Čtyři plemeníci Sprehe pozitivní na WFFS

2. 02. 2019 20:00

Obrázky: 1

Autor: Martina Cerhová Foto: Votavová Šárka Rubrika: Plemeníci Počet přečtení: 1114 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Také Hřebčín Sprehe patří k těm zodpovědným a nechal otestovat své plemenné hřebce na syndrom fragilních hříbat teplokrevníků.

Jsou mezi nimi čtyři s pozitivním výsledkem na WFFS:

  • Amazon (A la Carte NRW – Arpeggio)
  • Chico’s Boy (Carpaccio – Silbersee)
  • Santo Domingo (San Amour – Fürst Heinrich)
  • Dicapo (Diamant de Semilly – Phin Phin)

Ostatní hřebci WFFS gen nenesou. Jsou jimi: Baggio, Beau Noir, Bernay, Canoso, Christ, Cola Zero, Condoctro, Cornet de Semilly, Coupe Gold, Credo, Dancier Gold, De Niro Gold, Desperados, Destano, Diamond First, Diamond Hit, Diamond Pearl, Erdinger, Faustinus, Fürst Wilhelm, Gavi, Hickstead White, Le Vivaldi, Marc Cain, Millennium, Mykonos, Nibali van het Eikenhof, Paganini, Quando Unico, Quinoso, Quite Rubin, San Giovanni, Stakkato Gold, Stalypso, Toys a Zucchero d’Hyrencourt.

V ZH Tlumačov působí v letošním roce Faustinus, Stalypso a Chico’s Boy.

Jako vždy zdůrazňujeme, že kolem WFFS není třeba paniky. Jen je vhodné nesestavovat rodičovský pár z dvou přenašečů, tedy v případě volby plemeníka, který je přenašečem, nechat klisnu otestovat.

Více informací k syndromu fragilních hříbat teplokrevníků:

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: