Dostihy

 • Marek Stromský jezdí se synem a těší se na novou sezonu

  20. 01. 2017 17:00 − Zveřejněn včera

  Zkušený žokej ze Štěpánkovic má před sebou novou výzvu. Bude startovat v barvách nové stáje z Opavska a jezdeckému řemeslu bude učit svého syna Filipa.

  Autor: Opavský Deník / Roman Brhel Dostihy Počet přečtení: 64

 • Vstupenky na Velkou pardubickou 2017 jsou v prodeji

  19. 12. 2016 14:00 − Zveřejněn před 33 dny

  126. Velká pardubická s Českou pojišťovnou Vstupenky na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou jsou v prodeji. Dostihový spolek je uvolnil o několik měsíců dříve, než bylo v minulých letech obvyklé. V síti Ticketportal je možné lístky koupit již od minulého týdne. A na dostihové fanoušky čekají také různé slevy.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 331

 • Připomínáme si 103. výročí narození mjr. Miloše Svobody

  5. 12. 2016 12:00 − Zveřejněn před 47 dny

  mjr. Miloš Svoboda Dne 5. prosince 1913 se v Přelouči narodil všestranný sportovec a dvojnásobný vítěz Velké pardubické mjr. Miloš Svoboda. Je považován za jediného Pardubáka, kterému se podařilo v legendárním dostihu zvítězit. Působil totiž jako učitel jezdeckého výcviku v Pardubicích. Od roku 1997 nese jeho jméno druhá ze čtyř kvalifikací na Velkou pardubickou.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 542

 • iDNES.cz Když hrstka nadšenců zakládala před 50 lety ve Velkých Karlovicích u tamního zemědělského družstva jezdecký oddíl, nemohli předpokládat, že v údolí Vsetínské Bečvy se budou jednou prohánět nejrychlejší koně v republice.

  Autor: Petr Fojtík Dostihy Počet přečtení: 686

 • Pardubické závodiště pomohlo české účasti v Cheltenhamu

  29. 11. 2016 19:00 − Zveřejněn před 53 dny

  Delight My Fire vítězkou letošní Ceny Labe Šestiletá hnědka Delight My Fire míří do Cheltenhamu. Účasti české reprezentantky na prestižním dostihovém mítinku napomohl i Dostihový spolek, kterému se podařilo s cheltenhamským pořadatelem vyjednat výhodnější podmínky pro její start. Klisnu při cestě na britské ostrovy doprovodí další ze svěřenců trenéra Radima Bodláka Taurito švédského majitele.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 490

 • iDNES.cz Přerovský okresní soud otevřel spor týkající se diskvalifikace vítězného koně loňského ročníku Velké pardubické Nikase kvůli dopingu. Majitel koně podal společně s trenérem a žokejem žalobu na společnost Troubecká hospodářská. Podle nich byly zakázané látky v krmivu, společnost to ale popírá.

  Autor: ČTK, Michal Šverdík Dostihy Počet přečtení: 799

 • Velká pardubická bude pro zahraniční účastníky atraktivnější

  22. 11. 2016 13:00 − Zveřejněn před 60 dny

  126. Velká pardubická s Českou pojišťovnou Velká pardubická je jedním z deseti dílů mezinárodního seriálu Crystal Cup. Ten se běhá v šesti evropských zemích s dlouhou dostihovou tradicí. Aby byl „Křištálový pohár“ skutečně mezinárodním podnikem, schválila valná hromada Crystal Cupu systém podpory startujících koní ze zahraničí. Návrh předložil pardubický Dostihový spolek.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 710

 • Z historie: Velká pardubická s „šestkou“ na konci

  4. 11. 2016 10:00 − Zveřejněn před 78 dny

  Charme Look a Jan Faltejsek První ročník Velké pardubické se běžel 5. listopadu 1874. A vzhledem k blížícímu se výročí si můžeme připomenout něco málo z dlouhé historie legendárního dostihu. A protože píšeme rok 2016, pojďme se podívat na ročníky, které měly ve svém letopočtu šestku na konci.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 510

 • Vítěz Velké národní ve Švédsku se ukázal i v Pardubicích

  24. 10. 2016 11:00 − Zveřejněn před 90 dny

  Cena města Pardubic Celá řada zvučných jmen byla na startovních listinách posledních sedmi dostihů pardubické sezony. Mnozí si přišli spravit chuť po nepříliš vydařeném mítinku Velké pardubické. Byli mezi nimi i svěřenci Stanislava Popelky Vicody a Al Bustan. A právě druhý jmenovaný, vítěz Velké národní ve Švédsku, opanoval i vrchol sobotního programu Cenu města Pardubic.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 500

 • Kdo si v Pardubicích spraví chuť při sezónní derniéře?

  20. 10. 2016 19:00 − Zveřejněn před 94 dny

  Agrofert Park logo Dva týdny po Velké pardubické, to je tradiční termín loučení s dostihovou sezónou v Pardubicích. Závěrečný dostihový den nabízí sedm dostihů, chuť si většinou chtějí spravit neúspěšní z mítinku Velké pardubické. Letos ale dostih nedokončila pouze čtveřice koní, a tak žádného ze startujících v letošní Velké pardubické neuvidíme.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 402

1 2 3 133

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: