GelorenHA – koňská kloubní výživa, která chutná

24. 10. 2018 07:00

Obrázky: 5

Autor: tým Contipro a.s. Foto: archiv Contipro Rubrika: PR článek Počet přečtení: 1185 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Za odměnu, anebo pro zdraví? S Gelorenem si nemusíte vybírat. Želatinové kostičky s kyselinou hyaluronovou chutnají po višních, takže i ta nejmlsnější stvoření si je vezmou bez přemlouvání.

Máme tady zase podzim a s ním i období bolavých kloubů, a proto je na čase klouby zase začít řešit. Pojďme se podívat, kdy se začít zamýšlet nad nasazením kloubní výživy:

  • při akutních pohybových problémech,
  • při nadměrné zátěži
  • a pro bezbolestný pohyb ve stáří.

Složení je základ

Při výběru kloubní výživy si pořádně prostudujte složení. Důležité jsou jak aktivní látky, které jsou v kloubní výživě obsaženy, tak i jejich množství. Pokud si chcete přečíst více informací o tom, na co se při výběru zaměřit, přečtěte si tento článek, případně další informace o aktivních látkách se dozvíte na blogu Aktivního zvířete. Hlavně nezapomeňte přepočítat uvedené množství na denní dávku a teprve potom mezi sebou jednotlivé produkty porovnávat.

Vsaďte na kvalitu

Geloren HA vyrábí česká biotechnologická společnost Contipro a.s. Hlavní složkou je kyselina hyaluronová, která je přirozenou součástí kloubů a v medicíně se používá při jejich léčbě. V kloubu působí jako tlumič nárazů a kloub zároveň promazává.

Vědecký tým z Contipra se výzkumu této molekuly věnuje již 25 let, proto ji opravdu rozumí. Důkazem toho je i naše léčivo Bonharen, které dodáváme na trh již 16 let.

Ve světě je mnoho hořkosti, proč přidávat další?

Geloren vděčí za svůj rychlý účinek vysokému množství Nutrihylu®. Jde o jedinečný typ kyseliny hyaluronové upravený tak, aby ho mohlo tělo maximálně využít. Díky tomu nemusíme v Gelorenu používat málo účinné a hořké MSM, na které narazíte ve většině kloubních výživ. Revmatologické organizace MSM nezařazují mezi SYSADOA (pomalu působící látky proti osteoartróze). MSM utlumí bolest, ale nenapravuje poškození kloubů. Oproti tomu je kyselina hyaluronová přirozenou součástí kloubu. Zlepšuje vlastnosti kloubní tekutiny a tím nejen odstraňuje příčiny bolesti, ale především pečuje o klouby.

Pomáháme účinně a bez hořkosti

Geloren je doplněk krmiva, který podléhá dvěma na sobě nezávislým kontrolám. Existují veterinární přípravky, které doplňky krmiva nepravdivě osočují, že nejsou dostatečně kvalitní. My hořkost podporovat nechceme, obzvlášť, když víme, že všechny složky Gelorenu splňují přísné standardy potravinářské kvality. Takové přísady se využívají i ve výrobcích pro lidi.

Vsaďte na Geloren a dojeďte do cíle jako první!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Contipro a. s.

561 02 Dolní Dobrouč 401
Tel.: +420 465 519 530
E-mail: info@contipro.com

Contipro a. s. se již více než dvacet let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Díky vynikající kvalitě produkce a rozsáhlému výzkumnému zázemí patří mezi přední světové výrobce kyseliny hyaluronové a z ní odvozených aplikací.
Výzkumné aktivity laboratoří Contipra se mimo jiné zaměřují na hyaluronan, tkáňové inženýrství s přesahem do regenerativní medicíny, na hojení ran, vývoj nosičů pro cílenou distribuci látek a na stárnutí pokožky.

Česká společnost Contipro a. s. je výrobcem veterinárních produktů značky Aktivní zvíře.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: