EQUICHANNEL.cz a časopis Jezdectví mají nového vydavatele

29. 05. 2019 09:00, Aktualizováno 3. 06. 2019 17:57

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Foto: Lenka Brothánková Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 1842 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Milí přátelé, zpráva měsíce května pro všechny naše fanoušky je tu! Portál EQUICHANNEL a časopis Jezdectví se spojují pod křídly nové mediální skupiny Equi Press. Co to pro nás všechny znamená?

Měsíčník Jezdectví zaměřený na koně a jezdecký sport změnil v průběhu května 2019 vydavatele, kterým je nově společnost Equi Press s.r.o. Součástí stejné mediální skupiny se stal i webový portál EQUICHANNEL.cz, jehož vlastníkem je od května 2019 taktéž společnost Equi Press s.r.o.

Časopis Jezdectví získal za dlouhou dobu své existence řadu příznivců napříč jezdeckými generacemi a styly, a věříme, že i nadále si zachová svou výjimečnost.

Webový portál EQUICHANNEL.cz je o něco mladší než jeho stájový kolega, má "teprve" 22 let :), ale díky své odbornosti a rozsahu témat je mezi příznivci koní a jezdeckého sportu vysoce oblíben a ceněn.

Naším cílem je, aby značka Equi Press poskytovala komplexní informace o koních a jezdeckém sportu, a to jak prostřednictvím tištěných a on-line médií, tak s využitím různých platforem pro setkávání a odborných debat.

Před námi je nyní období inovací, v němž budeme hledat nejlepší způsob, jak propojit stávající projekty navzájem a zároveň i s novými mediálními projekty v oblasti jezdectví a všeho kolem koní.

Pro čtenáře a předplatitele Jezdectví a EQUICHANNELu se aktuálně nic nemění. V příštích týdnech budou i nadále dostávat svůj časopis a on-line články připravované stejnými redakčními týmy, následně projdou vylepšením jejich weby a aplikace pro mobily. Stávající kontakty (inzertní a obchodní oddělení) zůstávají zachovány, v případě jakýchkoli dotazů se obracejte na kontakty uvedené v tiráži časopisu či na webových stránkách.

Děkujeme dosavadním vydavatelům za jejich kvalitní práci a čtenářům za jejich přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále. ♥

Za celý tým Equi Press se na další výzvy a spolupráci těší

Klára Damborská

Equi Press s.r.o.
IČ: 081 32 631
Rozkošného 1058/3
Praha 5

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: