Dostihy

 • logo iSport Třetí místo šestiletého hnědáka Subway Dancera (stáj Bonanza) v anglickém dostihu Champion Stakes je historicky největším a nejprestižnějším výsledkem pro český turf. Rodina Koplíkových, která koně připravuje, si připsala ještě jeden historický zápis. Žádný rovinový kůň z českého tréninku nevydělal v jednom dostihu víc. Za třetí místo bral tým kolem...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 73x

 • logo iSport Doufal, že nepopulární nálepku smolaře Velké pardubické ze sebe loňským druhým místem strhnul. Žokej Marek Stromský (45) chtěl s Hegnusem zaútočit na pohár, který už mu třikrát doslova utekl mezi prsty. Jenže o favorita přišel, Hegnus se při posledním běhání lehce zranil. Stromský bude v sedle nováčka Sztorma. „Dobrý kůň, ale tolik zkušeností s Pardubicemi...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 142x

 • logo iSport Josef Bartoš, nejúspěšnější překážkový žokej české historie, si před 129. ročníkem Velké pardubické steeplechase se Slavia pojišťovnou výrazně vylepšil náladu. Po sérii druhých míst se konečně dočkal vítězství v prestižním Gran Premiu v Meranu. „Po doběhu jsem byl jako v nebi,“ vrací se Bartoš k triumfu. „Mladý Pepča Váňa, který L’Estrana...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 161x

 • Pardubická sobota se špičkovými steeplery a proutěnkáři

  10. 10. 2019 18:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Vítězství ve Stříbrné trofeji bude obhajovat Anaking (vlevo) Velká pardubická je tradičním vrcholem druhého říjnového víkendu, ale už řadu let platí, že kvalitní program je v Pardubicích nachystán také na sobotu. Dříve ho obstarávaly velké rovinové dostihy, v posledních letech patří sobota špičkovým klasickým steeplerům a proutěnkářům. Žádný z trojice vrcholů sice tentokrát není početně obsazen, nicméně na...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 115x

 • logo iSport Pětiletý hnědák Nagano Gold doběhl v Ceně Vítězného oblouku v Paříži osmý. Svěřenec Václava Luky ze Syndikátu V3J si tím připsal historicky nejprestižnější výsledek českého turfu. „Tohle byla skutečně olympiáda s nejlepšími koňmi světa, osmé místo není ostuda,“ byl spokojený trenér Luka.

  Dostihy Přečteno: 64x

 • Na startovní listině Velké pardubické je jednadvacet jmen

  6. 10. 2019 20:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Velká pardubická 2019 V pražském hotelu Paříž bývalý hokejový brankář Milan Hnilička v pátek vylosoval startovní čísla pro účastníky 129. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Na start legendárního dostihu se v neděli 13. října postaví jednadvacet koní, tři z nich budou reprezentovat zahraniční stáje.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 179x

 • ČT sport Josef Váňa si stále pohrává s myšlenkou, že by se ještě objevil na startu Velké pardubické v roli žokeje. Osminásobný vítěz překážkového dostihu sice letos bude popáté za sebou v sedle chybět, ale šestašedesátiletý Váňa uvedl, že by chtěl v budoucnu jet.

  Autor: Josef Vostárek Dostihy Přečteno: 150x

 • ČT sport Velkou pardubickou, nejslavnější překážkový dostih ve střední Evropě, poběží druhou říjnovou neděli 21 koní. Obhájce vítězství Tzigane Du Berlais bude mít ve 129. ročníku prestižního měření sil číslo dvě, které mu na losování v Praze přidělil vládní zmocněnec pro sport Milan Hnilička.

  Autor: ČTK Dostihy Přečteno: 141x

 • 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou: informace z tiskovky

  4. 10. 2019 08:00 − Zveřejněn před 10 dny

  Sobotní dostihový mítink odstartuje ve 12:00 hodin a nabídne sedm dostihů Dvanáct dnů zbývá do startu 129. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Největší dostihový svátek a vrchol tuzemské překážkové sezony bude završením Víkendového festivalu. Letos poprvé s titulárním partnerstvím Slavia pojišťovny a pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 206x

 • iDNES.cz Žokej Josef Bartoš vyhrál se šestiletým valachem L’Estranem, kterého trénuje Josef Váňa mladší, největší překážkový dostih v Itálii Gran Premio di Merano. Další Váňův svěřenec Notti Magiche s Janem Faltejskem obsadil v dostihu na 5000 metrů o 250 000 eur (6,5 milionu korun) čtvrté místo.

  Autor: ČTK, iDNES.cz Dostihy Přečteno: 148x

1 2 3 150

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: