Dostihy

 • Vyjádření stáje Orling k rozhovoru s Martinou Růžičkovou

  9. 10. 2018 21:00 − Zveřejněn před 14 dny

  Ing. Kateřina Dušková ze společnosti Orling, majitele stejnojmenné stáje, nás poprosila, zda bychom mohli na těchto stránkách zveřejnit vyjádření spol. Orling k rozhovoru uveřejněnému v MF Dnes a na idnes.cz "Vzali mi koně. Úspěch se neodpouští, říká dostihová trenérka Růžičková".

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 716

 • iROZHLAS Většina dostihových koní nevyhraje tolik závodů za celý život, klisna Winx ale nic jiného než vítězství už přes tři roky nezná. Po vítězství v dostihu Turnbull Stakes a australském Flemingtonu vyhrála už 28. dostih v řadě.

  Autor: Vojtěch Man Dostihy Počet přečtení: 186

 • iDNES.cz Předloni přivedla trenérka Martina Růžičková hnědáka Charm Looka k triumfu ve Velké pardubické. Loni sice Charm Look titul neobhájil, ale koně z jejího tréninku vyhráli 14 dostihů v sezoně, více než kdykoliv předtím. Přesto je najednou takřka bez koní. Majitelé, především z firmy Orling, je ze stájí v Pohoří v létě odvezli.

  Autor: Tomáš Macek Dostihy Počet přečtení: 531

 • 128. Velká pardubická Pátek 5. října byl dnem, kdy dostihoví fanoušci dostali odpověď na otázku, kdo poběží Velkou pardubickou. Zveřejněna byla startovní listina, na které je dvaadvacet jmen koní z České republiky a ze Slovenska a k nim kromě českých jezdců hned osmička zahraničních žokejů. Startovní čísla jim vylosoval dvojnásobný vítěz Velké pardubické z let 1963 a 1965...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 315

 • Zimní královnou suverénní raketa Dark Absolu

  1. 10. 2018 17:00 − Zveřejněn před 22 dny

  Doběh Ceny zimní královny Sedmý a zároveň poslední mítink letošní dostihové sezóny na karlovarském Hipodromu Holoubek je úspěšně za námi. Po pátečním svátečním odpoledni je dostihové veřejnosti známo, která z nejlepších dvouletých klisen se stane vládkyní letošní zimy.

  Autor: Marcela Kozová Dostihy Počet přečtení: 148

 • logo iSport Zbývají přesně dva týdny do Velké pardubické, a kdo ví? Možná že jednou se i aktuální jména jako No Time To Lose nebo Zarif dostanou na herní plán. Zatím ale legendární hra Dostihy a sázky čerpá z dávné minulosti. Populární jména koní ze slavné deskovky odkazují na osudy skutečných zvířecích hrdinů, kteří v dávné historii vyhrávali na skutečných drahách.

  Autor: nit, iSport.cz Dostihy Počet přečtení: 241

 • Do 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou dohlášen Hegnus

  28. 09. 2018 11:00 − Zveřejněn před 25 dny

  Hegnus Seznam přihlášených do letošní 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se rozšířil o další jméno. Druhý termín pro přihlášky do tuzemského překážkového vrcholu využil realizační tým kolem desetiletého hnědáka Hegnuse.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 411

1 2 3 144

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: