Festival mladých koní právě začíná

31. 08. 2017 06:00

Obrázky: 3

Autor: Tisková informace Spoluautoři: Martina Cerhová Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 1354 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Ve dnech 31. 8. – 3. 9. 2017 se ve Zduchovicích koná finále KMK pro 4–6leté koně, a to v drezuře a parkurovém skákání. Festival mladých koní, jak se tento chovatelský svátek také oprávněně nazývá, zahrnuje rovněž finále přehlídky 3letých klisen ČT, finále přehlídky hříbat ročníku 2017 plemene český teplokrevník a zapomenout nemůžeme také na přehlídku výkonných koní plemene český teplokrevník.

Ve čtvrtek a pátek probíhají skokové a drezurní soutěže KMK, v sobotu jsou na programu také přehlídky - 3letých klisen, letošních hříbat ČT a výkonných koní.

V sobotu 2. 9. 2017 je pak od 20 hodin na programu Galavečer. Diváci se tak mohou těšit na chovatelské a jezdecké ukázky koní plemene český teplokrevník a předvedení finalistů přehlídek 3letých klisen a hříbat, skokovou soutěž se sázkami na vítěze, vozatajské ukázky a velmi populární Beach Party.

Od 17 hodin se v sobotu 2. 9. 2017 koná Informační mítink se členy SCHČT. Jedná se o schůzku pro členy SCHČT, kde jim budou podány veškeré informace ohledně připravovaných oblastních členských schůzí a konference, které jsou naplánovány na 6. 10. 201 v Jihlavě. Dále budou na přání poskytnuty informace o problematice řízení spolku, zprávy o činnosti jednotlivých komisí v roce 2017, systému voleb a představeni budou kandidáti na vedoucí funkce orgánů spolku a jejich vize.

Program je opravdu bohatý a na své si tak jistě přijdou všichni z řad chovatelů a milovníků koní. Proto neváhejte a přijeďte do Zduchovic!

Seznam klisen i hříbat a katalog jsou níže v příloze.

www.schct.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: