Dostihy

 • Dostihový infoservis CONSEQ PARK Velká Chuchle Dostihový den českých lídrů - třetí díl letošní dostihové sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle měl ve svém programu dva ostře sledované dostihy a v obou se prosadili žokej Radek Koplík a trenér Arslangirej Šavujev. Jeho svěřenci opanovali celkem tři dostihy odpoledne, stejně jako žokej Jaromír Šafář.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 30

 • Mise zástupců Dostihového spolku do Irska byla úspěšná

  12. 04. 2017 08:00 − Zveřejněn před 13 dny

  Martin Korba a Jiří Janda u překážky Easyfix Hned dva cíle měla krátká pracovní cesta do Irska – přivést koně do Velké pardubické a udělat další krok ke zvýšení bezpečnosti koní a jezdců při dostizích. Ředitel Dostihového spolku Martin Korba a správce pardubické dostihové dráhy Jiří Janda totiž navštívili i výrobce moderních steeplechase skoků a především viděli jejich výhody v praxi.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 335

 • Dostihový infoservis CONSEQ PARK Velká Chuchle Opět za velmi příznivých podmínek a před početnou diváckou kulisou se v neděli v Conseq Parku Velká Chuchle uskutečnila druhá kapitola aktuální dostihové sezóny. Na programu byly i dva dostihy nejvyšší kategorie, v 59. Velké dubnové ceně ERSTE Factoring (I. k., 1800 m, 150 tis. Kč) vstupovala do letošního dění držitelka titulu Kůň roku 2016 Dally Hit, ve 43....

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 302

 • Nikas opět pojede Velkou, připraví ho ve Světlé Hoře

  6. 04. 2017 12:00 − Zveřejněn před 19 dny

  Deník.cz Rozhodnuto! Hvězdný Nikas pojede na podzim znovu Velkou pardubickou. Majitel dvanáctiletého hnědáka Petr Kupka má v tom jasno. Velká novinka je to, že na vrchol sezony ho bude připravovat uznávaný trenér ze Světlé Hory Čestmír Olehla.

  Autor: Roman Brhel Dostihy Počet přečtení: 568

 • Jiří Charvát je úspěšný podnikatel ve strojírenství i majitel dostihové stáje. V roli šéfa českého Jockey Clubu se nyní snaží zajistit dostihovému sportu vyšší příjmy ze sázek na koně. "Začínáme se prosazovat v noblesním prostředí rovinových dostihů," říká Charvát.

  Autor: Michal Šenk Dostihy Počet přečtení: 448

 • Rok a půl trvající dopingový případ koně Nikase ve Velké pardubické zná svůj konečný verdikt. U přerovského okresního soudu nabídli zástupci Troubecké hospodářské žalobcům náhradu na majetkové i nemajetkové újmě v celkové výši přes 2,3 miliónu korun. Firma je podezřelá z toho, že pro koně dodala krmivo se zakázanými látkami.

  Autor: ČTK, Sport.cz Dostihy Počet přečtení: 584

 • Drsné dostihy na ledě. Žokej je v kómatu, jeho kůň zemřel

  28. 02. 2017 19:00 − Zveřejněn před 56 dny

  Ošklivým karambolem skončily dostihové závody na zamrzlém jezeře ve švýcarském Svatém Mořici. Známý žokej George Baker je dokonce v kómatu, do nemocnice jej musel přepravit vrtulník a šlo o život. Závodník je nyní v péči specialistů.

  Autor: /rjm/, Sport.cz Dostihy Počet přečtení: 779

 • Stromský má sezonu vyřešenou

  24. 02. 2017 08:00 − Zveřejněn před 60 dny

  Deník.cz Marku Stromskému se rýsuje zajímavá sezona, a to i z toho důvodu, že zkušený žokej bude po letech jezdit v barvách domovského Albertovce. Navíc si jeho služby zamluvili trenérka Hana Kabelková a také František Holčák.

  Autor: Roman Brhel Dostihy Počet přečtení: 609

 • Majitel diskvalifikovaného Nikase odmítl mimosoudní vyrovnání

  7. 02. 2017 11:00 − Zveřejněn před 77 dny

  iDNES.cz Zástupci společnosti Troubecká hospodářská nabídli u přerovského soudu v kauze diskvalifikovaného vítěze Velké pardubické Nikase žalobcům 1,5 milionu korun. Mimosoudní vyrovnání však majitel koně Petr Kupka i trenér Stanislav Popelka odmítli.

  Autor: ČTK, iDNES.cz Dostihy Počet přečtení: 478

 • Marek Stromský jezdí se synem a těší se na novou sezonu

  20. 01. 2017 17:00 − Zveřejněn před 95 dny

  Deník.cz Zkušený žokej ze Štěpánkovic má před sebou novou výzvu. Bude startovat v barvách nové stáje z Opavska a jezdeckému řemeslu bude učit svého syna Filipa.

  Autor: Opavský Deník / Roman Brhel Dostihy Počet přečtení: 785

1 2 3 134

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: