EQUITUM se mění na EQUIVET

10. 02. 2017 08:00

Obrázky: 3

Autor: tým Equivet Rubrika: PR článek Počet přečtení: 2671 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Změna je život. EQUITUM je EQUIVET. Hlavními důvody změny jsou sjednocení názvu na všech třech trzích, kde firma působí, a šířka sortimentu. Připravili jsme pro vás nový, přehledný web a rozšířili sortiment nabízených produktů. Věříme, že se vám u nás bude líbit! :)

Postupně na nový název EQUIVET přejde i náš slovenský a polský obchod a dále budeme vystupovat pod jednou značkou.

Při této příležitosti jsme pro vás připravili nový, přehledný web a rozšířili sortiment nabízených produktů. Nově nás najdete na www.equivet.cz. Nakoukněte!

V internetovém a kamenném obchodě EQUIVET vám nabízíme nejrůznější jezdecké potřeby pro koně i jezdce. Naleznete u nás velké množství kvalitních produktů za příznivé ceny. Jsou to např. uzdečky, ohlávky, masky proti hmyzu, deky na koně, sedla, rajtky, jezdecké helmy. Naše jezdecké potřeby v akci nabízíme za nejnižší možné ceny, které se pro vás snažíme dlouhodobě udržet.

Nesoustředíme se ale pouze na jezdecké potřeby. Zaměřujeme se i na sortiment potřebný pro úspěšný chov koní. Pomůžeme vám s kompletním vybavením boxů a stájí. V naší nabídce nechybí ani elektrické ohradníky a výrobky pro pasení a výživu koní, jako jsou granule, solné a sladké lizy atd.
Pro váš široký výběr neustále doplňujeme zboží o nové produkty z nejnovějších kolekcí prověřených dodavatelů.

S mnoha produkty, které vám nabízíme, máme osobní zkušenost. Sami jsme dlouholetí chovatelé a velmi rádi vám s výběrem vhodných potřeb poradíme.

Aby byl náš servis směrem k zákazníkům co nejkomplexnější, postaráme se i o případné opravy elektrických ohradníků, pereme deky a jezdecké vybavení a nabízíme i další služby.

V naší kamenné prodejně ve Frýdku Místku vás obslouží zkušený personál s chovatelskou a jezdeckou domácí i zahraniční praxí. Ochotně poradí s výběrem jezdeckého vybavení, doporučí krmiva, kosmetické nebo léčivé přípravky.

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Neváhejte nás navštívit osobně, zavolat nebo napsat e-mail. Ptát se můžete na cokoliv ze světa koní a jezdeckých potřeb.


 EQUIVET - vše pro chov koní

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: