Fantasy show v podání skupiny Haraldos Stunt Brothers

25. 01. 2019 11:00

Obrázky: 9

Autor: Tým FOR HORSE Foto: archiv FOR HORSE, Haraldos Stunt Brothers Rubrika: Počet přečtení: 1395 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Přitahuje vás elegance, vznešenost a krása španělských koní? Chtěli byste na vlastní oči vidět skvělé jezdecké i kaskadérské výkony ve spojení s nádhernou hudbou a úžasnými kostýmy? Pak vás srdečně zveme na dubnový veletrh FOR HORSE, kde se vám nejen během denního doprovodného programu, ale hlavně v rámci noční show představí věhlasná skupina Haraldos Stunt Brothers ve velkolepé „FANTASY SHOW“.

Toto jezdecké seskupení oslaví v letošním roce již čtvrt století své existence a patří k prvním jezdeckým skupinám, které se v ČR začaly věnovat rytířským turnajům. Postupem času získávali cenné zkušenosti na domácích i zahraničních kolbištích, jejich vystoupení mohli obdivovat milovníci show na nejrůznějších místech celého světa. Početnou skupinu fanoušků mají zejména v Německu, kde se široké veřejnosti představili na mnoha prestižních akcích, včetně Apassionaty.

K jejich největším úspěchům z poslední doby ovšem jednoznačně patří účast ve světové jezdecké show „TROY – THE EPIC HORSE SHOW“ 2018 v Číně, kde právě jeden z protagonistů této skupiny pan Michal Bednář ztvárnil jednu z hlavních rolí. O tuto show projevilo zájem i Las Vegas.  Dalším obrovským úspěchem tohoto „bratrstva“ byla účast na mistrovství světa v trikovém ježdění v Moskvě, kde se zástupci skupiny Haraldos na základě fantastických výkonů zařadili mezi světovou elitu v oboru a získali mnoho cenných umístění.

Pro svoji práci využívají členové skupiny především koní plemene Pura Raza Española (PRE), jejichž odvaha, hbitost, vynikající mechanika pohybu a skvělá přirozená rovnováha z nich vedle líbivého vzhledu dělají ideální koně pro show. Z některých z nich se staly i slavné filmové hvězdy. Účinkovali ve filmech hollywoodské produkce: Příběh rytíře, Narnie, Knight Fall, nebo Jan Žižka (Medieval). Čeští filmoví tvůrci je obsadili např. do filmů Báthory, Korunní princ, Muzikanti a mnoha dalších.

Členové skupiny Haraldos Stunt Brothers se na veletrhu FOR HORSE během čtyř dnů představí českému publiku hned několikrát, ale největší prostor dostanou právě v noční show. Jejich vystoupení je nádhernou kombinací uměleckého výkonu a sportu.

Přesvědčit se o tom můžete sami v pátek 5. 4. 2019 a v sobotu 6. 4. 2019 vždy od 19:30.

Nenechte si ujít tuto velkolepou podívanou! Vstupenky si můžete zakoupit již nyní zde: http://forhorseshow.cz/

Na veletrhu For Horse můžete se těšit na:

 • Jízdu králů
 • Zemský hřebčinec Tlumačov
 • Drezuru pod taktovkou Petry Minářové
 • Vysokou školu španělskou
 • Klasické i přirozené ježdění v podání Petry Zemanové
 • Umění paravoltiže České hiporehabilitační společnosti 
 • Fantasy show s prvky trick ridingu od Haraldos Stunt Brothers

Po úspěšném prvním ročníku v roce 2018, který navštívilo téměř 36 tisíc lidí, se FOR HORSE představí 4.-7. 4. 2019 v ještě větším měřítku – více vystavovatelů, bohatší doprovodný program s přehlídkou plemen koní, ukázkami drezury, práce s koňmi, skoků, ale také umělecká show a mnoho dalších zajímavostí. Součástí akce bude v patečním i sobotním večeru nově také unikátní koňská galashow.

 

FOR HORSE je zaměřen na koně, jejich potřeby a vše pro majitele, chovatele a milovníky koní.


Akce je příležitostí pro představení novinek na trhu v oblasti krmiv, veterinárních, minerálních a kosmetických přípravků, pomůcek, transportních zařízení, kompletního jezdeckého vybavení a potřeb. Klade si za cíl nabídnout novinky z oboru na trhu, trendy v oblasti výživy a chovu a potřeb pro koně.


Nedílnou součástí veletrhu bude také doprovodný program, který nabídne návštěvníkům hlubší pohled do tematiky a zúčastněným partnerům možnost dalšího zviditelnění se.

 • Datum konání: 5. 4. 2019  a 6. 4. 2019 
 • Začátek představení:  19.30 hod
 • Vstup pro návštěvníky: od 18.30 hod vstupem D
 • Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

 

Jak se vydařil loňský ročník?

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: