Dostihy

 • První kvalifikace bude s obhájcem vítězství na startu

  24. 05. 2017 12:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Souboj loňského vítěze I. kvalifikace Kasima s druhým Rabbit Wellem Systém kvalifikačních dostihů startuje v sobotu odpoledne na pardubickém závodišti pěkně zostra. Startovní listina Velké ceny města Pardubic čítá šestnáct jmen a polovinu z nich jsme viděli loni v říjnu ve Velké pardubické. Nechybí ani vítěz 126. ročníku Velké pardubické s Českou pojišťovnou, desetiletý tmavý hnědák Charme Look.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 200

 • Delight My Fire splnila kvalifikaci na Velkou pardubickou

  17. 05. 2017 16:00 − Zveřejněn před 13 dny

  Dostihový spolek Podmínky kvalifikace na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou už splnili tři z přihlášených koní. Po Charme Lookovi, který jako vítěz loňského ročníku má kvalifikaci automaticky zajištěnou, je třetí účastnicí Velké pardubické sedmiletá Delight My Fire. Právo startu v legendárním dostihu si vyběhla v milánském dostihu.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 331

 • Mamadysh, Zock, Riverton AKTUALIZACE: Klasickým vítězem se stal Sir Sun // Tuto neděli vyvrcholí první část letošní sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle úvodním dostihem Klasické trojkoruny. V 96. Velké jarní ceně Pražské plynárenské (Listed, 1600 m, 550 tis. Kč) se představí jedenáct tříletých hřebců a dostih nemá jednoznačného favorita. Celkem se uskuteční osm dostihů, nominováno...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 315

 • Trenérka dostihových koní Martina Růžičková si plní sny

  12. 05. 2017 13:00 − Zveřejněn před 18 dny

  Deník.cz Jako druhá žena v historii Velké pardubické dokázala připravit vítěze toho nejstaršího a nejtěžšího dostihu kontinentální Evropy. Na stupně vítězů se dostala v roce 2016 díky úspěchu tehdy devítiletého hnědáka Charme Looka a jeho jezdce Jana Faltejska. Řeč je o bývalé jezdkyni a dnes trenérce Martině Růžičkové, která své koně připravuje nedaleko...

  Autor: Redakce Deník.cz Dostihy Počet přečtení: 511

 • Dostihový spolek V seznamu přihlášek do 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se v prvním kole přihlášek objevilo třiatřicet jmen koní. Své zástupce tu mají nejen tuzemské stáje, ale i konkurence ze Slovenska a Francie. Někteří trenéři s přihláškami vyčkávají ještě na zářijový termín. Nový systém přihlášek jim totiž umožňuje dohlásit koně za výrazně nižší...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 258

 • Zahajovací dostihy v Pardubicích

  11. 05. 2017 07:00 − Zveřejněn před 19 dny

  Lodgian Whistle Dne 8. května 2017 se otevřela dostihová sezóna na závodišti v Pardubicích. Kromě osmi dostihů na diváky čekala řada novinek, například nové logo Dostihového spolku, vybudovaná fan zóna či nové LED obrazovky.

  Autor: Monika Suchankova Dostihy Počet přečtení: 551

 • Při premiéře pardubické dostihové sezony se představí sto koní

  5. 05. 2017 12:00 − Zveřejněn před 25 dny

  Dostihový spolek Více než půlroční zimní přestávka pardubických dostihů utekla a je tu sezona nová. Nabídne opět deset dostihových dní, a hned při tom prvním jsou servírovány dva vrcholy. Oba jsou dobře obeslané a divák by se nudit neměl. Celkem by mělo být k vidění na travnatém oválu sto koní, ale počet ještě mohou upravit škrty hodinu a půl před začátkem programu.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 389

 • Karlovarská dostihová sezóna odstartovala

  2. 05. 2017 11:00 − Zveřejněn před 28 dny

  Aldar a Lexceed Dámy ve slavnostních šatech a kloboucích. Elegantních i extravagantních. Páni v decentních fracích a cylindrech. Bujará konverzace se skleničkou v ruce a nevázaná zábava. Populární dostih pánů šlechticů na dřevěných koních. V takovém duchu a v jedinečné atmosféře slavných tradičních anglických dostihů v Ascotu se nesl úvodní mítink letošní sezóny na...

  Autor: Marcela Klingorová Dostihy Počet přečtení: 361

 • V sobotu dopoledne na dostihy i za šlechtou do Karlových Varů

  28. 04. 2017 07:00 − Zveřejněn před 32 dny

  Black Canyon (bílý dres) své kvality ukázal již loni Poslední dubnovou sobotu se karlovarští dostihoví fanoušci dočkají nové sezóny. Do areálu se po roce vrátí dámy ve slušivých róbách i v nejroztodivnějších kloboucích a páni ve fracích a cylindrech. Sportovně-společenská událost, součást karlovarského setkání evropské šlechty, je především u veřejnosti populární a hojně navštěvovaná.

  Autor: Marcela Klingorová Dostihy Počet přečtení: 582

 • Pardubické závodiště: s novou vizí do nové sezony

  27. 04. 2017 17:00 − Zveřejněn před 33 dny

  Tisková konference Moderní závodiště, vyšší komfort pro návštěvníky i novinky v dostihovém provozu. Taková bude sezona 2017 na pardubickém dostihovém závodišti. Dostihový spolek a.s. do ní vstupuje s novou vizí a celou řadou nápadů. Zlepšovat chce nejen zázemí pro diváky, ale také servis pro dostihové stáje. Velkou novinkou pro ně je snížení startovného.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 388

1 2 3 135

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: