Dostihy

 • Změny v Dostihovém spolku by slavný dostih ohrozit neměly

  31. 01. 2020 17:00 − Zveřejněn před 57 dny

  Deník.cz Pořadatel Velké pardubické Dostihový spolek prošel personálními změnami. Richard Benýšek, který je mimo jiné jedním z akcionářů spolku, rezignoval minulý týden na post předsedy představenstva.

  Autor: Lada Součková Dostihy Přečteno: 223x

 • iDNES.cz Po loňském last minute hledání hlavního sponzora Velké pardubické se nyní opět dostal Dostihový spolek do turbulencí. Na poslední schůzi představenstva rezignoval na svou funkci jeho předseda Richard Benýšek a obvinil město jako majoritního akcionáře z toho, že ohrožuje slavný dostih.

  Autor: Stanislava Králová Dostihy Přečteno: 228x

 • Pardubice představily své letošní plány České asociaci steeplechase

  16. 01. 2020 13:00 − Zveřejněn před 72 dny

  Vítězství ve Stříbrné trofeji bude obhajovat Anaking (vlevo) V sídle Dostihového spolku a.s. na Pardubickém závodišti se v sobotu sešlo valné shromáždění České asociace steeplechase. Hlavním tématem bylo řešení současného stavu českého překážkového sportu. Pardubický Dostihový spolek připravuje na letošní sezonu několik novinek, které mají pomoct ve stabilizaci ubývajícího počtu startujících koní. Členové...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 244x

 • Nejdražší dostihoví koně II

  9. 01. 2020 06:00 − Zveřejněn před 79 dny

  Songbird Ve volném pokračování navazujeme na předcházející článek, ve kterém jsme se věnovali především cenám ročních hřebců na dražbách. Nyní se podíváme na klisny, i když se ještě na skok zastavíme u plemeníků.

  Autor: Eva Holubcová Dostihy Přečteno: 1434x

 • logo iSport Místo vítěze Velké pardubické 2016 Charma Looka, jehož v době triumfu Martina Růžičková (54) trénovala, na ni ve stájích čeká sedmnáctiletý koňský důchodce Rubín. Borec, jenž jí splnil sen a před pěti lety ji poprvé dovezl až do cíle Velké pardubické.

  Autor: Ondřej Michálek Dostihy Přečteno: 436x

 • Český rozhlas Jezdkyně a trenérka Martina Růžičková je jedna z nejvýraznějších žen historie Velké pardubické – je jedinou ženou, která se v 21. století dostala do cíle slavného dostihu. Dokončila ho v sedle Rubína a dva roky nato se radovala z vítězství Charm Looka.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Přečteno: 823x

 • Deník.cz Za dostihovou sezonou v Chuchle Areně se definitivně zatáhla opona. Minulou neděli ji uzavřel klusácký mítink. Jaká byla a co čeká areál v nejbližší budoucnosti?

  Autor: Aleš Pohořal Dostihy Přečteno: 298x

1 2 3 153

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: