Dostihy

 • iDNES.cz Velká pardubická je stále nevěstou bez věna. Ani po čtyřech měsících se nenašel hlavní sponzor, který by spojil své jméno se 129. ročníkem. Loni na podzim po 25 letech od sponzorství odstoupila Česká pojišťovna, která dala přednost biatlonu.

  Autor: Stanislava Králová Dostihy Přečteno: 159x

 • Šlo mi o život! Žokej Bartoš mluví o svých nejdrsnějších pádech

  15. 04. 2019 12:00 − Zveřejněn před 8 dny

  logo iSport Má za sebou přes 700 vyhraných dostihů. Úplně jiné památky na svou kariéru ale sbírá na svém těle. Překážkový žokej Josef Bartoš ho má poseté vzpomínkami na spoustu nepříjemných pádů. Z jednoho z nejvážnějších se sbíral po únorovém karambolu v Pise, kde padl na zem a kopyto koně mu prošláplo hrudník, zlomilo čtyři žebra a hlavně vážně pochroumalo...

  Autor: Martin Hašek Dostihy Přečteno: 164x

 • Pardubická sezona má jasné obrysy

  27. 03. 2019 10:00 − Zveřejněn před 27 dny

  Pardubice ilustrační foto V polovině března začala „letní“ sezona na pardubickém závodišti. Na kolbiště se poprvé vydali účastníci veřejných tréninků. Další akce na sebe nenechají dlouho čekat. Současně s rozjezdem programu začínají také práce na dostihové dráze a v areálu a finišují jednání s partnery.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 253x

 • Zimní sezona skončila, začíná příprava na dostihy

  11. 03. 2019 17:00 − Zveřejněn před 43 dny

  Tréninkový Taxis Turnajem koňského póla na sněhu definitivně skončila zimní sezona. Závodiště se teď aktivně připravuje na letní sezonu a dostihy. Ty odstartují Zahajovacím dostihovým dnem v tradičním termínu 8. května. Do té doby ale bude závodiště hostit ještě například závody spřežení či soutěže všestrannosti.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 282x

 • Velká pardubická je bez peněz

  28. 02. 2019 20:00 − Zveřejněn před 54 dny

  Velká pardubická patří mezi české rodinné stříbro. Jenže překážkový dostih na 6900 metrů nyní bojuje namísto s Taxisovým příkopem s nedostatkem financí. Po odstoupení České pojišťovny chybí dostihu, který letos čeká 129. ročník, miliony korun.

  Autor: ČT 24 Dostihy Přečteno: 350x

 • Velká pardubická stále hledá sponzora. O partnera přišlo i závodiště

  28. 02. 2019 20:00 − Zveřejněn před 54 dny

  Sedm měsíců zbývá do Velké pardubické, nový sponzor nejslavnějšího překážkového dostihu se však stále nenašel. V listopadu byl ředitel Dostihového spolku Pardubice Martin Korba přesvědčen, že závod ohrožen není. Generálního partnera chtěl nalézt nejdéle do konce ledna. Zájemce, který by mimo jiné zaplatil sedmi nejlepším žokejům, se však stále...

  Autor: Lada Součková, Deník.cz Dostihy Přečteno: 218x

 • Dostihové závodiště Velká Chuchle ožívá 2018 Rodina Vítkových navýšila základní kapitál akciové společnosti Turf Praha. Díky tomu tradice dostihového sázení v Chuchli může dál pokračovat.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 350x

 • Deník.cz Vypracoval se mezi věhlasné dostihové odborníky, jde ve stopách svého otce Františka. Dostihový trenér Radek Holčák ve třiačtyřiceti letech patří k české špičce.

  Autor: Roman Brhel Dostihy Přečteno: 602x

 • iDNES.cz Smířil se, že Velkou pardubickou už jako žokej nikdy nevyhraje. Josef Váňa mladší se upnul k jiné výzvě, čtyřnásobný šampion českých překážkových jezdců a syn osminásobného vítěze Velké pardubické Josefa Váni staršího se po konci kariéry v sedle od prosince naplno etabluje coby trenér.

  Autor: ČTK, iDNES.cz Dostihy Přečteno: 533x

 • O Popelce aneb z nechtěného koně šampionem

  28. 12. 2018 08:00 − Zveřejněn před 116 dny

  Byron Nikdo ho nechtěl, po prvním dostihu ho chtěli utratit pro téměř fatální úraz a nakonec se stal dostihovou legendou a světoběžníkem. Startoval i v Praze! Byl o něm také natočen film, prostě legenda… Gordon Lord Byron.

  Autor: Eva Holubcová Dostihy Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 2783x

1 2 3 145

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: