Dostihy

 • I. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou Osmičku dostihů nabídl první ze tří červencových mítinků na Pardubickém závodišti. Vrcholem byla úvodní kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V této Ceně města Pardubice – EURO EQUUS úřadoval vítěz loňského ročníku legendárního dostihu Theophilos. K cestě za vítězstvím jej ale hodně potrápil Hegnus.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 68x

 • Napínavý závěr I. kvalifikace pro Theophila

  6. 07. 2020 18:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Memoriál Kamila Kuchovského Dne 4. července se na závodišti v Pardubicích uskutečnil další dostihový den. Hlavním tahákem byla I. kvalifikace, na jejímž startu se objevil loňský vítěz Velké pardubické Theophilos. Kromě kvalifikace bylo na programu dalších sedm dostihů.

  Autor: Monika Suchánková Dostihy Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 176x

 • TN.cz logo Sobotní dostihy ve Slušovicích skončily velmi smutnou bilancí. O svou sedmiletou klisnu přišla i trenérka Kateřina Ilíková. Zprávy o tom, že její oblíbený uspaný kůň leží na závodišti přes celý víkend, vnímala velmi špatně. Organizátory ale hanit nechce.

  Autor: Tomáš Rambousek Dostihy Přečteno: 239x

 • Pardubická sobota bude s trojicí vítězů Velké pardubické

  3. 07. 2020 11:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Theophil, vítěz loňské Velké pardubické Zahájení pardubické sezóny před dvěma týdny komplikovalo počasí, kvůli němuž se nakonec odběhl pouze jediný kros, ovšem tuto sobotu je na programu hned šestice krosů včetně Ceny města Pardubic – EURO EQUUS – I. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou (I. kat., 5800 m). Na jejím startu bude dvojice koní, která figuruje na listině vítězů...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 104x

 • 92. Karlovarská dvojnásobná míle

  2. 07. 2020 19:00 − Zveřejněn před 7 dny

  Dominique se pokusí po triumfu na překážkách vyhrát i na rovině Po měsíční přestávce se do dvorského areálu Hipodromu Holoubek vrací dostihové dění. Tentokrát i s diváckou kulisou, nabídkou sázek a s dvěma vrcholy. Nabídce osmi rovinových dostihů dominuje 92. ročník Karlovarské dvojnásobné míle - Cena Karlovarského kraje. Do 3200 m dlouhého testu I. kategorie si na základě svých dosavadních výkonů jednotliví účastníci...

  Autor: Marcela Kozová Dostihy Přečteno: 96x

 • Nagano Gold doběhl v prestižním dostihu ve Francii druhý

  2. 07. 2020 16:00 − Zveřejněn před 7 dny

  ČT sport Koně z českého chovu nebývají postrachem soupeřů v zemích, kde je dostihový sport daleko populárnější než zde. Ovšem i to se může časem změnit. Ve Francii se prosadil Český kůň roku 2019 Nagano Gold.

  Autor: ČT Sport Dostihy Přečteno: 105x

 • Hegnus - vítěz první kvalifikace na VP 2019 I přes nutné změny v letošní termínové listině způsobené koronavirovou pandemií zůstává zachován čtyřdílný seriál kvalifikací na říjnou 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Všechny čtyři mítinky se uskuteční během letních prázdnin, první z nich už tuto sobotu 4. července.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 91x

 • Žokej Zatloukal si připsal ve Velké Chuchli vítězný double

  30. 06. 2020 19:00 − Zveřejněn před 9 dny

  ČT sport Dostihová sezona pokračovala na závodišti v pražské Velké Chuchli. Na programu byla 99. Velká jarní cena. První závod Klasické trojkoruny ovládl favorizovaný hřebec Rate s žokejem Milanem Zatloukalem, který vyhrál i Velkou květnovou cenu s hnědákem Black Canyon.

  Autor: ČT Sport Dostihy Přečteno: 84x

 • Jockey Club ČR Jockey Club České republiky vyjadřuje své politování nad nešťastnou událostí, k níž došlo při dostihovém dni 27. 6. 2020 ve Slušovicích. Přímo při dostizích museli být utraceni tři koně, dva v rovinovém dostihu a jeden kůň v překážkovém dostihu. Jedná se o incident, který je velice nepříjemný pro všechny zúčastněné, v první řadě pro majitele koní a...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 194x

 • TN.cz logo Na slušovickém závodišti přišli o život v průběhu sobotních dostihů hned čtyři koně. Na extrémně tragickou událost ale nedokázali pořadatelé včas reagovat a těla uhynulých koní zůstala na dráze až do nedělního dne. Podle vyjádření organizátorů přijede kafilérie až v pondělí.

  Autor: TN.cz Dostihy Přečteno: 248x

1 2 3 159

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: