Dostihy

 • Pro žokeje Janáčka je prioritou Španělsko, ale rád přijede i domů

  12. 04. 2018 17:00 − Zveřejněn před 7 dny

  logo iSport Osmým rokem působí jeden z nejlepších tuzemských žokejů Václav Janáček ve Španělsku a i nadále bude jeho hlavním působištěm Pyrenejský poloostrov, kde už pětkrát vyhrál šampionát žokejů. Rád si ale tu a tam odskočí domů, tak jako v pondělí 2. dubna, kdy jezdil v Lysé nad Labem.

  Autor: ČTK Dostihy Počet přečtení: 268

 • iROZHLAS Délka kariéry profesionálního sportovce souvisí s fyzickou náročností disciplíny, ale i v Česku existuje výjimka potvrzující pravidlo. Nemluvíme o 45letém hokejistovi Jaromíru Jágrovi, ale o 65letém Josefu Váňovi. Dostihový trenér a stále ještě žokej chce navázat na rok 2014, kdy naposledy stál na startu Velké pardubické.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Počet přečtení: 663

 • On-line prodej vstupenek na pardubické dostihy zahájen!

  1. 03. 2018 10:00 − Zveřejněn před 49 dny

  Dostihový spolek Zahájili jsme on-line prodej vstupenek na letošní sezonu. Připraveno je hned několik typů vstupenek a permanentek včetně zvýhodněných dvoudenních vstupů – a to nejen na dostihy, ale také mezinárodní výstavu Koně v akci. Vše je možné zakoupit přes webové stránky dostihového závodiště nebo v síti Ticketportal.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 463

 • Brazilský žokej vyrovnal s 12 844 vyhranými dostihy rekord

  7. 02. 2018 22:00 − Zveřejněn před 71 dny

  Brazilský žokej Jorge Ricardo vyrovnal světový rekord v počtu vítězných dostihů. Po pondělním úspěchu na dráze v Riu de Janeiro má na kontě 12 844 výher, čímž se dotáhl na Kanaďana Russella Bazeho, který předloni ukončil kariéru.

  Autor: ČTK Dostihy Počet přečtení: 714

 • Forbes Nejprve to byl černý kůň dostihu, ale pak se z něj stal favorit. Třetí nejbohatší Čech a realitní magnát Radovan Vítek spolu se svou rodinou v úterý ovládl dostihové závodiště ve Velké Chuchli.

  Autor: Jaroslav Mašek Dostihy Počet přečtení: 1673

 • Permanentky na dostihovou sezonu 2018 v prodeji

  29. 11. 2017 20:00 − Zveřejněn před 141 dny

  Dostihový spolek Dostihový spolek a.s. zahájil prodej poukázek na permanentní vstupenky na sezonu 2018. K dispozici jsou hned tři varianty, které je možné koupit on-line prostřednictvím webových stránek dostihového závodiště.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 747

 • Jaké to je být majitelem dostihového koně?

  23. 11. 2017 12:00 − Zveřejněn před 147 dny

  Hodný koníček! Možná je to i váš sen? Že tato myšlenka není úplně zcestná, se dozvíte v dnešním článku jednoho z majitelů dostihového koně Theophila, Katky Mrázové, která vám fungování dostihového majitelského syndikátu popíše s humorem sobě vlastním. A dobrá zpráva - i vy se můžete stát majitelem, ještě to stíháte! ;-)

  Autor: Kateřina Mrázová Dostihy 1 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 5675

 • Naposledy byl osedlán a s několika tréninkovými parťáky vyrazil do jesenických kopců. Tentokrát ve vyloženě procházkovém tempu. Dvanáctiletý Nikas, diskvalifikovaný vítěz Velké pardubické z roku 2015, se v neděli při tradiční Hubertově jízdě rozloučil se sezonou i s dostihovou kariérou. Při poslední vyjížďce před odchodem do „důchodu“ byl v jeho sedle...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Počet přečtení: 1374

 • Gun Runner vyhrál nejbohatší americký dostih

  6. 11. 2017 21:00 − Zveřejněn před 164 dny

  Hlavní dostih tradičního Breeders' Cupu vyhrál Gun Runner. V nejlépe dotovaném americkém dostihu BC Classic o šest milionů dolarů vyhrál na kalifornské dráze Del Mar u San Diega o dvě a čtvrt délky a jasně předčil obhájce prvenství Arrogatea, považovaného za nejlepšího koně světa. Ten doběhl až na pátém místě.

  Autor: ČTK Dostihy Počet přečtení: 900

 • Protiruské sankce v zemích Evropské Unie mají i nečekané dopady. V České republice kvůli nim totiž "uvízli" dostihoví koně prezidenta autonomní čečenské republiky Ramzana Kadyrova. Pro něj nepříjemná situace ale pomohla českým chovatelům a na zdejších dráhách tak už vítězí potomci koně, který vyhrál i ve Spojených arabských emirátech.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Počet přečtení: 1241

1 2 3 139

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: