Galavečer ČJF 2020 se blíží. Přijďte se pobavit, neodejdete s prázdnou

19. 01. 2020 20:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv ČJF Rubrika: Zdroj: Česká jezdecká federace Počet přečtení: 199 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Již v sobotu 25. ledna od 18.00 hodin proběhne v Národním domě na Vinohradech galavečer České jezdecké federace. Návštěvníci i letos budou mít šanci vyhrát některou z velmi atraktivních a hodnotných cen. Přijďte se pobavit a neodejdete s prázdnou!

Tradiční galavečer České jezdecké federace se letos uskuteční v sobotu 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze 2 (Náměstí Míru). Celovečerní program není zdaleka jen o vyhlašování nejlepších jezdců a koní ve všech disciplínách sdružených pod hlavičkou ČJF. 

Po slavnostním ceremoniálu, který by měl skončit kolem 20. hodiny, bude následovat taneční zábava a před půlnocí se na některé z přítomných návštěvníků a hostů usměje štěstí v podobě výhry několika atraktivních a hodnotných cen od partnerů akce.

Společnost Jump Off věnuje parkurovou překážku. Od Equiservisu někdo získá skvělé bezpečnostní třmeny Safe-On od výrobce Flex-On v hodnotě 6 995 Kč. Canvit má pro jednoho šťastlivce poukázku na nákup produktů NutriHorse v e-shopu Horsecare.cz za 5 000 Kč.

Equine Sport Center Olomouc věnoval dvě poukázky pro dvě osoby do Silver VIP sektoru při červnovém mítinku J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. Od Czech Equestrian Team se někdo může těšit pro změnu na dvě nedělní vstupenky listopadové Global Champions Prague PlayOffs v pražské O2 areně za bezmála 4 000 Kč. 

V neposlední řadě budou mezi cenami věcné dary od společností Jana Horse Karlovy Vary, Paragan a dalších partnerů večera, jimiž jsou Equicov, Farnam, Pure Nutrition a Sabe. A pokud náhodou nic nevyhrajete, ani tak neodejdete s prázdnou, jelikož mediální skupina Equinet (provozovatel zpravodajského webu Jezdci.cz a internetové televize EquiTV.cz) má pro každého návštěvníka nachystán stolní Jezdecký kalendář 2020.

Více informací najdete na stránkách události s adresou www.jezdeckygalavecer.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: