Dostihové odpoledne bude patřit Ceně Města Karlovy Vary

24. 07. 2020 11:00

Obrázky: 2

Autor: Marcela Kozová Foto: Marcela Kozová Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 113 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Milovníci dostihů jsou v neděli zváni na Hipodrom Holoubek. Vrcholem sedmibodového rovinového programu třetího letošního mítinku bude 91. Cena Města Karlovy Vary – Memoriál Josefa Dolejšího.

Po roce se do Varů ke startu v dostihu, který své počátky píše od roku 1899, vrací pro obhajobu loňského prvenství Portorikos (ž. T. Lukášek). Vítěz jedničkového Memoriálu Vlastimila Smolíka poměřil síly s premiantem pražské Velké květnové ceny Black Canyonem (ž. M. Zatloukal).

Do boje o příčky nejvyšší by se na základě dosavadních výsledků měla zapojit stříbrná ze slovenské Ceny zimní královny a letošní vítězka dostihu druhé kategorie Lady Rosenburg (ž. A. Florian).

Royal Town (ž. R. Koplík) ukazuje velmi dobrou formu. Letošní sezónu zahájil druhým místem a následným prvenstvím v dostizích třetí kategorie.

Zajímavým koněm se zdá být navzdory nepodařenému červnovému startu v chuchelské dvojce loni bronzový v Ceně Masise Torrero (ž. J. Verner) nebo vítěz loňské Bratislavské míle Red Persian (ž. M. Havelková).

Klisna se zvláštním jménem Imsexyandiknowit (ž. D. Liška) loni běhala pouze v Polsku, kde nejen, že jednou zvítězila, ale nikdy nedoběhla hůře než čtvrtá. Karlovarskému publiku se poprvé představila začátkem července v dostihu II. kategorie a doběhla šestá.

O první životní triumf bude usilovat nejméně zatížený Armitago (M. Musilová). Letos má na svém kontě třetí a dvě čtvrtá místa v testech třetí a čtvrté kategorie.

Nedělní mítink začíná v půl druhé odpoledne, start úvodního dostihu je na programu o půl hodiny později. Kromě znovuobnovených sázek pořadatelé upozorňují na možnost sledování celého dění díky přenosu na internetovém webu EquiTV.

Program:

14.00 Cena HOLOUBEK KONCERN (IV. kat., 1600 m)

14.30 Cena spol. AQUATHERM GROUP K.V. (III. kat., 1600 m)

15.00 Cena Nadace města Karlovy Vary (IV. kat., 2400 m)

15.30 Cena primátorky Města Karlovy Vary (II. kat., 2400 m)

16.00 91. CENA MĚSTA KARLOVY VARY – Mem. Josefa Dolejšího (I. kat., 2000 m)

16.30 Cena HEJTMANA KARLOVARSKÉHO KRAJE (III. kat., 2000 m)

17.00 Cena TURFMANŮ HIPODROMU HOLOUBEK (V. kat., 2000 m)

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: