Dostihy

 • Pardubice představily své letošní plány České asociaci steeplechase

  16. 01. 2020 13:00 − Zveřejněn před 11 dny

  Vítězství ve Stříbrné trofeji bude obhajovat Anaking (vlevo) V sídle Dostihového spolku a.s. na Pardubickém závodišti se v sobotu sešlo valné shromáždění České asociace steeplechase. Hlavním tématem bylo řešení současného stavu českého překážkového sportu. Pardubický Dostihový spolek připravuje na letošní sezonu několik novinek, které mají pomoct ve stabilizaci ubývajícího počtu startujících koní. Členové...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 150x

 • Nejdražší dostihoví koně II

  9. 01. 2020 06:00 − Zveřejněn před 18 dny

  Songbird Ve volném pokračování navazujeme na předcházející článek, ve kterém jsme se věnovali především cenám ročních hřebců na dražbách. Nyní se podíváme na klisny, i když se ještě na skok zastavíme u plemeníků.

  Autor: Eva Holubcová Dostihy Přečteno: 1094x

 • logo iSport Místo vítěze Velké pardubické 2016 Charma Looka, jehož v době triumfu Martina Růžičková (54) trénovala, na ni ve stájích čeká sedmnáctiletý koňský důchodce Rubín. Borec, jenž jí splnil sen a před pěti lety ji poprvé dovezl až do cíle Velké pardubické.

  Autor: Ondřej Michálek Dostihy Přečteno: 320x

 • Český rozhlas Jezdkyně a trenérka Martina Růžičková je jedna z nejvýraznějších žen historie Velké pardubické – je jedinou ženou, která se v 21. století dostala do cíle slavného dostihu. Dokončila ho v sedle Rubína a dva roky nato se radovala z vítězství Charm Looka.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Přečteno: 747x

 • Deník.cz Za dostihovou sezonou v Chuchle Areně se definitivně zatáhla opona. Minulou neděli ji uzavřel klusácký mítink. Jaká byla a co čeká areál v nejbližší budoucnosti?

  Autor: Aleš Pohořal Dostihy Přečteno: 244x

 • Nejdražší dostihoví koně

  27. 11. 2019 06:00 − Zveřejněn před 61 dny

  Royal Academy V zásadě odnepaměti platilo, že nejdražším koněm byl ten nejrychlejší. Nebo ten, který tu možnost sliboval. A je jen jedno plemeno na planetě, které tomuto hodnocení „nejrychlejší“ odpovídá, a to je A 1/1, plnokrevník, thoroughbred, vollblut, pur sang, pełna krew angielska… zkrátka v rodokmenech to pro mnohé děsivé červené zbarvení.

  Autor: Eva Holubcová Dostihy Přečteno: 1683x

 • logo iSport Průlomová sezona! Dvacetiletý Adam Florian v ní díky padesátému vítězství kariéry dosáhl na titul žokeje a během posledního dostihového víkendu k tomu přidal i premiérový triumf v rovinovém šampionátu 2019 Lázně Poděbrady Cup. Florian nasbíral celkem 30 vítězství, o tři víc než druhý Jan Verner. Třetí skončil obhájce titulu David Liška (19 výher),...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 210x

 • Bruslaři místo koní. Dostihové závodiště najde opět uplatnění

  19. 11. 2019 11:00 − Zveřejněn před 69 dny

  TÝDEN.cz Na dostihovém závodišti v Pardubicích bude opět ledové kluziště. Druhá sezona veřejného bruslení pod širým nebem začne v neděli 1. prosince. Loni byla ledová plocha na dostihové dráze, nyní se přesune za paddock, uvedlo závodiště v tiskové zprávě.

  Autor: ČTK Dostihy Přečteno: 257x

 • Velká pardubická 2019 Do jubilejního 130. ročníku Velká pardubická vstupuje se stabilním titulárním partnerem. „Slavia pojišťovna prodloužila spolupráci na další dva roky a tak se její jméno s Velkou pardubickou spojuje minimálně do roku 2021,“ uvedl Karel Waisser, generální ředitel Slavia pojišťovny. Navíc se Slavia pojišťovna rozhodla spolupracovat s Dostihovým spolkem a.s. i na...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 284x

 • Pražský zimní favorit zakončil dostihovou sezónu 2019

  11. 11. 2019 09:00 − Zveřejněn před 77 dny

  V Praze se poběží Cena prezidenta republiky V sobotu 9. listopadu skončila letošní dostihová sezóna v České republice, vrcholem čtrnácté metropolitní kapitoly byl 4. Pražský zimní favorit (1800 m, 100 tis. Kč), v němž se utkalo deset perspektivních zástupců dvouletého ročníku.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 249x

1 2 3 152

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: