38 zemí světa.

V genetice osob se Genomia věnuje testování příbuzenských vztahů - paternitě a genealogii.

 Co bude zajímat majitele koní?

Ryze česká záležitost

 Rádi bychom zdůraznili, že Genomia není součástí žádné mezinárodní společnosti. Za zrodem a rozvojem genetické laboratoře stojí výhradně nadšení a vytrvalé úsilí týmu českých odborníků a laboratorních asistentů pod odborným vedením Mgr. Martiny Šafrové a organizačně-ekonomickým řízením Mgr. Markéty Dajbychové. Když Genomia v dubnu 2008 zahajovala činnost, dělo se tak v pronajatých prostorech Vědeckotechnického parku Plzeň a vše se muselo zvládnout v pouhých dvou lidech. Nyní již Genomia sídlí ve vlastní provozovně v Janáčkově ulici v Plzni a pracovní tým se rozrostl na 9 spolupracovníků zapálených pro laboratorní práci a několik externistů.

Genomia začínala svou praxi jen s 10 testy pro osoby, psy a kočky, ale po celou dobu intenzivně pracuje na vývoji nových diagnostických metod a rozšiřování nabídky genetických testů, aby maximálně vyšla vstříc přáním a požadavkům svých zákazníků.

Hned během prvního roku existence Genomia úspěšně prošla auditem Českého institutu pro akreditaci dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 a získala tak mezinárodně platnou akreditaci zkušební laboratoře. Genomia je také členem ISAG, International Society for Animal Genetics (Mezinárodní společnosti pro genetiku zvířat). Laboratoř je zapsána v mezinárodní databázi Canine and Feline Hereditary Disease (DNA) Testing Laboratories. V roce 2012 získala společnost Genomia s.r.o. ocenění finalisty v soutěži Firma roku.

A proč testovat právě v laboratoři Genomia?

Protože my si vážíme vás, našich zákazníků, posloucháme vás, pomáháme vám, ochotně a rychle vám poradíme, každému vyjdeme vstříc, abychom mu pomohli vyřešit jeho problém.

Jsme tady pro vás, kontaktujte nás e-mailem, na Facebooku, telefonem, během chvilky budete mít odpověď.

Vaše vzorky začneme zpracovávat ihned, jak jsou k nám doručeny. Ke každému vzorku přistupujeme s individuální péčí, analýzy provádíme moderními přístroji profesionálně a hlavně rychle!

Za našimi výsledky si stojíme, výsledky vyhodnocujeme s maximální odborností. Genomia si zakládá na tom, že vždy dbá na přesném dodržování postupů a veškeré testování podléhá vícestranné kontrole.

Věříme, že se jedná o správnou cestu. Utvrzuje nás v tom jak rostoucí zájem o naše služby v České republice i v zahraničí, tak věrnost a zpětná vazba stálých zákazníků.

Genomia je laboratoř akreditovaná Českým institutem pro akreditaci podle ISO 17025 pod číslem 1549.


GenomiaGenomia s.r.o.

Janáčkova 51
32300 Plzeň


laborator@genomia.cz
www.genomia.cz
Facebook
tel: +420 373 749 999 nebo +420 373 317 478 (v pracovní dny volejte přednostně mezi 7-17 hod)
tel: +420 777 907 952 nebo +420 724 028 493 (v pracovní dny volejte přednostně mezi 17-19 hod)

Připojené obrázky

Připojené články

12.04. 2012 12:00 EQUICHANNEL.cz spouští partnerský projekt

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 7 čtenářů. Celkový počet bodů: 34.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: