Cyklista proti koni: hrdina z Tour de France Voeckler rozžhavil pedály proti klusákovi

19. 08. 2011 13:00

Obrázky: 1

Autor: hdo Rubrika: Klusáci Zdroj: IHNED.cz Počet přečtení: 3390 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Čtvrtý muž letošní Tour de France Thomas Voeckler vsedl na kolo a na závodišti v Sables d'Olonne vyzval předního francouzského klusáckého jezdce Erica Raffina. První jízdu Voeckler vyhrál, ale pak... Podívejte se, jak to dopadlo.

Na jedné straně přední francouzský klusácký jezdec Eric Raffin se svým koněm jmenujícím se Othello Bourbon, na druhé straně Thomas Voeckler, muž, který dlouho jezdil ve žlutém na letošní Tour de France a nakonec dojel na čtvrtém místě.

Na závodišti v Sables d'Olonne se na dráze konal před osmi tisícovkami lidí neobvyklý závod na 380 metrů. Voeckler nepatří mezi elitní sprintery, ale v první jízdě dokázal čtyřnohého soupeře porazit. V dalších dvou jízdách ale už nedokázal tempo udržet a navrch měl kůň dirigovaný Raffinem.

IHNED.czČlánek včetně videa přinesl zpravodajský server IHNED.cz: http://sport.ihned.cz/c1-52609410-cyklista-proti-koni-rrdina-z-tour-de-france-voeckler-rozzhavil-pedaly-proti-klusakovi

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: