Equestrians přijíždí na bílém koni s fotosoutěží a 50% slevami

2. 11. 2018 07:00

Obrázky: 4

Autor: Tisková informace Rubrika: PR článek Počet přečtení: 1102 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Obchod s jezdeckými potřebami Equestrians se rozhodl svátek svatého Martina, který každoročně přijíždí na bílém koni, oslavit ve velkém! Zúčastněte se fotosoutěže o zimní bundu Horse Pilot v hodnotě 9 000 Kč a využijte až 50% slev. Víte, jak na to?

Svátek svatého Martina patří bez diskuze k jedné z nejoblíbenějších českých tradic. Na mnoha místech v České republice se pořádají poutě, ke kterým neodmyslitelně patří svatomartinská husa. A hlavně se čeká na příchod sněhu a zimního období, které symbolicky představuje bílý kůň svatého Martina.

Obchod s jezdeckými potřebami Equestrians se rozhodl všem milovníkům koní letošní čekání na zimu pořádně zpříjemnit a přichystal si hned dvě akce. V té první máte možnost obohatit zdarma váš jezdecký šatník o zimní bundu Horse Pilot, se kterou budete projížďky zasněženou krajinou milovat.

FOTOSOUTĚŽ: Vyhrajte zimní bundu Horse Pilot v hodnotě 9 000 Kč

Účast ve zmíněné soutěži je nekonečně jednoduchá. Stačí Equestrians.cz na Facebooku poslat zprávu s originální fotografií, na které jste vy a bílý kůň. Všechny fotografie se umístí do jednoho alba a fotka, která v průběhu soutěže nasbírá nejvíce lajků, získává zimní bundu Horse Pilot v hodnotě 9 000 Kč!

Fotosoutěž probíhá od 28. října do 11. listopadu na facebookové stránce Equestrians.cz, která vám kromě pravidelných soutěží přináší také zajímavé novinky, hádanky, citáty a další zábavný obsah ze světa koní. Pokud milujete koně, neváhejte dát To se mi líbí.

Až 50% slevy v obchodě a na e-shopu + dárečky Horse Pilot

Další svatomartinská akce Equestrians.cz probíhá od 9. do 10. listopadu v obchodě (Výpadová 1676/4a, 153 00 Praha 5 – Radotín, info zde) a na e-shopu.

Čekají vás 20% až 50% slevy! U hodně zboží budete mít šanci slevu 20 % navýšit použitím speciálních QR kódů, které budou v obchodě a na e-shopu rozmístěny. Maximální slevy 50 % platí na kolekce Horse Pilot 2017, Animo a Makebe. Svatomartinská akce se naopak nevztahuje na kolekci Cavalleria Toscana podzim/zima 2018/2019 a kolekci Horse Pilot 2018.

Čekají na vás rajtky, legíny, trička, vesty, mikiny, bundy, podsedlové dečky a hromady dalších skvostů za úžasné ceny. Pro 25 prvních zákazníků v radotínském obchodě jsou připraveny dárečky Horse Pilot.

Oslavte svatého Martina s Equestrians

Fotosoutěž o špičkovou zimní bundu, velké slevy, nové kolekce, dárky od Horse Pilot… to jsou hodně hezké důvody, proč prožít svátek svatého Martina s Equestrians, nemyslíte? Vždyť je přece nejvyšší čas začít se chystat na zimu!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Equestrians

Obchod, ve kterém na vás čekají jezdecké potřeby a vybavení špičkové kvality. Hledáte-li kombinaci funkčnosti, stylu a třeba také luxusu, jste s Equestrians na správné adrese. Na 600 m2 prodejní plochy nechybí značky jako Horse Pilot, Cavalleria Toscana nebo Animo. Produkty si lze prohlédnout a zakoupit také on-line přes e-shop.

Obchod Equestrians se nachází na adrese Výpadová 1676/4a, 153 00 Praha 5 – Radotín.

https://equestrians.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: