Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing

13. 03. 2019 16:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Počet přečtení: 499 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Nahlédněte do světa dostihových koní! Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing proběhne 30. března 2019 od 10.00 v Bošovicích u Písku. Pojedete se podívat?

Dostihové tréninkové středisko Luka racing patří v současné době k nejúspěšnějším zařízením svého druhu v České republice a trojnásobný trenérský šampión Ing. Václav Luka mladší má zde se svým týmem na starosti více než šedesát dostihových koní.

V rámci dne otevřených dveří budete moci zhlédnout ukázku tréninku dostihových koní, prohlédnete si prostory tréninkového centra. Budete mít možnost se seznámit i s běžným provozem střediska, krmením a ošetřováním dostihových koní. Uvidíte i koně oblíbeného syndikátu (společenství) majitelů koní, který umožňuje stát se majitelem dostihového koně opravdu každému.

Pro děti bude možnost svézt se na koni. Neméně zajímavá bude určitě i ukázka kovářského řemesla.

Při dni otevřených dveří proběhne mimo jiné i press day pro novináře a prezentace připravované knihy o deseti letech Luka racing z pera Martina Cápa.

Neváhejte a využijte tuto výjimečnou možnost nahlédnout pod pokličku profesionálního tréninkového střediska dostihových koní, vedeného šampiónem trenérů Václavem Lukou. Poznejte blíže tento krásný sport plný emocí, adrenalinu, zážitků a lidských i koňských hrdinů.

Přijďte se podívat na koně, které si můžete vybrat do honorované soutěže Luka racing stars! (www.lukaracingstars.cz). Přihláška do soutěže je zdarma.

Do tréninkového střediska se dostanete z Písku směrem na Čížovou a za čížovským zámkem doleva na Bošovice. Poté již stále rovně. Od Prahy odbočte ze silnice R4 u obce Chlaponice směrem na Bošovice. Projedete Bošovicemi směrem na Čížovou. Po cca 250 metrech za cedulí konec Bošovic odbočte ostře doprava na příjezdovou cestu do našeho střediska.

S navigací najdete tréninkové středisko Luka racing na: 49°20'42.423"N, 
14°5'17.827"E

Více informací: www.lukaracing.cz

Program:

  • Otevření střediska pro veřejnost: 10 hod.
  • Ukázka dostihového tréninku: 10:30-11:30 hod.
  • Předvedení koní a ukázky krmení, kování, atd.: 11:30-12:30 hod.
  • Uzavření střediska: 15 hod.     

Možnost zakoupit občerstvení po celý den.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: