EQUICHANNEL.cz (už taky) na Facebooku...

11. 08. 2009 19:00

Autor: Helena Görnerová Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 4631 Počet komentářů: 1 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Blíží se Pardubice. Vydáváme dva kalendáře. Nic není hotové. Dominika se stěhuje, takže nedělá. Lucku odvezla záchranka, asi se nám krapet přepracovala. Zase hryžu futra od dveří a zase pijeme černej čaj s mlíkem. Všechno šlape. Vítejte v redakci :o)

Milionkrát jsme chtěli psát redakční blog a jelikož nás tak nějak průběžně stíhá jedna rána za druhou, s patřičnou dávkou ironie a černého humoru si předáváme přes ICQ s kolegyněmi poznámky, s kterými vás "jednou stoprocentně" musíme seznámit. Jenže člověk míní a den není natahovací, slibujeme si to už od loňska a zatím se nám povedly všehovšudy dva "obročníky". (Kdo neví, oč jde, podívá se dole na připojené články :o)). Ne všechno také unese přímo "seriózní web" a vlastní blogovací systém ještě nemáme dodělaný.

A tak jsme prostě už i my na "fejsbůku". Zatím nevíme, co s ním. Ale rýsuje se nám představa rychlého oznamníku, který unese všechno. A tak tam občas to "všechno z redakce" hledejte a připojte se k nám :o)

Třeba tudy: http://www.facebook.com/pages/EQUICHANNELcz/112988384410

 

EQUICHANNEL.cz on Facebook

Připojené články

17.04. 2007 15:37 Týden v redakci - masakr na poušti
05.08. 2008 01:15 Týden v redakci - přidej, začínáš bejt vidět...

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

  • 1. gini

    super

    06:32 - 12. 08. 2009

    Myslím, že to je výborná cesta k informování senzacechtivých equichanneláků o dění v zákulisí tohoto skvělého webu :-).

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: