Dostihy

 • O Popelce aneb z nechtěného koně šampionem

  28. 12. 2018 08:00 − Zveřejněn před 55 dny

  Byron Nikdo ho nechtěl, po prvním dostihu ho chtěli utratit pro téměř fatální úraz a nakonec se stal dostihovou legendou a světoběžníkem. Startoval i v Praze! Byl o něm také natočen film, prostě legenda… Gordon Lord Byron.

  Autor: Eva Holubcová Dostihy Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 2668

 • Pojďme fandit Theovi!

  13. 12. 2018 10:00 − Zveřejněn před 70 dny

  Prvomájová steeplechase, v sedle žokej Jan Kratochvíl O Dostihovém klubu fanoušků (Dostihový klub i-Sport.cz) již byla řeč minule, proto si v kostce shrňme základní fakta. Klub funguje na bázi syndikátu, kdy se členové formou jednorázového poplatku podílejí „na provozu“ dostihového koně. Jsou přímými svědky sezóny klubového koně (od plánování, tréninku až po samotné dostihy), a samozřejmě u jeho startů...

  Autor: Kateřina Mrázová Dostihy Počet přečtení: 673

 • Velká pardubická Jedno z nejdelších partnerství českého sportu končí. Po čtvrt století trvající spolupráci nastal čas na změnu. Česká pojišťovna, generální partner nejtěžšího a nejstaršího dostihu kontinentální Evropy – Velké pardubické, se rozhodla dát příležitost jiným společnostem podílet se na rozvoji dostihového sportu.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 359

 • iDNES.cz Šest dostihových dnů zažilo v letošním roce závodiště ve Slušovicích, na příští rok plánují organizátoři o jeden méně. Závodní tradici chtějí udržet, přestože ubývá sponzorů a oproti nejslavnějším dobám je nesrovnatelně nižší i návštěvnost. Dopad má i to, že se ve Slušovicích na koně nedá sázet.

  Autor: Milan Libiger Dostihy Počet přečtení: 478

 • Dostihové loučení s pardubickou sezonou ukázalo na šampiony

  28. 10. 2018 19:00 − Zveřejněn před 117 dny

  Cena města Pardubice Vrcholem Závěrečného dostihového dne byla Cena města Pardubic, kterou pro sebe vybojoval svěřenec trenérky Hany Kabelkové Turdus. V sedle sedmiletého hnědáka byl žokej Lukáš Matuský.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 320

 • iROZHLAS Dostihový kůň reprezentující Českou republiku dosáhl v Anglii výjimečného úspěchu. Na královském závodišti v Ascotu skončil valach Subway Dancer v elitní konkurenci na třetím místě a vydělal svému týmu přes čtyři miliony korun. Ani historický úspěch ale pravděpodobně popularitě rovinových dostihů v Česku nijak nepomůže.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 649

 • 128. Velká pardubická Předpověď počasí několik dní před startem 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou naznačovala, že by letošní ročník legendárního dostihu mohlo na pardubickém závodišti sledovat několik desítek tisíc lidí. Předpoklady se naplnily a během celého víkendového dostihového festivalu se 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou závodištěm prošlo na 35...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 304

1 2 3 145

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: