Dostihy

 • Rok a půl trvající dopingový případ koně Nikase ve Velké pardubické zná svůj konečný verdikt. U přerovského okresního soudu nabídli zástupci Troubecké hospodářské žalobcům náhradu na majetkové i nemajetkové újmě v celkové výši přes 2,3 miliónu korun. Firma je podezřelá z toho, že pro koně dodala krmivo se zakázanými látkami.

  Autor: ČTK, Sport.cz Dostihy Počet přečtení: 494

 • Drsné dostihy na ledě. Žokej je v kómatu, jeho kůň zemřel

  28. 02. 2017 19:00 − Zveřejněn před 26 dny

  Ošklivým karambolem skončily dostihové závody na zamrzlém jezeře ve švýcarském Svatém Mořici. Známý žokej George Baker je dokonce v kómatu, do nemocnice jej musel přepravit vrtulník a šlo o život. Závodník je nyní v péči specialistů.

  Autor: /rjm/, Sport.cz Dostihy Počet přečtení: 709

 • Stromský má sezonu vyřešenou

  24. 02. 2017 08:00 − Zveřejněn před 30 dny

  Deník.cz Marku Stromskému se rýsuje zajímavá sezona, a to i z toho důvodu, že zkušený žokej bude po letech jezdit v barvách domovského Albertovce. Navíc si jeho služby zamluvili trenérka Hana Kabelková a také František Holčák.

  Autor: Roman Brhel Dostihy Počet přečtení: 564

 • Majitel diskvalifikovaného Nikase odmítl mimosoudní vyrovnání

  7. 02. 2017 11:00 − Zveřejněn před 47 dny

  iDNES.cz Zástupci společnosti Troubecká hospodářská nabídli u přerovského soudu v kauze diskvalifikovaného vítěze Velké pardubické Nikase žalobcům 1,5 milionu korun. Mimosoudní vyrovnání však majitel koně Petr Kupka i trenér Stanislav Popelka odmítli.

  Autor: ČTK, iDNES.cz Dostihy Počet přečtení: 444

 • Marek Stromský jezdí se synem a těší se na novou sezonu

  20. 01. 2017 17:00 − Zveřejněn před 65 dny

  Deník.cz Zkušený žokej ze Štěpánkovic má před sebou novou výzvu. Bude startovat v barvách nové stáje z Opavska a jezdeckému řemeslu bude učit svého syna Filipa.

  Autor: Opavský Deník / Roman Brhel Dostihy Počet přečtení: 752

 • Vstupenky na Velkou pardubickou 2017 jsou v prodeji

  19. 12. 2016 14:00 − Zveřejněn před 97 dny

  126. Velká pardubická s Českou pojišťovnou Vstupenky na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou jsou v prodeji. Dostihový spolek je uvolnil o několik měsíců dříve, než bylo v minulých letech obvyklé. V síti Ticketportal je možné lístky koupit již od minulého týdne. A na dostihové fanoušky čekají také různé slevy.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 578

 • Připomínáme si 103. výročí narození mjr. Miloše Svobody

  5. 12. 2016 12:00 − Zveřejněn před 111 dny

  mjr. Miloš Svoboda Dne 5. prosince 1913 se v Přelouči narodil všestranný sportovec a dvojnásobný vítěz Velké pardubické mjr. Miloš Svoboda. Je považován za jediného Pardubáka, kterému se podařilo v legendárním dostihu zvítězit. Působil totiž jako učitel jezdeckého výcviku v Pardubicích. Od roku 1997 nese jeho jméno druhá ze čtyř kvalifikací na Velkou pardubickou.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 655

 • iDNES.cz Když hrstka nadšenců zakládala před 50 lety ve Velkých Karlovicích u tamního zemědělského družstva jezdecký oddíl, nemohli předpokládat, že v údolí Vsetínské Bečvy se budou jednou prohánět nejrychlejší koně v republice.

  Autor: Petr Fojtík Dostihy Počet přečtení: 786

 • Pardubické závodiště pomohlo české účasti v Cheltenhamu

  29. 11. 2016 19:00 − Zveřejněn před 117 dny

  Delight My Fire vítězkou letošní Ceny Labe Šestiletá hnědka Delight My Fire míří do Cheltenhamu. Účasti české reprezentantky na prestižním dostihovém mítinku napomohl i Dostihový spolek, kterému se podařilo s cheltenhamským pořadatelem vyjednat výhodnější podmínky pro její start. Klisnu při cestě na britské ostrovy doprovodí další ze svěřenců trenéra Radima Bodláka Taurito švédského majitele.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 577

 • iDNES.cz Přerovský okresní soud otevřel spor týkající se diskvalifikace vítězného koně loňského ročníku Velké pardubické Nikase kvůli dopingu. Majitel koně podal společně s trenérem a žokejem žalobu na společnost Troubecká hospodářská. Podle nich byly zakázané látky v krmivu, společnost to ale popírá.

  Autor: ČTK, Michal Šverdík Dostihy Počet přečtení: 900

1 2 3 133

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: